2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben mcdbag sitesinden alıcam f36 modeliydi sanırım bir bakın isterseniz termal kısmı da var
Aslında çok güzel çanta burada biri daha almıştı çok hoşuma gitti rengine bayılmıştım ama pahalı geldi ama yolun sonu ona geliyor gibi 😇🙏🏻

Aslında çok güzel çanta burada biri daha almıştı çok hoşuma gitti rengine bayılmıştım ama pahalı geldi ama yolun sonu ona geliyor gibi 😇🙏🏻
Alt açma matı bide termal cepleri olması hoşuma gitti benim de. Sütümüz mamamız soğumıcak biberona koy çık

Benim de şu siralar hep mesanemi tekmeliyor sanırım 😂 bir de en son makat geliş pozisyondaydi. Ayakları altta olduğu için sürekli cisim geliyor vurdukça 🥲
Ya hahaha benimde oyle 🤣🤣🤣 ilk baslardaki wc savasina tekrar basladim

Ayy nasıl kullanışlı mı sence
Canım önü termal yanlarından biri termal, bence acayip kullanışlı ve çok şık mesela bak arkada fermuar var istediğini alabiliyorsun. Alt açması içinde var ve içi baya baya geniş

Eklentiler

• B0FF8DE5-37CB-4C20-BCC3-DB3BCF5FF2A9.jpeg
    B0FF8DE5-37CB-4C20-BCC3-DB3BCF5FF2A9.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 71
  • C7D35BC5-CAB6-423E-9B03-B3BB3F519DD0.jpeg
    C7D35BC5-CAB6-423E-9B03-B3BB3F519DD0.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 79
Canım aynısı sadece rengi seninkinin siyah. Bunada baktım ben. Yerinden gidip aldım
İnşallah kullanışlı olur ya bizim de ihtiyaç listesinde bi çanta kaldı almadığım hala alıcam 🤣🤣
Canım önü termal yanlarından biri termal, bence acayip kullanışlı ve çok şık mesela bak arkada fermuar var istediğini alabiliyorsun. Alt açması içinde var ve içi baya baya geniş
Bi daha aşık oldum çantaya mutlaka bunu alıcam genel de siyah giyindiğim için siyah renk alıcam 🙈

Benim de şu siralar hep mesanemi tekmeliyor sanırım 😂 bir de en son makat geliş pozisyondaydi. Ayakları altta olduğu için sürekli cisim geliyor vurdukça 🥲
Yaaaa bu kadar aynı olmamız doktor bugün bakarkende aynı pozisyondaydı. Alttan vurduğunda bazen çisimi kaçıracakmışım gibi oluyor sanki balon patlıyor gibi oluyorum alt tarafta

İnşallah kullanışlı olur ya bizim de ihtiyaç listesinde bi çanta kaldı almadığım hala alıcam 🤣🤣
Bi daha aşık oldum çantaya mutlaka bunu alıcam genel de siyah giyindiğim için siyah renk alıcam 🙈
Canım 3 ocaktan sonra zam gelecek demişlerdi bende 1.600 tlye aldım hemen alsan bence iyi olur derim mağazadaki kız baya zam gelecek demişti.

Canım 3 ocaktan sonra zam gelecek demişlerdi bende 1.600 tlye aldım hemen alsan bence iyi olur derim mağazadaki kız baya zam gelecek demişti.
Cidden ben neyi bekliyorum ya öyle de böyle de alıcam sonuçta madem sende kullanışlı diyosun alayım bende veriyorum sipariş sagolasın ♥️♥️

Yaaaa bu kadar aynı olmamız doktor bugün bakarkende aynı pozisyondaydı. Alttan vurduğunda bazen çisimi kaçıracakmışım gibi oluyor sanki balon patlıyor gibi oluyorum alt tarafta
Bizim ki de mideye çalışıyor yukarlarda takılıyor hanımefendi 🥹 ama midemi mahvetti her gün midem yanıyor

sol kaburgam ağrıyor öksürmekten, ben de kara kara yarın nasıl gidip onu içeceğim diye düşünüyorum. eşim ona göre arabayı bana bırakacak ama zerre halim yok. cuma da mecbur çalışacağım. cumartesiye kalacak yani 🙄
şekerim çıkacak zaten ondan eminim de işte yapmış olmak için yapacağım.
çok teşekkür ederim ♥️
Canım o zaman yarın yaptırma bu halde zor olabilir. Orda hareketsiz beklemen yanında biride olmalı ben baya fena olmuştum. Giderken de 12 den sonra birsey yeme. En sağlıklı hafta sonu yapıl bence.

Cidden ben neyi bekliyorum ya öyle de böyle de alıcam sonuçta madem sende kullanışlı diyosun alayım bende veriyorum sipariş sagolasın ♥️♥️
Yani canım ben çok baktım en kullanışlı büyük bu geldi bana sırt çantası olması çok avantaj. Birde aparatı var bebek arabasına falan takılıyor.

Ayy kızlar dikkat edin kendinize, bu hastalık coronadan beter. Sabahtan beri 3 kere parol içtim 4 saat yine de ateş çektim eşim duşa soktu zorla anca öyle geçti biraz. Boğazlar zaten çok kötü oluyor öksürük de öyle. Bence maske takmaliyiz yaa kalabalık yerlerde artık

Ayy kızlar dikkat edin kendinize, bu hastalık coronadan beter. Sabahtan beri 3 kere parol içtim 4 saat yine de ateş çektim eşim duşa soktu zorla anca öyle geçti biraz. Boğazlar zaten çok kötü oluyor öksürük de öyle. Bence maske takmaliyiz yaa kalabalık yerlerde artık
Canım bu derece kötü isen bir serum falan takıl çok geçmiş olsun

Kızlar bana uyku tulumları hakkında bilgi verin olur mu? Şimdi bana bugün 37 38 arası doğum olur dedim ama yine gidişata göre karar vereceğiz dedi. Ben doğum martta olur diye açıkçası düşünmedim almayı şimdi doğum şubata gelecek böyle olursa. Sizler aldınız mı?

Canım bu derece kötü isen bir serum falan takıl çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım, dün akşam takıldım ama serumun etkisi geçince yine aynı oluyorum yani 39,5 ları gördüm ama geçti şimdilik yani ama ben coronada oldum bu coronadan çok kötü yaa, öksürdükçe de korkuyorum bebeğime bir şey olur diye. Öksürünce genelde bir tekme yiyorum her seferinde 🙈

Teşekkür ederim canım, dün akşam takıldım ama serumun etkisi geçince yine aynı oluyorum yani 39,5 ları gördüm ama geçti şimdilik yani ama ben coronada oldum bu coronadan çok kötü yaa, öksürdükçe de korkuyorum bebeğime bir şey olur diye. Öksürünce genelde bir tekme yiyorum her seferinde 🙈
Olmaz canım, benim kv der ki öksürünce hapşırınca elini karnına koy. Sende öyle yap birsey olmaz Allah’ın izni ile. Ateşinin o derece çıkmasına izin verme kuzum. Ateşin böyle çok çıkarsa bir crp falan baktır. Çok cok geçmiş olsun bir an önce toparlan canım inşallah

Canım o zaman yarın yaptırma bu halde zor olabilir. Orda hareketsiz beklemen yanında biride olmalı ben baya fena olmuştum. Giderken de 12 den sonra birsey yeme. En sağlıklı hafta sonu yapıl bence.

ay tamamdır yok o zaman öyle yapayım, çok teşekkür ederim

ben tam 15 gündür kurtulamadım, geçen gün de yazdım, kalabalıktan uzak durun, kalabalıkta da maske takın diye. çünkü anlatılmaz yaşanır 😔

Kızlar bana uyku tulumları hakkında bilgi verin olur mu? Şimdi bana bugün 37 38 arası doğum olur dedim ama yine gidişata göre karar vereceğiz dedi. Ben doğum martta olur diye açıkçası düşünmedim almayı şimdi doğum şubata gelecek böyle olursa. Sizler aldınız mı?

ben owli aldım, 0.5 tog zaten max 23 derece olmalı uyduğu oda, şubatta olsa martta olsa oda ısısını ona göre ayarlamam gerektiği için tulumda daha kalını düşünmedim/düşünmezdim.

Ben kuzum ben aldım, indirimdeyken bence al, neden içi baya geniş senin için daha iyi olabilir ikiz olduğu için. Tabi daha büyük çantalar var mı onu bilmiyorum ben Kraft ve bunun arasında kalmıştım. Bu daha gözüme hitap etti, birde önde ve yanda termal olması beni ikna etti

Eklentiler

• F25120E2-F152-4BC7-A3FA-3BD65D8750B3.jpeg
    F25120E2-F152-4BC7-A3FA-3BD65D8750B3.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 65
  • 158DD672-7A8C-42C0-90A3-B2C7262E7155.png
    158DD672-7A8C-42C0-90A3-B2C7262E7155.png
    187,3 KB · Görüntüleme: 52
  • 99C98BAF-1F9B-4257-A0AA-00F906EBC1C4.jpeg
    99C98BAF-1F9B-4257-A0AA-00F906EBC1C4.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 47
  • FB059292-DD4E-465C-B35D-BD6190E30D80.jpeg
    FB059292-DD4E-465C-B35D-BD6190E30D80.jpeg