2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar ben bittim😩kim eşini sinir hastası etmek istiyor bu resimlerden sipariş etsin🤣 bir şeyler yaptık işte her yerim ağrıyor ne kadar zormuş🥴
Çok güzel olmuş ama ben de çok beğeniyorum bu steakerleri 😍

Aaiiyy ne güzel olmuş 🥰🥰 ben eşime bunu yap desem para verim sen yap der 🤣
Kuzum ikimiz yaptık tek yapılacak iş diğil kesinlikle yırtılır resimler yoksa zaten bana hep dediği bu oldu bana desen oram buram ağrıyor kapışırız bende sesimi çıkartmadım😄😄🤭

Kızlar cips yiyor musunuz hıc ya benım haftada 1 gun muhakkak canım istiyor yiyorum sonra pişman oluyorum 🥹
Benim de çok istiyor özellikle doritos dippas mı ne çıkmış. Ama yemiyorum. Sabrediyorum 😂 züber in nohut cipsine güzel ve sağlıklı diyorlar

Yok kuzum sıkıntılı değildide 9 cm le sezeryan oldum koldan geldi ama bu benim aceleci davranıyor yaa anlayamadım bende yatıp dinlenicem inşallah benimde oluyor sertleşme dikkat edicez artik
Aman diyim cnm dıkkat et. Peki nu sancılara düzenli dedimi?

35 den yukarısı eğer dakikada bir geliyorsa düzenli sancidir saniye dakika belli olmuyor hareket edince geciyor ise yalancı sancidir canim
Teşekkür ederim canım aklımda olsun 🌸 32 den sonra gireceğiz artık sanırım

Evet kuzum güzel oldu bende beğendim sadece ölçüyü önceden dikkatlı almak lazım☺️
Ama baya sabır isteyen bi iş bana göre mi bilemedim en azından küçük şekilleri göze alabilirim 🤣 elinize sağlık gayet başarılı 😀🌸

Kızlar cips yiyor musunuz hıc ya benım haftada 1 gun muhakkak canım istiyor yiyorum sonra pişman oluyorum 🥹
Walla bn cipse gelene kdr neler yiyorum😁bugun doktordan cıktım, çok canım çekti, bı porsiyon su böreği bide poğaca yedim. Dunde ıslak hamburger ve magnolia yedım🤢
Olmuyor yapamıyorum, 😔

X