2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aiyyy ne güzel 🥰 ya foto çekimi için hala konuşmadım çünkü oturamıyorum bile artık kaburgalarıma batıyor nefes alamıyorum foto çekimi ne kadar sürüyor acaba 😟
Bilmiyorum ki hiç biz de hafta sonu konuşmaya gideceğiz hastaneye yakın hem de o gün hastaneyle de konuşacağız anlaşmalı fotoğrafçıları var mı diye yoksa onun için de fotoğrafçı ayarlayacağız, doğum çekimi de istiyorum çünkü.🙈Hafta sonu bütün fotoğraf işlerini halletmeyi planlıyoruz bakalım hamilelik çekimi de sonraki hafta olur artık

detaylıda yoktu böyle bir şey yeni çıktı
Kuzum seni takip eden doktor perinatolog muydu yoksa normal kadın doğumcu mu daha önce gorulmedigine göre yeni olmus dimi en son kaç haftalıkken kontrol etmişti Allah'ım evladını bağışlasın insallah sıkıntı yaratacak bişey değildir ve hemen düzelir 😔

Doktorum paylaşmış Cok dikkat etmek lazım 😌

Eklentiler

• IMG_8786.png
    IMG_8786.png
    344,3 KB · Görüntüleme: 143
Kızlar ben bugun ilk doğdugu haftalarda kızçeme giydrebılecegım kıyafetleri yıkadım. Yalnız bunlar ilk 1 - 1,5 ay gbi sanki
3 aylıktan sonraları ayırdım, onları yıkamadım
Çorap eldıven ve şapka yeterli
5 zıbın, 2 tulum, 2de alt üst takım var.
Yani sadece 4 takım kıyafeti var. Yıka yıka giydir😋idare ederım, azmı yoksa, 2 ay sonra küçülecek zaten. Yalnız bunlar en küçüğünden hatta prematureye yakın
Nrdeyse 40 gunluk falan dıyeblırız.
Sonra 3-6 aylıklara geçicem

Eklentiler

• IMG_20240108_171933.jpg
    IMG_20240108_171933.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 121
Bence arkası düz beyaz olsun siz eşinle ön planda olun canım, ben daha çok beğeniyorum o şekilde biz de fotoğrafçıda öyle cektirecegiz🙈 örnek atayım dur
Ayyy şükür mesajıma cevab geldi🌷☺️Kuzum ben evde çektirmek istiyorum arkasını nasıl beyaz edeyimki ya ama güzel☺️🥹

Kızlar ben bugun ilk doğdugu haftalarda kızçeme giydrebılecegım kıyafetleri yıkadım. Yalnız bunlar ilk 1 - 1,5 ay gbi sanki
3 aylıktan sonraları ayırdım, onları yıkamadım
Çorap eldıven ve şapka yeterli
5 zıbın, 2 tulum, 2de alt üst takım var.
Yani sadece 4 takım kıyafeti var. Yıka yıka giydir😋idare ederım, azmı yoksa, 2 ay sonra küçülecek zaten. Yalnız bunlar en küçüğünden hatta prematureye yakın
Nrdeyse 40 gunluk falan dıyeblırız.
Sonra 3-6 aylıklara geçicem
Hemen yıka kurut yapacaksan yeterli bence kuzum sen tecrübelisin zaten halledersin gibime geliyor 🥰

emzik askısının amacını anlamadım ben. emzik kaybolmasın falan diye mi?
Aynen canım ağzından bir anda attığında yere düşmesin diye sürekli istikrarlı ağzında emzik tutamıyorlar sürekli askıya bağlı olmaz tabii ki emzik ama ev harici ortamda ya da evde yatakları harici bir yerde ağzından attıklarında yere düşmesinden iyidir 🤭

X