2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Böyle kv'ler kocanın elindeki 2 kuruşu duygu sömürüsü yapıp alırlar

Canım mustela losyonu kullanmayın diyorlar, ilk 3 ay sağolsun benide buradaki arkadaşlar bilgilendirdi. Bende şimdi ecowel alacağım onu. Losyonunu
Heeh işte bende konuşulmuştu marka hatırlayamadım şimdi sen diyince hatırladım bende ondan alayım ozaman

3 tüp bebekten sonra oldu bide ilkini kaybetmiştim bu kendiliğinden oldu rahim ağzında sorun var heran kisalabilirmis geçirdiğim ameliyattan dolayı diyorum karının derdi ne zamana kadar çalışacaksın oluyor gerçekten çok bunalttı beni Allah sorsun ilk gebelik haberini duyar duymaz verdi zaten o zehri biz dokuz ay bebeği görmedik evde doğurduk oğlum devlette aynı özelde sürekli gitmeyin diye diye artık açmıyorum aramalarına dönmüyorum mesajlarına cevap vermiyorum kardeşim gelecek bana bakacak diyorum hala gelip ramazanı bayramı bende geçirme derdinde delirtti beni bu gebelikte sağolsun bir kere daha aramasını bekliyorum sekiz seneyi kusacam üstüne

Güzel haberlerle gel canım inşallah inşallah suyun azalmıştı, benimde az bir yükselme var bakalım perşembe ne diyecek banada
Amin canım AminCanım sonlara yakın yükselme olunca genelde sorun olmuyor bebişte korkma benimki detaylıda belli oldu malesef erkendi

Böyle kv'ler kocanın elindeki 2 kuruşu duygu sömürüsü yapıp alırlar
Eşim görümcemden borç almış araba alırken altın olarak verdi onuda kv İstanbul'a geldiğinde 3 çeyrek getirmis oğlum al çocuğa kullanırsınız gibi birşey dedi bir hafta sonra bize geldiler ben bir çeyrek saklanmıştım eve eşime de dedim bu benim olsun ben bunu saklayayim lazım olur diye onu duymuş oğlum kardeşine borcun vardı ya sen bana ver ben giderken götüreyim dedi evdeki çeyreğide aldı 3 verdi 4 aldı kadın ve asla eşim anlamadı ne olduğunu

Yaaa ne güzelama ben çarşamba istiyordum ya tam 32 hafta olucaktım ondan dolayı
Ay olsun ya bı günden nolacak ki zaten hemen hemen gün bitmiş oluyor sen gittiğinde

Cidden Allahsız bu insanlar. Benim çoğu davam boşanma, her gün böyle kv olayı hiç eksik olmuyor

Çok bencil, torunun geliyor sen yok devlete git derdindesin, gerçekten böyle sinir oluyorum, demiyor el ele verelimde senelerdir gelen bebeğimize ne yapabiliriz, gerçekten tek dertleri oğullarının konforu bozulmasın. Birde gelecek sende kalacak seni sinir eder. Geçen eşimin amcasının eşi diyor zamanımızda bez mi vardı. Bizde eşimle hangi marka bez alacağımız konuşuyoruz. Bende dedim yenge bez almayayım dışardan yaprak toplayayım, eşim bir tersledi yengesini ama öyle böyle değil. Gelmesin kuzumm gelirse yanında herseye karışacak seni bunaltacak. Otursun evinde

Cidden Allahsız bu insanlar. Benim çoğu davam boşanma, her gün böyle kv olayı hiç eksik olmuyor
Benide boşatirsa bu durum bosatir zaten hamilelikten mi bilmiyorum gerçekten çok bilendim ve çok farklı yaklaşıyorum tahammül seviyem bitti gibi şu bebeği hayırlısıyla doğurup lohusaligimi sakın geçirmek istiyorum inşallah

Kızlar benim bu ara sanırım tansiyonum düşüyo sürekli olarak...gözümün önünde bir şeyler uçuşuyor eğildiğimde kafam çok değişik oluyor bugün kv ölçtü 10a 7çıktı çok mu düşmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…