2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben o muhtemel tarihlere hiç inanmıyorum. Bebeğin gelişimine göre belirleniyor çünkü ve bebek kilolu da doğabilir neticede bunun bir standardı yok 😁 benim de sözde muhtemel 1 hafta önce çıkıyor ama hiç takılmıyorum o kısma 😁 sağlıkla sihhatle en azından 3 buçuk kiloyu falan bulsun istiyorum karnımda 🙊
Zaten o beklenen tarihin sadece %5 i tutuyormuş 😁 amin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım 😊

• Beğen
Reactions: The
Ben o muhtemel tarihlere hiç inanmıyorum. Bebeğin gelişimine göre belirleniyor çünkü ve bebek kilolu da doğabilir neticede bunun bir standardı yok 😁 benim de sözde muhtemel 1 hafta önce çıkıyor ama hiç takılmıyorum o kısma 😁 sağlıkla sihhatle en azından 3 buçuk kiloyu falan bulsun istiyorum karnımda 🙊
3500 kilo çok iyi oluyor
Küçük oğlum öyle doğmuştu, bu da öyle doğsa güzel olur 🤲karnımda durabildiği kadar çok durmasını isterim 🤲
Ya ben grubuda bu grubun aktifliğine ve sorulan her konuda bı cevap verilmesinede bayılıyorum. Herkes bi şekilde birbirine destek ve yardımcı oluyor
İyi ki varsınız kızlar ❤️❤️
Biz birlikte güçlüyüz 🥰

Süt sağma makinemi almadım bak onuda alayım birlikte Hall ederim..oyuncağı var birde onuda Hall etmem lazım..hemen hemen aynı☺️
Süt sağma makinesi ben lasinoh elektrikli alacaktım bir arkadaşım priz başında öyle zor oluyor eller serbest şarjı al dedi kafam karıştı nasıl almalıyım kadar veremediğimden almadım ne almalıyım sizce

40+2. Ama gram acilmam, sancım yoktu. Yani bence en az 1 hafta daha dururdu 😂 suni sancı verip doğurttular kilosu 4ü geçiyor, normal doğum şansını kaybedecen diye
Suni sancı ile mi açılman olmuştu canım
Benim suni ile de olmamıştı

• Beğen
3500 kilo çok iyi oluyor
Küçük oğlum öyle doğmuştu, bu da öyle doğsa güzel olur 🤲karnımda durabildiği kadar çok durmasını isterim 🤲

Biz birlikte güçlüyüz 🥰
Aynen aynen kuzum. İnsan bir an önce gelsin istiyor özellikle ilk bebekse ama küçük bebeğe bakmasi gerçekten zor. Anne karnında ne kadar dursa her açıdan iyi oluyor eğer bir risk yoksa. Hem kilo alıyor, hem refleksleri daha guzel gelişiyor, çene kasları daha gelişiyor emmesi kolay oluyor vs vs .

sıcak suya koyup karbonat sirkede bekletsen olur mu ki. Biberon temizleyici falan da dökersin bekler birkaç saat canım
Biberon temizleyici almadım ki canım alsaydım onunla çitilerdim ama bi kaynayan suda deniyşm bugün çıkar diye düşünüyorum o ısıyla

40+2. Ama gram acilmam, sancım yoktu. Yani bence en az 1 hafta daha dururdu 😂 suni sancı verip doğurttular kilosu 4ü geçiyor, normal doğum şansını kaybedecen diye
Maşallah ya bende normal istiyorum Allah izin verirse inşallah güzel güzel kendi sancılarımızla doğururuz

Benim ki neden tersine oldu 😂😂 git gide artıyor 😂😂 13. Hafta 33tu - 20li haftalarin başında 35 oldu 29 da 46-48 😂😂
Hahaha kuzum senin yol uzun 🤣 yattıkça artan da oluyormuş ciddi ciddi 😄 benim ikiz diye düşer dedi doktor bu saatten sonra artarak gitmez dedi ağırlıktan yatsan bile düşer senin dedi 😄

Suni sancı ile mi açılman olmuştu canım
Benim suni ile de olmamıştı
Kız benim doktor sağolsun epey uğraştı benimle. Suni sancı ilk gün sabah 6dan akşam 6ya kadar verdiler hiç açılmadı. Ertesi gün yine 6da başladılar 4 e kadar verdiler ama açılma gene hiç olmadı. Doktor dedi suyunu patlatıp öyle deneyeceğim. Suyum patlayınca birden açılmalar başladı. Gece de 11de doğdu çok şükür 🥲

Aynen aynen kuzum. İnsan bir an önce gelsin istiyor özellikle ilk bebekse ama küçük bebeğe bakmasi gerçekten zor. Anne karnında ne kadar dursa her açıdan iyi oluyor eğer bir risk yoksa. Hem kilo alıyor, hem refleksleri daha guzel gelişiyor, çene kasları daha gelişiyor emmesi kolay oluyor vs vs .
Doğru diyorsun kuzum bak emme refleksi çok iyiydi 🧿 bunlarda sağlıkla öyle doğar lar inşallah🤲

• Maşallah
Şimdi de Mart sonunda gözüküyor senin doğum nisanı bulur heralde kızın da 😁
Hahaha bulsa ama zannetmiyorum. Hem ilk doğum olmadığı için hem de rahim ağzım çok uzun değil maalesef ama durabildigi kadar hayırlısıyla dursun yerinde 😂

X