2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Neden kaçıyorlar onu hiç düşünmezler işte onlara göre ozeldeki de doktor devletteki de. Güya tamamen ayni

Aslında çarşamba olucaktı aradılar doktor izinde olucak diye ondan bende dedim tamam salı olsun bir tek 5:30 boş yeri varmış çok heyacanlıyım yinede
Güzel haberlerle gel canım inşallah inşallah suyun azalmıştı, benimde az bir yükselme var bakalım perşembe ne diyecek banada

Aslında çarşamba olucaktı aradılar doktor izinde olucak diye ondan bende dedim tamam salı olsun bir tek 5:30 boş yeri varmış çok heyacanlıyım yinede
Benimde yarınn Çarşambaydi baktım salıya var hemen öne aldım insan her gidişinde heyecanlanıyor ya

Kız dogurmakla erkek dogurmanin farkı nedir size göre?
Benim için bi ayrımı yok canım genel olarak dedim. Eşimin 6 kardeşi var. Hepsinin 2 şer oğlu var. Bana hiç dile getirmedi ama bence istemiştir yani oda bi oğlu olsun. Ondan dedim.

Bende kenara para atmaya çalışıyorum özele giderim doğuma diye eşimin eli sıkıştı baya ona verdim ki hala bütün paramı eve veriyorum kiradir faturalardir ev alışverişi hepsi bende o borç ödüyor maaşımdan arttırdım biriktirdim onu da verdim canı sağolsun elbet toparlar çam sakuraya gittim bugün iyi görünüyordu.iyilerdi doğumu orda yapacağım gibi duruyor ama ben kvye aşırı bilendim şeytan diyor kredi çek özelde doğur normalde asla birşeyde gözüm yok görümcemin gelinliğini giydim onların kız bebeklerinde kalan kıyafetleri vermelerini bekliyorum 8 sene sonra olan erkek bebeğim için çalışıyorum eşime bu kadar destek ölüyorum geçen gene aramış hastaneye gidecez diyorum özele mi diyor niye diye sormadan bide kocana destek ol diyor dedim daha ne yapayım ne yapmamı bekliyor anlamıyorum

Kızlar yenidoğan vücut losyonu ne aldınız , ben mustela ve sabamed in yenidoğan şampuanlarından almıştım mustela losyon mu alsam öneriniz var mı

Kıyamam sana canım benim, allahım yardımcın olsun canım, bi kessin sesini ya, azıcık onlar destek olsun 8 sene sonra gelen bir bebek var. Böyle duyunca akıl tutulması oluyor bende. Demiyor ki kızım daha ne yapacaksın nasıl destek olacaksın, zaten şu kvlerin doğuma yorumları beni sinir ediyor. Bizim zamanımızda bez mi vardı o bı var dı bu mu vardı. Kuzenim çam sakurada yaptı çok memnun ayrıldı canım. Sadece kimsenin yukarı çıkmasına çok izin vermiyorlar. Bir refakatçi oluyor. Ziyaret saatleri falan var.

Kızlar yenidoğan vücut losyonu ne aldınız , ben mustela ve sabamed in yenidoğan şampuanlarından almıştım mustela losyon mu alsam öneriniz var mı
Canım mustela losyonu kullanmayın diyorlar, ilk 3 ay sağolsun benide buradaki arkadaşlar bilgilendirdi. Bende şimdi ecowel alacağım onu. Losyonunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…