2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayy bide geçen tv 'de haberlerde bi kadın bakanmıdır nedir, yeni dogum yapmış kadının odasına giriyor, alıyor bebeği dayıyor burnunu, kokluyor, yapıştı kaldı bebeğe😠 nefesini veriyor ayy çıldırdım, zaten ortalık mikrop kaynıyor.

Bu ne bebek özlemi arkadas millette, hrkes kndi doğursun ozaman,
Bn oğlumda salak gbi bebeği uzağa koydum, arkamda kaldı, her gelen gitti kucagına aldı, 😒bn arkamı dönüp bakamadım bile, şimdi bebegımı duvar tarafına milletın alamayacagı tarafa yatagıma koyacagım, sizde oyle yapın cunku bebegı boş gören elıne alıyor, hep kucagınızda dursun,,
Ayy lohusa olmadan smdıden depresyona grdım bunları düşundukçe
Kız resmen korkulu rüyalarımı anlatıyorsun herkese derim kış kış yallah 😄

Offff ya içim sıkılıyor, laf ağızdan çıktı bi kere eşime annenlerde kalırız doğumdan sonra bir hafta dedim. Onlara da durmadan misafir geliyor, evleri yol geçen hanı resmen, nasıl koruyacağım çocuğu bilmiyorum 🥹🥹
Bunu söylerken ne düşündün kız açık konuş 😂😂

Kızlar kasılmayı anlatıyor farkına varamayanlar için belki işe yarar.

Aaaa. İlki kasılma değil mi yani. Bir tarafa toplanma?

Ayy bide ikiz senin.
Senin ikisine yetemeyeceğini düşünüp bebekleri ellerinden düşürmezler, onlara göre yardım ettiklerını düşünüyorlar. Şuan ben annemin yaptıklarını anlatsam asla kabul etmez, bn sana yardım etmkten baska ne yaptımki der
Aynen hangi birini koruyacağım çok endişeliyim

Sola yatıyodum başladığında şimdi biraz daha iyiyim yürüdüm koridorda

Kabızlık yok ama midem yapmış olabilir yanıyo zaten ondan da olmuş olabilir

Sagolasınız biraz daha iyiyim

Şuan iyiyim bende tekrardan yaşarsam doktorumu arıcam tedirgin oldum ilk defa böyle uzun süreli oldu
Bizi de haberdar et 🙏🏻

Ya biz şuan lojmanda kalıyoruz, kalorifer yok o yüzden bebeği hasta ederiz diye alışana kadar kalalım dedik. Şimdi de vazgeçemiyorum🥲
Şey de sende bebegin alistigi yerde kalması gerekiyormus simdi kv nin evine alisip sizin eve gecince uyum sıkıntısı olabilir onu bahane et 😁 gercekten oyleymis ama havasindan kokusundan bile huysuzlanabiliyormus bebekler 🤷🏻‍♀️ bende ilk annemde mi kalsam diyodum da sonra duzeni bozmayalim 2 2 ugrasmaylim diye vazgectik

Aaaa. İlki kasılma değil mi yani. Bir tarafa toplanma?
Bende link bozuk görünüyor diye silecektim izleyebilmişsiniz. Evet o toplanma zaten çok uzun sürmüyor bende öyle olunca, rahmin kalan kısımları yumuşak oluyor. Kasılmada farklı yerlerden şişik gibi olup taş gibi oluyorr

Kızlar göğüs pompasını temizliycemde su kaynatiyorum tencerede oğlanın emziklerini kaynar suda bekletirdim bunu da öyle mi yapicam zarar verir mi sıcak su plastik yerlerine falan siz nasıl temizlediniz

Eklentiler

• 17045696418237300005164810767324.jpg
    17045696418237300005164810767324.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 60
  • 17045696892003200463654570199205.jpg
    17045696892003200463654570199205.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar az önce nasıl korktum🫣 ensem ağrıyor evde tansiyon aletim olmadığı için bir dilim limon yedim ilk önce sola uzandım gördüm çok vuruyor sırt üstü uzandım ve bir baktım bebiş elimi ayağımı artık bilmiyorum resmen böyle karnım öne çıktı🤭nasıl korktuysam hemen kalktım anneme söyledim bana diyor korkma son aylar öyle olucak demek yeri rahatsız oldu ondan sırt üstü birde uzanmam🤭
Kuzum bende de o olmaya başladı ayağı diye tahmin ediyorum acayip acıtıyor canımı karnima öyle bir dayıyor ki 😂🥹💕

Kızlar hastanede refakatçiniz kim olacak? Eşiniz mi anneniz mi? Yoksa başka biri mi?
Kesinlikle eşim oğlumda iki annemde kaldı karşılıklı horlaya horlaya uyudular gece ben iki büklüm sezaryen halimle hem bebege hem kendime baktim yaşlandilar bide artık şimdi hiç dayanamazlar

Kızlar bugün LCW da lohusa pjamasi gördüm o kadar güzeldi ki kumaşı falan göğüs kısmı pedli emzirmek için ideal fiyatı da çok uygundu 360 TL ama kısa kol üstü o yüzden kararsız kaldım sonra bütün pjama satan yerleri gezdim kumaşları çok kalitesizdi pentiye girdim oda aşırı pahalı alsam mı bunu ya üşür müyüm üzerine sabahlıkla giysem 🥴🥴

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-06-22-47-42-611_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-06-22-47-42-611_com.android.chrome-edit.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 68
Kızlar bugün LCW da lohusa pjamasi gördüm o kadar güzeldi ki kumaşı falan göğüs kısmı pedli emzirmek için ideal fiyatı da çok uygundu 360 TL ama kısa kol üstü o yüzden kararsız kaldım sonra bütün pjama satan yerleri gezdim kumaşları çok kalitesizdi pentiye girdim oda aşırı pahalı alsam mı bunu ya üşür müyüm üzerine sabahlıkla giysem 🥴🥴
Cnm trendyolda çeşit çeşit renk renk, istedgın model var, bn ordan aldım, 400 tl ye

Cnm trendyolda çeşit çeşit renk renk, istedgın model var, bn ordan aldım, 400 tl ye
Kuzum bugün bı dünya gopta gezdim trendyolla aynı modelleri satan yerler vardı lohusa pjamasi olarak almak isteyince aşırı pahalılar şu pembe beyaz cizgililer de cok kalitesizdi kumasina bakmadan güvenemiyorum o yüzden

Bende link bozuk görünüyor diye silecektim izleyebilmişsiniz. Evet o toplanma zaten çok uzun sürmüyor bende öyle olunca, rahmin kalan kısımları yumuşak oluyor. Kasılmada farklı yerlerden şişik gibi olup taş gibi oluyorr
Çok şaşırdım . Ben bi tarafa toplanma olduğunda hep kasılıyorum diye düşünürdüm . O zaman popişkosunu ya da kafasını falan mı dayıyor ki 😂

Kızlar hastanede refakatçiniz kim olacak? Eşiniz mi anneniz mi? Yoksa başka biri mi?
Hem eşim hem annem kalsın istiyorum ama ikisine de izin verirler mi bilemiyorum

X