2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Silemiyorum 10 dk geçti diye. Tüh. Keşke başlık sahibi 1. sayfadan silseymiş kızın ismini.
Evet canım 10 al geçince izin vermiyor bende yazdığının 3. Dk sı gördüm direk sana yazdım ama online değildin olsun artık ben üzülür diye belki sil demiştim

Hiç üzülme canım 35 36 hiç de öyle erken haftalar değil. Sağlıkla alırsın inşallah kucağına. Ciger geliştirici vs de yapınca inşallah küveze vs gerek kalmaz zaten.

Canım çok geçmiş olsun. Üzülme kuzum. Bak kilosu maşallah çok iyi 34,35 lerde çok daha iyi olur. Sakın üzülme ciğer geliştirici için falan birsey dedi mi canım

Kuzum benim doktorum dedi 37 görmek istiyorum sende İn şa Allah 36 görersin çok şükür bebişinde iyi..belkide dayanır 37vajinamı baktı sana yoksa karındanmı?

Nasıl fark etti bir de kuzum benim doktorum hiç plesentalarına bakmıyor bebeklere bakıyor boy kilo rahim uzunluk açıklık bebekler iyi mi , suları nasıl o kadar bakıyor

Ben bi mağazalara bakayım ozaman deneyeyim ona göre belki internetten bakarım çok sağol canım

Aa ben hiç bilmiyordum öyle bişeyi güzelmiş aslında biz arasak 2. Cocuga anca gelir

Ah canım yaa. Ben depremde şanslı olanlardanım bir tane bardagim bile kırılmadi hataydayim ben. Şuan kendi evimdeyim taşınma durumum yok şükür kurulduğu yerde kalır

evet canım ya doktor da öyle söyledi sana oksopar yapmasaydık belki şimdi almak zorunda kalırdık dedi oksopara rağmen başlamış neden diye sorduk bilmiyoruz dedi sağlıkla doğsun da Allah hayırlısını versin

Canım çok geçmiş olsun. Üzülme kuzum. Bak kilosu maşallah çok iyi 34,35 lerde çok daha iyi olur. Sakın üzülme ciğer geliştirici için falan birsey dedi mi canım
yok canım hiç girmedi o konulara ama sıkı takip edilecek artık dedi Allah biliyor ben küvezden falan korkmadım hiç yaşasın da ömrü olsun da

yok canım hiç girmedi o konulara ama sıkı takip edilecek artık dedi Allah biliyor ben küvezden falan korkmadım hiç yaşasın da ömrü olsun da
canım hiç korkma inan bir sıkıntıda olmasa normal doğum haftaları çook doğum oluyor bu haftalarda arkadaşımın 1 bebeği 34 1 bebeği 36 haftalık doğdu çokta sağlıklılardı.. benimde erken doğum riskim var doktorum 34. haftayı görelim sonra derin nefes alabiliriz dedi mesela 34 bana da erken geliyor ama doktorlar için riskli gebeliklerde sıkıntı oluşan gebeliklerde çok iyi bir tarih

Öyledir kuzum illa ki ama neden öyle çiçekleri ters
Benim takıntı

Oy maşallah neredeyse 2 kilo olmuş tontiş

Cnm hiç korkma, kılosu çok guzel bebekte gerilik yok çok şukur sende çoğu kişi gbi bikaç hafta erken doguma gırersın, bzımde nezamn gircegımız belli değil.

Gecen akşam gebe kalmak isteyenler topiğindeki eski arkadaslara bi bakım dedim. Açtıgı konulara grdım. Bi arkadaşın hıkayesi ilgınç doğum bıle yapmış, çok şaşırtıcı bı hıkayesi var grcekten, sanada moral olsun cnm

Kızlar sizde okuyun..

Eklentiler

• Screenshot_20240108_140931.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…