2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar siz hastanede giymek için gecelik aldınız mı? Pijama takımı değil de elbise gecelik , bulamıyorum ben öyle uzun kollu lohusa gecelik. Gördüklerim ya dantelli, ya da nenemsi gibi şeyler. Hiç beğenemedim.
1 tane aldım bundan uzun gecelik giyinmeyi sevmem çokta uğraşmadım seçerken

Yaaaa ben katlayamadım bak şimdi fotolara benim böyle duruyor katlama şeklini anladın mı küçük el havlularını da böyle 3 e katlayıp rulomsu koyuyorum bunları da öyle yaptım küçücük durdular 😄 hiç anne elim yok napıcam ben 😟😅
Katlama şeklimi de atmaya çalıştım 3 parça anlaşılıyordur inşallah 😄
Organizeler güzel durdu. Altlar en kolay katlamadı olanlar düzenli durdu ama uzun kollu 0-3 ay çok minik katlayınca garip oldu
Olmuş işte çok kasma nasıl olsa ilkinde dümdüz yapsan da sonrası bu oluyor 😂

Hahah ne demek kuzum senden de 😂❤️❤️
Kuzum bir de dün dedim ya yengemin süt sağma makinası yapış yapış ben onları kaynattım yine de yapış yapış hortumu biberon uçları falan sararmış ben komple yemi bir cihaz mı alsam bebeğe zarar vermez mi yapış yapış sararmış şeyler

Kuzum bir de dün dedim ya yengemin süt sağma makinası yapış yapış ben onları kaynattım yine de yapış yapış hortumu biberon uçları falan sararmış ben komple yemi bir cihaz mı alsam bebeğe zarar vermez mi yapış yapış sararmış şeyler
O yapış yapışlık geçmiyorsa kullanma canım. Miladı dolmuştur. Elektrikli ise aleti sıfırdan almana gerek yok. O aletin parçaları ayrıca satılıyordur bir bak. O parçalardan satın al sadece.

O yapış yapışlık geçmiyorsa kullanma canım. Miladı dolmuştur. Elektrikli ise aleti sıfırdan almana gerek yok. O aletin parçaları ayrıca satılıyordur bir bak. O parçalardan satın al sadece.
Elektrikli canım baktım ama satışını bulamadım. Aynen içime sinmedi kullanmak istemiyorum ya yeni alacağım ama parçalar tek tek sarılıyor mu diye baktım bulamadım

İçinize sinmediyse hiç kullanmayın derim bakteri mikrop fln kalıntıları olabilir yine en doğru kararı siz verirsiniz

Hımm buldum satılıyor karşılaştırma yapayım yeni alsam ne kadar gelir parçaları alsam ne kadar gelir ona göre ya yeni alırım ya parçaları sağol kuzum

İçinize sinmediyse hiç kullanmayın derim bakteri mikrop fln kalıntıları olabilir yine en doğru kararı siz verirsiniz
Bencede hiç içime sinmedi ya hiç gerek yok yeni alacağım ya da parçalarını buldum sitesinden ne kadara geliyor öyle bi hesaplayacağım

X