2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Senin nasıl gidiyor kuzum tansiyon?
Of bilmiyorum ya şimdiye kadar 13/8 üstüne çıkmadı hiç aylardır az önce ölçtüm 140/90 çıktı bi tık panik oldum limonlu su yaptım birazdan yine ölçücem bu sıralar biraz tatlıyı abarttım sanırım ondan mı oldu acaba ki 🙁

Of bilmiyorum ya şimdiye kadar 13/8 üstüne çıkmadı hiç aylardır az önce ölçtüm 140/90 çıktı bi tık panik oldum limonlu su yaptım birazdan yine ölçücem bu sıralar biraz tatlıyı abarttım sanırım ondan mı oldu acaba ki 🙁
Olabilir kuzum. Ben hiçbir şey yemiyordum yok o çıkarır bu çıkarır diye. Hastanede zaten sıfır tuz verdi bana hep. Panik yapma kuzum senin tansiyon iyi. Soluna yat. 14-9 benim için mesela düşüktü. Yazmıyordum ama 15-16 ları görüyordum hep

Olabilir kuzum. Ben hiçbir şey yemiyordum yok o çıkarır bu çıkarır diye. Hastanede zaten sıfır tuz verdi bana hep. Panik yapma kuzum senin tansiyon iyi. Soluna yat. 14-9 benim için mesela düşüktü. Yazmıyordum ama 15-16 ları görüyordum hep
O kadar hiç çıkmadı kuzum yatınca düşük çıkıyor zaten oturarak ölçümlerim yatarkene göre daha yüksek çıkıyor şeninde öyle miydi ? Birde benim doktorum dedi ki bu aletler daha yüksek ölçer sesi de algılıyor manuel pompalı olanlar doğru sonuç verir, doktor ölçtüğünde hep 10/6 12/8 falan

O kadar hiç çıkmadı kuzum yatınca düşük çıkıyor zaten oturarak ölçümlerim yatarkene göre daha yüksek çıkıyor şeninde öyle miydi ? Birde benim doktorum dedi ki bu aletler daha yüksek ölçer sesi de algılıyor manuel pompalı olanlar doğru sonuç verir, doktor ölçtüğünde hep 10/6 12/8 falan
Kuzum benim hep yüksekti hep. Manuel de aldık tansiyon aleti, manuel pompalı da vardı. Benim preaklamsi olduğum kesindi idrarda protein aşırı yükselmişti. Hala da yüksek. Düşmesini bekliyorum dedi doktor 3 hafta içinde. Ben ameliyata 18 tansiyon ile girdim

Kuzum benim hep yüksekti hep. Manuel de aldık tansiyon aleti, manuel pompalı da vardı. Benim preaklamsi olduğum kesindi idrarda protein aşırı yükselmişti. Hala da yüksek. Düşmesini bekliyorum dedi doktor 3 hafta içinde. Ben ameliyata 18 tansiyon ile girdim
Kıyamam ya neler çektin ben 14 görünce üzülüyorum 18 nedir çok şükür geçti inşallah bebeğin de sağlıklı bir şekilde evine gelecek annesi ❤️ bizde 1250 gram olmuşuz Salı günü o kadardık dua ediyorum 37 yi beklesin her şey kötüye gitmesin diye 🤲🏻

Kızlar ecowell şampuan aldım ama afedersiniz osuruk gibi kokuyor 😂😂 yada benim burnumda mi problem var 😂😂
Nerden aldın? Bozuk olabilir öyle kokmuyor oğlumda kullanıyorum ben çünkü.
Ben de unibaby saç spreyi kullanıyordum en son e bebekten aldım normalde mis gibi kokardı bok gibi ekşi bi koku, dedim herhalde hamileyim diye böyle kokuyor. Yeğenim geldi aynısı onda vardı bi kokladım aa eski kokusu gibi gayet güzel meğer benimki bozukmuş. Mağazasından almıştım üstelik, bozuksa yazık bebeğe iade et

Kıyamam ya neler çektin ben 14 görünce üzülüyorum 18 nedir çok şükür geçti inşallah bebeğin de sağlıklı bir şekilde evine gelecek annesi ❤️ bizde 1250 gram olmuşuz Salı günü o kadardık dua ediyorum 37 yi beklesin her şey kötüye gitmesin diye 🤲🏻
İnşallah bekler kuzum 🙏❤️ maşallah 🧿 inşallah kötü olmayacak kuzum rahat ol sen 🙏❤️

Bebegin ilk zamanlar sert yerde yatması gerekmiyor muydu ben mi yanlis biliyorum 🤔😁 pusetleri o yuzden sert yapiyorlar diye okumustum o yuzden almadim hatta bende 🤔
Düz zeminde sert yatırıyoruz da puset meyilli oluyor birde içinde kemer aparat yerleri vs sert baya içinde ped Singer olması güzel oluyor birde ister istemez pusetin kumaşı sert benimki Chicco mesala taş gibi

Evet çok şükür görüyorum ❤️ dokunuyorum konuşuyorum. Ama öyle minik ki öyle minik. Anlatamam çok küçük
Teyzesi yer onu kızımın arkadaşı diyorum hep
Şimdi senin ki dicek ki benim asele baak aynı zaman annelerimiz hamile kalmış aramızda 2 gün var ama ben 2.5 ay önce geldim naberr dicek😄😄💕💕

Tamam kuzum yediğim zaman yazacağım sana da 😂😂 en son burger yicem dediğimden beri tansiyon sorunu yaşıyorum malum 🤭 gerçi hala geçmiş değil
Ayy evet en son konuşmamızı hatırlıyorum . Ben de çok pişman olmuştum yediğim için 😂 düşecek kuzucum. Bak günden güne her şey daha da aydınlığa kavuşuyor inşallah 🌞

Selam kızlar. Bişi sormak istiyorum size. Suan 23+4 deyim. Sabah hızlı ani kalkıp hareket ettim işe gitmek ıcın sonrasında birden sağ gözümde ışık çakması gibi mi parlaması gibi mi nasıl tam tarif edecegimi tam anlatamıyorum bişi oldu. O sırada tansiyonumu ölçmedim. Sonra 3-4 dk uzandım gectı. Akşam da yattıktan sonra hızlıca kalktım yine wc gitmek ıcın yine bu sefer sol gözümde görme sorunu yasadım ışık parlaması gibi bişi oldu rahatsız ediciydi yani. Tansiyon ölçtüm normalde 6,5-7 ye 9,50-10 gibi cıkardı hep 8,4 e 11,5 cıktı. Acaba onla alakalı mı oldı bilmiyorum siz de oldu mu bu tar bir durum. Hamileliğim basımdan beri de ilk kez basım agrıyor cok yogun sekılde gözlerimdeki skkkntı gectıgı zamandan beri. Tansiyon mu etkiledi acaba

Nerden aldın? Bozuk olabilir öyle kokmuyor oğlumda kullanıyorum ben çünkü.
Ben de unibaby saç spreyi kullanıyordum en son e bebekten aldım normalde mis gibi kokardı bok gibi ekşi bi koku, dedim herhalde hamileyim diye böyle kokuyor. Yeğenim geldi aynısı onda vardı bi kokladım aa eski kokusu gibi gayet güzel meğer benimki bozukmuş. Mağazasından almıştım üstelik, bozuksa yazık bebeğe iade et
Aaa hiç aklıma gelmedi bozuk olabileceği 😱 saol kuzum ben mağazaya gidince bi oradakileri de koklayıp bakayim aynı mı

X