2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet canım normal benimde mesela yan yatınca çok daha hareket hissediyorum. Her bebek aynı değil ki. Benim ki tembel bence 😍
Benim bebis de 2 3 gundr artk elimi ayağımı tam bilmiyorum böyle ittiryor sonra biz dokununca daha çok titriyor geçen gün eşim bile denk geldi napiyor bu böyle diyor 😃

Kızlaar son 1 haftadır dış genital bölgemde içinde değil kesinlikle dış kısımda bir ağrı var otururken hissetmiyorum fakat mesela bacak bacak üstüne atacağım zaman bir ağrı oluşuyor yatakta sağdan sola dönerken oturduğum yerden kalkarken hatta bazen yürürken bile ağrı oluyor yürümekte zorlanıyorum :KK43: sanki dış genitalde şişme de var nohut tanesi gibi korkmaya başladım

E ama o baş parmağı içine sokmuyor muyuz birazcık. Ben videodan öyle anladım 🧐
Tam değil ucunu sadece orayı esnetecek şekilde yapıyorsun hareketi. Orası genelde kesi atılan bölge yeterli esneklik olursa kesi atılmaz açılma rahat olur mantığı ile yapılıyor. Zaten 35. haftada başlarsan doğum da yakın oluyor. Yine de doktoruna ya da ebene danışmadan yapma canım 🤗

Tam değil ucunu sadece orayı esnetecek şekilde yapıyorsun hareketi. Orası genelde kesi atılan bölge yeterli esneklik olursa kesi atılmaz açılma rahat olur mantığı ile yapılıyor. Zaten 35. haftada başlarsan doğum da yakın oluyor. Yine de doktoruna ya da ebene danışmadan yapma canım 🤗
Tamam kuzum. Evet o yağ olayını sorarım zaten. Ama ben sandım baş parmağı baya sokucaz içeri öyle esnetçez. Anladım.

Screenshot_2024-01-08-10-47-31-372_trendyol.com.jpg
kizlar bende miniğim için bu dolabı tercih ettim 4 kapaklı olmasina rağmen fiyatı bize baya uygun geldi. Rahat rahat sigariz diye düşünüyorum. Büyüdüğünde yazlık kışlık ayırmam da baya rahat olacak benim için

Kizlar iki uc gundur neresi olduğunu tarif edemediğim bir yerlerim ağrıyor 😂 anlatıyorum; gogsumun birkaç parmak aşağısının yanları , yani belimin üst kısımları. böyle biraz fazla ayakta kalayım veya uzun süre oturayım ağrımaya başlıyor. Orası ağrıyan var mı 😂 ?
Benim böbrek büyümem olduğu için hep ağrıyor oralar kuzum hem de bazen ağlıyorum ağrısından özellikle sağ böbreğim bi ağrı girdi mi 10 dk kıvrandırıyor beni ama doktorum geçecek diyor tuz yağ sıfır tüketiyorum bol da su iç diyor başka yapacak bir şey yok diyor

.

Bi de bu yağlardan bahsediliyor .😲

Kakao yağı çok donuk bir yağ. yorumlarda vücut ısısı ile eriyo falan demişler ama benim vücut ısım yeterli gelmei herhalde erimedi. Benmari usulü eritip karnıma sürüyorum bamdem yağı ile karıştırıp. Bakalım doktor ne diyecek.

X