2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yok kuzum yapmadım . Çamaşırları da yıkanmadı daha 😀bugün bebek ne kadar oldu diye bi girdim uygulamaya 31 bitmiş afakanlar bastı . Eksiklere sardım 😂
Ohh bende 29 oluyorum yarın bende diyorum ki herkes herşeyi yapıyor bi ben mi yapmıyorum içim rahatladı valla 31 e kadar benim yatışşş devammm 😜 😂😂

Oyyy Allah razı olsun teyzesi ❤️❤️❤️ bugün kızıma da söyledim herkes senin için dua ediyor dedim ❤️😍 gidince aklıma gelen herşeyi anlatıyorum 😍 dua da okuyorum. Bir de dokunuyorum hissetsin diye. Öyle çıkıyorum ❤️ haftasonu görüş yok 😢 pazartesiye inşallah çok daha iyi olsun güzel kuzum 🙏
Daha iyi olacak annesi burada onun için dua eden bir sürü teyzesi var 🤲 onunla konuşman ona dokunman çok güzel ❤️

Cnm senin ilk bebeğin erkenmi doğmuştu, benmi yanlış hatırlıyorum, sanki bi riskim var demiştın bna 1 sene önce falan konuştgumuzda.

Bak bugun bnım nst'em. Yarım saatlik 1 kez 30a çıktı, senin sürekli sancı gözükmüş cnm, dıkkat et kndıne🙏
Bnde merdıven çıkıyorum, yol yürüyorum, agrım oluyo, sertlesmeler oluyo habire. Son 2 ayımı evde geçiricem artık bol yatmalı inşallh
Yok kuzum sıkıntılı değildide 9 cm le sezeryan oldum koldan geldi ama bu benim aceleci davranıyor yaa anlayamadım bende yatıp dinlenicem inşallah benimde oluyor sertleşme dikkat edicez artik

Puset minderi önerilmiyor falan dediler sanki bilemedim . Gerçi minder koymadan napıcaz direkt pusete mi koycaz çocuğu🙄😂
Evet bende duymuştum onu doktorlar minderi önermiyormuş. Zaten pusetlerin içinde kendi minder gibi bi parçası oluyor. Ben içine muslin örtü serip o şekilde bebeği koymayı düşünüyorum

Kızlar cips yiyor musunuz hıc ya benım haftada 1 gun muhakkak canım istiyor yiyorum sonra pişman oluyorum 🥹

Kızlar benimkine de bakar mısınız yukardaki kalp atışı alttaki sancı mı nasıl ben de ilk defa girdim geçen gün

Eklentiler

• IMG_20240105_211937.jpg
    IMG_20240105_211937.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 42
Hsjdjdjsj ya ben daha odayı yapmadıgım için kıyafetleri yıkayasım gelmiyor hemen dolabı düzenleyesim gelir cünkü ya da diyorum hurclaramı koysam yıkayıp sonra odası gelınce yerleştiririm 😂
Benim odada hazır değil henüz dolabı falan kurulmadı . Hurca koyacağım şimdilik hazır olsun. Az kaldı azzzzz 😂

Ben aldım canım minderi de var içinde daha önceki çocuğumda da kullandim gene aldım Trendyol dan
Teşekkürler canım bende alıyorum şimdi hızlıca. Yoksa kararsızlıktan kalcak her şey 😂
Evet bende duymuştum onu doktorlar minderi önermiyormuş. Zaten pusetlerin içinde kendi minder gibi bi parçası oluyor. Ben içine muslin örtü serip o şekilde bebeği koymayı düşünüyorum
Bende bunu düşündüm muhtemelen öyle yaparım

Ben mindere koyacağım canım, puset bana derin ve sert geliyor biraz ne bileyim o yüzden kullanacağım ben🙈
Aldığın çok tatlış zaten minder de alacak olsam kesinlikle tercihim bu olurdu. Teşekkürler canım😍😇

X