2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kaın doğumcu takip ediyordu normal muaynelerim 4 haftada 1 di ama idrar yolları enfeksiyonundan sürekli acile falan gidiyorum en son 1.5 hafta önce acile gittim baya baktı alttan üstten hiç bir şey demedi şu son hafta huzursuzduk eşim de müsait olunca gidelim dedik

Tecrübeli değilim ama alez sana kalmış bir durum canım bir de ben de anne yanı beşiğe nevresim seti almicam çünkü yastık yorgan kullanmayacağım 2 yaşa kadar. Onun yerine müslin örtü aldım büyük boy ölçülerde onları sereceğim sadece çarşaf anne yanı beşiğe uygun ölçüde bulamadım müslin tercih ettim tercihen de alez aldım kusma falan olursa yatağa diye ya da bez taşırma falan

Peki bı ilaç falan kullandin mi bu sürede canım böyle olma sebebi neymiş durduk yere mi olmuş belki bı ilaç falan yan etki yapmıştır bırakınca düzelme olur inşallah geçici biseydir ya rabbim şifa versin

Teşekkürler fıstık

Kızlar iyi akşamlar bu ara göğüslerim den süt geliyor 3. Gebeliğim hiç bu şekilde olmamış ti bildiğin bebek süt kokusu oldu atletim cuma kontrolüm var doktora sorucam bilginiz var mı bu konuda

Hemen yıka kurut yapacaksan yeterli bence kuzum sen tecrübelisin zaten halledersin gibime geliyor
Aynen cnm hemen elle yıka kurut yapmıştım oğlumdada. Zaten çabuk buyuyolar. Hatta baktımda 3-6 aylık bile zıbınları ve kıyafetleri var yeterli.

Çok mantıklıymış ama bna braz pahalı geldi

Hayırlı olsun güle güle kullan canım senin koca tıkır tıkır çalışıyor bence benimki bozuk bişey almadı daha hiç de umudum yok
Valla benimde umudum yok. Güya 2 kızdan sonra bi oğlan vericem ama bırak hediyeyi adam özelde doğum ücreti pahalı diye beni devlete yönlendirmeye çalışıyor

Bende gördüm bunları favoriledim hatta. Dedim doğumdan sonra eğer emzik tutarsa ona göre alırım

Valla benimde umudum yok. Güya 2 kızdan sonra bi oğlan vericem ama bırak hediyeyi adam özelde doğum ücreti pahalı diye beni devlete yönlendirmeye çalışıyor
Bu erkekler neden böyle, herseye para verılıyor ama kadının doğumu nedense erkek tarafından hep özelde oluyosa devlettede oluyodur kafasında, bnım eşim bna bunu oğlumda da yapmıştı, insan kndını çok kötü hıssedıyor,istemeye istemeye son hafta devlete gttım ve koşarak uzaklaştım ozmnlar maddı durumumuz yoktu ama hatırlarım halaa aklımda..

Bu dogumumda da desemki hadi, hemen gıdelım devlete der hatta gecen dedi bıle. Devlet ucretsız doğutturuyor dedi peki millet devlet hastanelerınden neden kaçıyo, erkekler bukdr detayı bılmıyor işte, kndı baslarına gelse..

Ayy bu konuda da doluyum ben

Anladıım o zaman iş görür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…