2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yok kuzum makinede kullanmıyorum sadece makineye atmadan lekenin üzerine döküp elimde biraz çitiliyorum
Valla beyazlar konusunda benim bir kayınvalidem var beyazları 2 gün boyunca yıkar onun yaptıklarını anlatsam ağzın açık kalır o yüzden anlatmayayım hiç
Havlu nevresim falan düz yıka ya napalım bizde bu kadar becerebiliyorz

Öyle tabi doğru olan senin düşündüğün gibi ama bazı sebepler var önceki gebelikten o yüzden çok tutmak istemiyoruz yoksa içeride ne kadar kalırsa o kadar iyi tabikii. Hayırlısı bakalım biz öyle bi konuştuk süreç ne gösterir bilemeyiz

Ayy cidden çok güzel duruyor aldımmm bile bundan kuzum

Kizlar bebeklerinizin hareketleri nasil bunu daha once Nisan annelerinde de dile getirmistim ama sizlerede sormak istiyorum. Kipirdadiginda karnimin icinde bir cok yerde hissediyorum dokunuslarini kafa ayri ayaklar eller ayri oynuor sanirim korkutuyor bazen beni.. su 4 gundurde asagi tsrafima dogru atiyor tekmeleri..

Evt cnm bende kafası ayağı aynı anda hissedıyorum. Eller ve ayaklar aynı anda oynuyor artık

Hep var canım son 1,5 aydır iyice arttı
Çamaşırım hep ıslak, beyaz akıntı ve sulu.
Banada canım sordum bugün beyaz akıntı normal gebelikte diyor, bazen sarı oluyor bazen beyaz bakalım yazdım dr şimdi bende :) ne yazacak yine. Sanki idrar yollarında yanıyor yine

kızlar kafama bişey takıldı, hastayım 15 gündür salgından dolayı. şeker yüklemesi yapılacaktı yaptıramadım. geçen hafta dr a sorduğumda haftaya yaptırırsın demişti.
28. haftaya kadar yapılması gerekiyormuş, biz cuma günü tam 28+0 olcaz. cumartesi yaptırmam da sakınca olur mu sizce (28+1)?

28. haftaya kadar yapılması gerekiyor yazıyor nette ama 28+1 ile biz 29. haftanın içinde olacağız, anlatabildim mi bilmiyorum:) yoksa yarın sabah gitmem lazım

Ya sen doğum mu yaptınnnn ne zamandır girmiyordum. Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına da alırsın inşallahhh

Benim de şu siralar hep mesanemi tekmeliyor sanırım bir de en son makat geliş pozisyondaydi. Ayakları altta olduğu için sürekli cisim geliyor vurdukça

Sanmıyorum canım birsey olacağını, şeker 24 ve 28 haftalar arasında çıkıyor gebelerde, şuan bende var zaten şeker varsa çıkacaktır. Ama erken önlem almak amaçlı 24 ve 28i öneriyorlar bende 27. Haftamda yapıldım. Hatta endokrin doktoru bana 28, haftadan sonra şeker düzeyi daha çok artış gösterir demişti canım. Birsey olmaz sanmıyorum ama bir doktoruna sor canım. Zaten hasta ise o şurubu içtiğinde mide kaldırmaz. Haftaya yapılman daha sağlıklı bile olabilir. Bende yine doktoruna sor tabi.

sol kaburgam ağrıyor öksürmekten, ben de kara kara yarın nasıl gidip onu içeceğim diye düşünüyorum. eşim ona göre arabayı bana bırakacak ama zerre halim yok. cuma da mecbur çalışacağım. cumartesiye kalacak yani
şekerim çıkacak zaten ondan eminim de işte yapmış olmak için yapacağım.
çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…