2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bende Kocaeli’ye bağlıyım bana neden gelmedi

Kız 2 tane çanta bedavadan biri eskir birini kullanırım şehir dışına giderken falan ikisinide doldururum bebeklerin eşyalarıyla inşallah o günleri görelim de
Demedin mi ne zaman veriyorsunuz ya da veriyor musunuz değişikler yahu
Doğumdan sonra maddi destek neden vermiyormuş püü onlara bak hatta sen diyince baktım bizimki doğumdan önce 3 aylıkken başlıyormuş ben bu hafta gidip bi başvurayım bu süt kartına daha erken alayım bari iyiymiş kız bizimkiler aferin onlara

Eklentiler

• IMG_3300.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 51
Bende Kocaeli’ye bağlıyım bana neden gelmedi
Kuzum hemen 153 ü ara 1 haftaya kapında süt kartına da başvur bak erkenden başvuruluyormuş ben doğumdan sonra sanıyordum meğer önceki 3 aydan da başlıyormuş 450-500 tl gibi bir şey dedi kapıya gelen hemşire de unuttum tam

Eklentiler

• IMG_3300.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 51
Aradım 153ü başvurdum bendee sütten haberim vardı sağlık ocağı bi form verdi onunla fevziyenin oraya gidicem bu hafta içi giriş için

Walla iyi almışsın, bnde bazı şeylere çok para verme taraftarı değilim,
Buarada duru bi güzelliğin var
Meaaşallahh
Dimi ya ben kış iyisini alayım dedim o kadar para verdim hem diz yaptı hem çekti sinirimi bozdu annemin pazardan aldiklari ne diz yapıyor ne çekiyor bende dedim pazardan alayım valla çok beğendim ayy saol kuzum benim senin güzel bakan gözlerin Allah razı olsun

Aradım 153ü başvurdum bendee sütten haberim vardı sağlık ocağı bi form verdi onunla fevziyenin oraya gidicem bu hafta içi giriş için
Aaa bende o zaman sağlık ocağına gideyim de Bu hafta o süt kartına başvurayım kuzum
Çanta çok güzel iyi yaptın valla

Aaa bende o zaman sağlık ocağına gideyim de Bu hafta o süt kartına başvurayım kuzum
Çanta çok güzel iyi yaptın valla
Çantada şeyi denesene hazır. Bi kavanoza sıcak bişey koy bakalım termal kısmı ne kadar sıcak tutabilecek ona göre termal çantaya gerek duymam

He valla kullanırsın mis gibi modelleri çok güzel bayıldım amin kuzum dedim ne veriyorsunuz hiç bişey vermiyoruz dedi sizin belediye iyi çalışıyor çok şanslısın

Bakim kız kaynatıp koyayım bi kavonoz bulayım da
Büyük paralar vermeden çanta işini bende kapatırım alacaktım geçen gün bi aksilik oldu alamadım buradaki arkadaşın dediğin gibi 600 tl birden zam geldi istediğim çantaya

Büyük paralar vermeden çanta işini bende kapatırım alacaktım geçen gün bi aksilik oldu alamadım buradaki arkadaşın dediğin gibi 600 tl birden zam geldi istediğim çantaya
Kız biberon olur mu termal kısma deneme için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…