2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay bende aldım ama hiç koklamadım losyonu kokusuzdu yarın bi şampuanını da koklayayım 😄 bozuk mu acaba ya nerden aldın , iade et kuzu ya
Kuzum e bebekten aldım bozuk olabileceği hiç aklıma gelmedi doğal içerik falan ya dedim heralde ondan böyle kokusu yarın e bebeğe gidip bakicam öyle mi kokuyor diğerleri de 🥴

Ağrılardan yine uyuyamadığım bir gece 😏 Hamilelik ne zor şeymiş kızlar ya, yatmadan önce enfeksiyon için fitil kullanıyorum kramplar için magnezyum içiyorum ama yine de gece her yerime kramp giriyor. Mide yanması cabası. Bir de karnım iyice büyüdüğü için mi bilmiyorum tam göğsümün altı karnımı sanki kesmişler gibi bir ağrı var bu ara 😩 Bel ağrılarım iyice arttı, nefes almam zorlandı. Çok kilo aldım desem 8 kilo falan aldım yani, inşallah tüm ağrılarımız hamilelikten sonra hemen biter yoksa dayanılacak gibi değillll🥺

Selam kızlar. Bişi sormak istiyorum size. Suan 23+4 deyim. Sabah hızlı ani kalkıp hareket ettim işe gitmek ıcın sonrasında birden sağ gözümde ışık çakması gibi mi parlaması gibi mi nasıl tam tarif edecegimi tam anlatamıyorum bişi oldu. O sırada tansiyonumu ölçmedim. Sonra 3-4 dk uzandım gectı. Akşam da yattıktan sonra hızlıca kalktım yine wc gitmek ıcın yine bu sefer sol gözümde görme sorunu yasadım ışık parlaması gibi bişi oldu rahatsız ediciydi yani. Tansiyon ölçtüm normalde 6,5-7 ye 9,50-10 gibi cıkardı hep 8,4 e 11,5 cıktı. Acaba onla alakalı mı oldı bilmiyorum siz de oldu mu bu tar bir durum. Hamileliğim basımdan beri de ilk kez basım agrıyor cok yogun sekılde gözlerimdeki skkkntı gectıgı zamandan beri. Tansiyon mu etkiledi acaba
Canım ani kalkmalarda bu normal durum, soluna dönüp yavaşça kalkmalısın. Aniden hızlı kalktığında tansiyonun düşebilir ya da kulak kristallerin yerinden oynayabilir vs vs. Hem bebişin var yavaş hareket et🙈 ama yavaş kalkmana rağmen aynı şeyleri yaşıyorsan mutlaka doktora görünmelisin 🙏🏻

Ağrılardan yine uyuyamadığım bir gece 😏 Hamilelik ne zor şeymiş kızlar ya, yatmadan önce enfeksiyon için fitil kullanıyorum kramplar için magnezyum içiyorum ama yine de gece her yerime kramp giriyor. Mide yanması cabası. Bir de karnım iyice büyüdüğü için mi bilmiyorum tam göğsümün altı karnımı sanki kesmişler gibi bir ağrı var bu ara 😩 Bel ağrılarım iyice arttı, nefes almam zorlandı. Çok kilo aldım desem 8 kilo falan aldım yani, inşallah tüm ağrılarımız hamilelikten sonra hemen biter yoksa dayanılacak gibi değillll🥺
Ya benim niye midem yanmıyor kel mı doğacak çocuğum 😅

Ben kendimi öyle motive ediyorum sırma saçlı doğacak diye😀 yoksa dayanılır birşey değil mide bulantısı daha hafif kaldı bunun yanında🥴
Yediklerinize dikkat edin bence bir şey dokunuyordur. Mesela bana çok yağlı şeyler dokunuyor, yemeğin üstüne direk tatlı meyve vs yemek dokunuyor, çok acı da öyle. Bunları yapmadığımda daha rahatım

Yediklerinize dikkat edin bence bir şey dokunuyordur. Mesela bana çok yağlı şeyler dokunuyor, yemeğin üstüne direk tatlı meyve vs yemek dokunuyor, çok acı da öyle. Bunları yapmadığımda daha rahatım
Aslında her zaman nasıl yiyorsam öyle yiyorum bazı yemekler rahatsız ediyor onu fark ediyorum Karnıbahar kuru fasülye gibi soda iciyorum iyi geliyor bazen o da işe yaramıyor

Bendede durum aynı malesef hem fitilim var hem 2 tane magnezyum ama yine kramplar giriyor sabaha doğru başım başladı ağrımaya evde tansiyon aletimde yok bilmedik ne yapayım sağa sola dönüyorum ağrılarım var.Allah yardım etsin bizlere az kaldı🙌🏻🙌🏻

Yeniden geri geldi kuzum ya 😂 yerel market 🤭 eşim de ye ye oh hakettin diyo 😂 halbuki tansiyonum 14-10du ama yine de yedim 🙈
Tansiyonun da normale dönecek inşallah yavaş yavaş. Ay ben de çok severdim bayadır yemiyorum. Bugün aldıram kocama 😂 Her gün sağlıklı beslen beslen nereye kadar.

X