2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyy çok şükür canım 🙏 Çok daha iyi olacaksınız inşallah 🤲 Allah kolaylık güç kuvvet versin önce arya kuşa sonra sana ve eşine kollarına alacağın günde gelecek dualarımızdasınız Allah büyük 🤲❤️
Allah razı olsun kuzum ❤️🙏 inşallah güzel olacak herşey ❤️🙏

Ayy ben de şimdi yan gelip yatıyorum daha var diye kesin senin gibi olurum yumurta kapıya dayaninca ne ara geçti diye 🤣🐣
Ay valla zor oluyor kızlar böyle . Başlayın bir an önce 😂😂
O gün hiç gelmeyecekmiş gibi yaşamaya devam😂😂

Kızlar pringles yedim. Ama nasıl yedim anlatamam. Sanki aylardır açmışım gibi yedim. Ki öyleyim 😂😂😂
Ayyy ne güzellll 😂 2 lokma yiyorum nefes alacak yerim kalmıyor. Afedersin ama kusasıya kadar yemeyi özledim bende 😂😂

Ay valla zor oluyor kızlar böyle . Başlayın bir an önce 😂😂

O gün hiç gelmeyecekmiş gibi yaşamaya devam😂😂

Ayyy ne güzellll 😂 2 lokma yiyorum nefes alacak yerim kalmıyor. Afedersin ama kusasıya kadar yemeyi özledim bende 😂😂
Ay dün burger yicektim kuzum. Gece sipariş veriyordum baktım sipariş yok burger dan arbys verdim 😂😂😂 Allah ım yemek yemeyi özlemişimmmmm

Ay dün burger yicektim kuzum. Gece sipariş veriyordum baktım sipariş yok burger dan arbys verdim 😂😂😂 Allah ım yemek yemeyi özlemişimmmmm
Tadını çıkar 🤣
Hmmm bak midye dedin ben de istedim 🤭🤭😂😂 neyse sizin yanınızda çok yemek konuşmayayım 🤭
Az kalmış kuzum 6 haftacık ❤️
Evet çok şükür biraz daha sıkarsak dişimizi iyi olacak

X