2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Onları ne zaman kaynatacaksın kuzum ben bu akşam kaynatayım diyorum dolapta filelerin içinde saklarım?
Bnde kaynattım demin. Süt sağma mak. aparatlarını falan
Battanıyelere geçecegım.
Kızlar bu arada bugun fena kasıldım, noluyor boyle 10 dk Biryarın kontrolum var. Hele bugun boyle bısey yasadım baksanıza tümsek gbi oldutaş gbi
Szın hiç boyle oldumu?

Eklentiler

• IMG_20240104_160048.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 102
Kız nedennnn 29 Şubat çocuğa yapma bunuuu hep genç kalacak 4 senede bir geliyor onda da denk geldik madem değerlendireyim diyorsunnn
Hahah doğum günü masrafından kurtulmak için şaka bı yana farklı olmak isterdim bende daha havalı geliyor bana sanki benim için 29 çekiyor bu sene öyle bı anlam yükledim neden bilmiyorum

Hahah doğum günü masrafından kurtulmak için şaka bı yana farklı olmak isterdim bende daha havalı geliyor bana sanki benim için 29 çekiyor bu sene öyle bı anlam yükledim neden bilmiyorum
Bizde eşimle takılıyoruz 29 şubatta gelmek istemesin bizimki diye şaşırmam yani ama istemem de 29 subat olsun

Makat geliş beni de zorluyor ya sürekli aşağıya vuruyor ve benim de belim ağrıyor alt kısımlar sızlıyor vs boyu da normal bence 36 cm falan çıkıyor

Yok kuzum anlayamıyoruz malesef ben tam açık olduğum da bile anlamadım hala acilmam yok sanıyordum nişan mukus gibi geliyor canım yada böyle akıntının içinde pembe damar gibi kan oluyor
Ay belli bişeyi yok demekki şu bel kasık ağrıları yüzünden doğum mu yaklaştı acaba diye kurcalıyorum ben de. Ben hiç bilmiyordum bu kadar zor olduğunu. Etrafımdaki hamileler de hep rahat geçiriyor gibi geliyordu bana işin içine girince anladım

Kuzum işte bende böyle hiç olmuyor sizde nasıl oluyor bilmiyorum bu kadar bende iki benek hiç böyle popolarını dayatmıyorlar eğer popoysa bu. Bence bu kasılma dün ben nst de aynı böyle sağ taraftan kasıldım bir tık yukarısı benim böyle oldu nst de sancım çıktı kağıdın fotosunu da çektim hatta sol bebeğin nst de yansıdı sancı sağ tarafımdan doktor bu durumuna ne diyor ?

Kız bu sıpa napmis boyleee bana doktorum kasılma olunca bebek kendini top gibi yapar demişti hatta demiştim ya ultrasonda kasilmami gördü diye bebek kendini iyice top gibi yaptı dedi ama dışardan görünmüyordu acaba seninki kendini mi diriyor ay çok şaşırdım benim oglumda doğum yaptığım gün olan kasilmamda bu derece dışarıda top gibi görmüştüm

Cnm bnımde lansinoh makınem, bı arkadasım verdı. Demin kaynattım, yıkadım kuruladım, deterjan faln kullanmadım, smdılık temiz dursun doguma kdr daha yıkarım

Bu bildiğin kasılma canım, kasılma anında böyle oluyor işte ama 10 dakikada bir çok sık . Yarın muhakkak sor bunu

Bu görüntü anormal değil canım kasilmada böyle gorunebilir. Sirt üstü yattigi için çok net görünüyor

Hoşgeldiniz ben de bugün itibarı ile 31.haftama girdim. Tahmini doğum tarihimiz 7 mart bakalım. Şu an bebeğim dönmedi ama daha vakit var inşallah normal doğum olur diye umuyorum

Cnm bu bi kez ve ılk defa oldu bukdrsırt üstu yatıyordum. Ayakta bı iş yaparkn olmuyor boyle, bugun kndımı çok dinledım. Hep gözum karnımdaydı, bebiş zten durmuyor masallh, onu izlıyorum habıre

Oğlumda busekılde son 1 ay kala baslamıştı. Bn poposunu dayıyor dıye düşünüyordum ozmn kasılma faln bılmıyordum, bu fotoyu yarın doktora gostrecegım, nst isteycegım

Walla bnce bu rahim kasılması, bebişin duruşu faln değil. İlk kez bu kdr yukseldi.

Ve bugun çok kasıldım, dün bısey yoktu.

Hahah dimi ya dışardan ne kadar güzel ne kadar tatlı duruyor içine girince full stres

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…