2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
tweeetyyy tweeetyyy Ben gümüş kapak kullandım başından itibaren, hiç yara ya da acı durumum olmadı istersen başındayken alıp bi dene, göğüs kalkanı kullananlar da var ama onun iyileştirme özelliği var mı bilmiyorum meme başını sütyenden uzak tutuyor sanırım özelliği o kullanan biri varsa açıklar
Bugün bebeğimi gördükten sonra gidip e bebek e bakcam kuzum alırım gümüş kapak

Kuzum ilerlemeden gümüş kapakta dene ilk günden fayda gorenler bile var onun da acisini cekme 😔 hindistan cevizi yagi kakao yagi kantaron yagida surebilirsin ozellikle kantaron yagi yaralara cok iyi ama sagmadan once temizlemen gerekiyor bunlari ❤️ tweeetyyy tweeetyyy
Hepsini denicem kuzum. Canım yanıyor vallahi

tweeetyyy tweeetyyy doğumdan sonra göğüsleri aşırı derecede yara olan bir arkadaşım bana ısrarla göğüs kalkanını tavsiye etti kuzum içinde süt biriktiği için göğüsler nemli kalıp çabuk iyileşiyormuş bir bak istersen yorumlarına falan
Bugün e bebek de bakcam kuzum hepsine. Hem motive de olurum e bebek gezerken ❤️😍

Anladim canim yarin 28+2 oluyorum. Sen kac haftaliksin . Ay çok pahaliymis ya bi tanecik ampulasi. Biz turkiyede degiliz. Burda çok pahaliymis
27+4 oldum bende pazartesi günü tam 28 ölüyorum devlet hastanesine gideceğim ücret almayacaklar diye düşünüyorum ama kürtajdan sonra bende 1600 TL ödemiştim bir iğneye özel yazınca devlet karşılamıyor dediler

Hepsini denicem kuzum. Canım yanıyor vallahi
Dogrudur valla canım yaa Allahım acını ağrını hafifletsinn gönlüne de bedenine de ferahlik versin 🤲🏼🤲🏼 bugün şubat grubunda erken dogum yapan arkadaşa baktım bebeği kilo almayada başlamış maşAllaaaahhh seninde böyle ilerleyecek inaniyorum hepimiz inaniyoruz dua ediyoruz kuzummmm 😍😍😍

Minnoşumun bez çekmecesi 🥰

Eklentiler

• PXL_20240105_075203617.jpg
    PXL_20240105_075203617.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 93
Benim olduğum iğnenin ucu biraz büyüktü o yüzden batırırken ve enjekte ederken biraz acıdı o kadar sonrasında bir etkisi olmuyor tetanoz gibi değil😊
Dün hastaneye geldim. Karnim sertlestigi için tedavimi aliyorum. Popodan vurdu bisey öldüm dirildim resmen. Bu gunde damardan yapti butun elim koptu yılan sokmuş gibi oluyor ya.

Merhaba kizlar yarin kan uyusmazligi ignesi olucam. Olanlar anlatabilrmi igne acılımı vurduktan sonra vucudunda agri oluyor mu. Ve yan yan etkisi oluyor mu
İlk iğne battığında ve enjekte ederken yaktı bayağı ama 2 dk sonra hiçbişey yoktu. Ağrı,yan etki olmadı bende

Yaa öyle mi ben organizerle çözdüm ya çok şükür artık güzel geliyor gozume 😂 askı yeri şuan sadece sinirimi bozuyor oğlanın kıyafetleriyle cok düzensiz durdu bide annem doğum çantası verdi şu somon rengi olan ona da sığmadı eşyalar küçük valizim de yok anne bebek çantasını alayım da onu da doldurucam inşallah yeterli gelir 🥴😅
Yaa bende böyle istiyorum işteeee🥰 beyaz organizelerden bende aldım m ve l boyutlarını aldım bebek kıyafetleri küçük diye ama o beyazlara sadece alt ve body zıbınları koyabildim diğerleri komik durdu ben katlayamadım sanırım ya nasıl senin ip gibi oldu öyle 😄

Ay bi benim böyle sanıyordum okuyunca rahatladım cuma günü doğum sancısı girdi acil hastaneye gittik nst ye aldılar 55 çıktı serum taktılar dediler doğum sancısı erken gelmesin aman dinleniceksin doktor dedi ama okula giden çocuk olunca mümkün olmuyor benimde öyle alta vuruyor resmen bir kaç gündür bende halsizim hiç keyfim yok uyuyorum sabahlari buda benim nst
Canım evet senin düzenli gelmiş çok yormamaya çalış kendini dinlenmeye çalış bol su iç kasılmayı bir nebze önlüyor. Magnezyum alıyor musun düzenli?
Bak benimde 2 kez oldu nst de 20 dk da 2 kez oldu 70-60 lara çıktı ama doktor düzensiz dedi

Eklentiler

• IMG_3162.jpeg
    IMG_3162.jpeg
    137,4 KB · Görüntüleme: 79
Ben boğaz ağrısı için, ılık suya limon sıkıyorum bal koyup biraz da içine karabiber koyuyorum içiyorum. Öksürük varsa da dut kurusu suyu içebilirsin. 3 yemek kaşığı dutu iki bardak suda 7 dkk kaynatip aç karna sabah akşam olmak üzere iki kere de için. Kalktimm kaynattım ılık olmasını bekliyorum bende. Ciddi anlamda öksürük başladı. İki kere de serum takıldım ama fayda etmedi. Belki doğal şeyler fayda eder bakalım
Sağol canım Allah razı olsun deniyorum hemen

Yaa bende böyle istiyorum işteeee🥰 beyaz organizelerden bende aldım m ve l boyutlarını aldım bebek kıyafetleri küçük diye ama o beyazlara sadece alt ve body zıbınları koyabildim diğerleri komik durdu ben katlayamadım sanırım ya nasıl senin ip gibi oldu öyle 😄
Hahah kuzum l çok büyük m aldım ben hepsini takımlar hariç hepsini katladim 😂 kız normal katladim bilemedim ki şimdi öyle ekstra bişey yapmadım 😂 baştakiler zibinlari ortada üstleri sağda patikli altları var 😍

Eklentiler

• 17044444403535693582736550163025.jpg
    17044444403535693582736550163025.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 77
Ucu kuzum. Yara oldu kızardı böyle çevresi
Çok fazla şey okudum bununla ilgili. Evde müsaitse aç göğüslerini hava alsınkar kapatma kumaşla falan. Anne sütünü sağman bitince birazcık uçlarına sür kendi sütünden öyle bekle. Bu en güzel çözümmüş. Bir de en pahalı kremlerden de iyi olan ayva çekirdeği. Ayva çekirdeğini 1 gece suda beklet jelleşiyormuş onu göğüs uçlarına sürmek baya faydalıymış.

X