2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ayy bide geçen tv 'de haberlerde bi kadın bakanmıdır nedir, yeni dogum yapmış kadının odasına giriyor, alıyor bebeği dayıyor burnunu, kokluyor, yapıştı kaldı bebeğe😠 nefesini veriyor ayy çıldırdım, zaten ortalık mikrop kaynıyor.

Bu ne bebek özlemi arkadas millette, hrkes kndi doğursun ozaman,
Bn oğlumda salak gbi bebeği uzağa koydum, arkamda kaldı, her gelen gitti kucagına aldı, 😒bn arkamı dönüp bakamadım bile, şimdi bebegımı duvar tarafına milletın alamayacagı tarafa yatagıma koyacagım, sizde oyle yapın cunku bebegı boş gören elıne alıyor, hep kucagınızda dursun,,
Ayy lohusa olmadan smdıden depresyona grdım bunları düşundukçe
Sen yazdıkca daha çok korkuyorum valla😄bu gün whatsap durumumda bir video paylaştım yeni doğan bebekler öpülmez diye İn şa Allah eşimin ailesi anlamıştı ne demek istediğimi😕

Sen yazdıkca daha çok korkuyorum valla😄bu gün whatsap durumumda bir video paylaştım yeni doğan bebekler öpülmez diye İn şa Allah eşimin ailesi anlamıştı ne demek istediğimi😕
Ayy walla paylaş kız, iyi yapıyosun, boşver paylaş gtsın

Ayy walla paylaş kız, iyi yapıyosun, boşver paylaş gtsın
Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi

Güzel anneler öncelikle iyi akşamlar. Hepiniz çok çok tecrübeli oldugunuz için aranıza ufaktan bir sokuldum ☺️ bir sorum olacak ben yeni hamileyim reglime 5 gün kala çatlama gördüm ve adet olmadım şüphelendim bende 27 aralıkta kan verdim 0.1 çıktı negatifti 30 ocakta test yaptım çift çizgi çıktı ama silik çıktı baya yaptım 2 ocakta tekrar verdim 48 çıktı 4 ocakta tekrar verdim 112 çıktı iyi dimi sizce geç döllenme oldu dimi
Cnm ovulasyonla takip ettıysen zten çatlama gününü bilirsın.
2 günlük beta değerın guzel yukselmiş.
İnşallh artarak devam ededer. Bir kez daha beta ver ve sonra kese gününü bekle.
Geç döllenme çok belli

Sırt üstü mü uzanıyorsun o zamanlar daha çok oluyor sanki benim.
Sola yatıyodum başladığında şimdi biraz daha iyiyim yürüdüm koridorda
Cnm karnının tamamının ağarması farklı bısey, çok duramıcak gıbıysen acıle git, sığamıyorum hiçbiyere derken aklıma bnim ibs ataklarım geldi, gaz sancısı yada mideyle ılgılı bısey olablır mı
Kabızlıgın varmı
Kabızlık yok ama midem yapmış olabilir yanıyo zaten ondan da olmuş olabilir
Canım sıcak duş al rahatlatıyor diyorlar.
Sagolasınız biraz daha iyiyim
Canım ben böyle uzun süreli kasılmalarda doktora gidiyorum nst ye gidiyorum ihmale gelmez sen bilirsin de git istersen bi
Şuan iyiyim bende tekrardan yaşarsam doktorumu arıcam tedirgin oldum ilk defa böyle uzun süreli oldu

Nasıl kasılıyor cnm, tam tarif etsene
Bnımde evelsi gün aşırı kasıldı.
2 gündür pek bısey yok
Kasılmayla bebek hareketini nasıl ayırt ediyorsun ya 🙈😁 senin paylaştığın fotodaki gibi oluyor karnım ama bebek hareket ederken oluyo hani elimi koydugumda bebegin oynadigini anliyorum geriniyor gibi 🤷🏻‍♀️😁

Kızlar kasılmayı anlatıyor farkına varamayanlar için belki işe yarar.
Birkaç kere denedim ama sanırım link olmuyor ☹️

Son düzenleme:
Kasılmayla bebek hareketini nasıl ayırt ediyorsun ya 🙈😁 senin paylaştığın fotodaki gibi oluyor karnım ama bebek hareket ederken oluyo hani elimi koydugumda bebegin oynadigini anliyorum geriniyor gibi 🤷🏻‍♀️😁
Cnm bnım yasadgım kasılmada bebek hareket etmıyor ve en az 10 sn kdr sürüyor, bebek olsa ittirir falan öyle 10 sanıye kalmaz.

Offff ya içim sıkılıyor, laf ağızdan çıktı bi kere eşime annenlerde kalırız doğumdan sonra bir hafta dedim. Onlara da durmadan misafir geliyor, evleri yol geçen hanı resmen, nasıl koruyacağım çocuğu bilmiyorum 🥹🥹
Cnm neden orda kalıyosun ki, bnce vazgeç, otur evınde eşinle kal daha iyi.

Cnm bnım yasadgım kasılmada bebek hareket etmıyor ve en az 10 sn kdr sürüyor, bebek olsa ittirir falan öyle 10 sanıye kalmaz.
Heh onu merak ettim bebegin hareketi sirasinda mi kasilma oluyor diye o zaman benim hissettigim kasilma degil bebektir buyuk ihtimal 😁 sen tecrubeliisin o yuzden sorayim dedim 😍

X