2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bebek kıyafetlerini hangi marka detarjanla yıkıyorsunuz bana atabilirmisiniz ? O tarz bakık ğrünlerini daha almadım ama çamaşır detarjanını almam gerekıyor memnun olduğunuz markaları söyler misiniz ?
Birde kaç derecede kaç dk yıkadınız kıyafetlerde sorun yaşayan var mı
Çok önerilmişti ben bundan aldım. Ama henüz çamaşırları yıkamaya başlamadım 🙈

Eklentiler

• IMG_6616.png
    IMG_6616.png
    281,7 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar az önce nasıl korktum🫣 ensem ağrıyor evde tansiyon aletim olmadığı için bir dilim limon yedim ilk önce sola uzandım gördüm çok vuruyor sırt üstü uzandım ve bir baktım bebiş elimi ayağımı artık bilmiyorum resmen böyle karnım öne çıktı🤭nasıl korktuysam hemen kalktım anneme söyledim bana diyor korkma son aylar öyle olucak demek yeri rahatsız oldu ondan sırt üstü birde uzanmam🤭
Cnm sırt üstü benim en son attıgım fotograftaki gbi bir çıkıntımı oldu. Yani sertlikmi oldu.

Bebek kıyafetlerini hangi marka detarjanla yıkıyorsunuz bana atabilirmisiniz ? O tarz bakık ğrünlerini daha almadım ama çamaşır detarjanını almam gerekıyor memnun olduğunuz markaları söyler misiniz ?
Birde kaç derecede kaç dk yıkadınız kıyafetlerde sorun yaşayan var mı
Unı baby yenidoğan sarı kapak sıvı deterjanla yıkadım 40 derece 35 dk 600 devir de hiçbir şey olmadı canım kurutmaya da attım ben pamuklu ayarda 3 saat 50 dk bebek kıyafetlerine uygun şekilde.
Çamaşırları yıkamadan önce tambur temizleyici ile makinayı tambur temizleme ayarında çalıştırdım sonra bir tur da boş makinayı çalıştırıp öyle ilk kıyafetleri yıkadım bizden kalıntı kalmasın diye

Unı baby yenidoğan sarı kapak sıvı deterjanla yıkadım 40 derece 35 dk 600 devir de hiçbir şey olmadı canım kurutmaya da attım ben pamuklu ayarda 3 saat 50 dk bebek kıyafetlerine uygun şekilde.
Çamaşırları yıkamadan önce tambur temizleyici ile makinayı tambur temizleme ayarında çalıştırdım sonra bir tur da boş makinayı çalıştırıp öyle ilk kıyafetleri yıkadım bizden kalıntı kalmasın diye
Aa cok mantıklıymıs bende öyle yapayım
Bendede kurutma var ondan korkuyordum kucuk devirdede onda kuruturum O zaman cok sağol canım teşekkür ederim

X