2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar cips yiyor musunuz hıc ya benım haftada 1 gun muhakkak canım istiyor yiyorum sonra pişman oluyorum 🥹
Daha demin yedim😍 oglum da annesine cekmis cok seviyo heralde hemen basliyo oynamaya 😂 ilk zamanlar cok cok dikkat ettim ama artık çok sıkmıyorum abartmadikca sorun yok bence 🤷🏻‍♀️😁

Ben de bir arkadasimiz muslin örtü almış bir sayfadan onu sipariş edicem tavsiye etti diye.arada bakıyorum oraya aslında güzel şeyler var ben kendime de öyle online alışveriş çok yapmam illa görmem lazım 😀
Bende sevmezdim illa gorcem ama civil de muslinler ucuz 59 tl idi bende alcam insallah cikarsam disari

Rica ederim canım puset çok sert oluyor bebek direk yatirilmiyor ama minder iyi oluyor yikiyorsun birde mis gibi oluyor
Bebegin ilk zamanlar sert yerde yatması gerekmiyor muydu ben mi yanlis biliyorum 🤔😁 pusetleri o yuzden sert yapiyorlar diye okumustum o yuzden almadim hatta bende 🤔

Beşiğimizi kurduk bizde 😍🥹 Rabbim yavrumu içinde gormeyide nasip etsin 🤲🏼😍

Eklentiler

• 3c643165-77b8-4d78-b1da-30db3e9393b2.jpeg
    3c643165-77b8-4d78-b1da-30db3e9393b2.jpeg
    78,1 KB · Görüntüleme: 79
6 aya kadar puset kullanacağım kuzum ben sonra bebek arabasına geçeceğim ee benimkiler martta gelmez kış bebesi olacaklar o yüzden uygun bir şey olsun yeter dedim😄
Kimle konuşsam herkesin söylediği çok mantıklı geliyor 😂😂😂

Puseti kullanmaya devam ettiğin sürece gerek oldukça kullanabilirsin canım. Hani dışarıdayken falan güneşten koruman gerekir vs kullanırsın yine
Tamamdır canım . Benim gibi tecrübesiz anneyi aydınlattığınız için şükranlarımı sunuyorum😂

Rica ederim canım puset çok sert oluyor bebek direk yatirilmiyor ama minder iyi oluyor yikiyorsun birde mis gibi oluyor
Tamamdır teşekkürler canııım😁

Hangi sayfadan yaptırdınız çok beğendim☺️
İnstagramda mori_design diye bir sayfa. Bir çok çeşit var incelersiniz 😇

Aynı değil miydik kuzum senle benim uygulama bugün tam 31 haftalık gösteriyor 😊 yarın görüş günüm
Kuzum benimde öyle işte 31+1 yarın. Yani 31.haftayı bitirdik 32ye geçiyoruz demek değil mi bu🫢🫢

Cnm senin bı tane 35 var orda yanlış gormuyosam
20 dakika içinde 3 kez 30u geçerse yazıyor internette
Sana ne dedi doktor peki?
Normal dedi benim doktorum çok rahat herşeye normal diyo mesela su fazlalığına burda kaç kişinin doktoru karbonhidratı kesti ya da diyet verdi benimki yapısal ve normal olduğunu söyledi bı yandan iyi bi yandan da çok mu rahat diyorum

Ben çok korkuyorum doğumdan ya 🥺 aklım çıkıyor düşündükçe sanki. Hele ki normal doğumu .. ama çok gariptir ki bir o kadar da normal doğum istiyorum 😀
En hayırlı en sağlıklı nasıl olacaksa öyle olsun doğumun inşallah canım. Benim 2 sezeryan doğumum var. Buda sezeryan olacağı için neler yaşayacağımı bildiğimden korkum yok. Senin ilki sanırım dimi ☺️

X