2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay ben tüm lekelere kullanır oldum halıdaki çay lekesine falan mükemmel oluyor 😂😂 tabi bebişim kıyafetini onu kullandıktan sonra 2 kez duruladım orası ayrı mesele 🤭😂
ben anlamadım bimin parlatıcısını nasıl kullanacağız 😵‍💫çamaşır makinesine mi koyayım kıyafete mi damlatayım çamasırlarımı mis gibi yapmayı beceremedim bir türlü :KK43: beyaz nevresimler kaçta kaç dakikada mesela havlular leke olanlar :KK43:( bulmaca gibi geliyor bana

Bebişin kıyafetlerini dolaba asmak için nasıl askı aldınız kızlar? Bi askıya bile karar veremedim çıldırcam
Ben bunu aldım canım 24 adet , hatta bugün ütülediklerimi astım çok tatlı durdu , ama şimdi annemdeyim yoksa gönderirdim fotosunu yarın gönderirim istersen beyaz kısımları plastik diğer yeri ahşap

Eklentiler

• IMG_5660.png
    IMG_5660.png
    274,8 KB · Görüntüleme: 95
Anca girebildim burayaa. Çok güzel geçti 1700 gr olmuş 40cm dedi. Rahim ağzı çok güzel kapalı 4 cm dedi. Anlamadım 4 ne herkes 30 lu sayılar söylüyor 🤔

Vajinamda elektriklenme hissediyordum onu söyledim. Başı aşağıda olduğu için siyatik sinirlere baskı yapıyor ondan oluyor dedi .

Ben sezaryen olucam. 24 şubata yazayım mı dedi şok oldum valla yaz da diyemedm 😂 sonraki gittiğimde karar veririm artık. Sanırım 24/02/24 olsun diye demiş olabilir. Öncesinde ciğer geliştirici yapıp sanırım o tarihlerde sezaryen yapacak.
Neden ciğer geliştirici iğne yapacak canım , kaçıncı hafta da sezeryan olacaksın

Bende bu askıları aldım canım 2 takım aldım 24 tane yeter sanırım çok kaliteli sağlam geldi , bugün ütülediklermi de astım çok güzel durdu 🥰
Ay cidden bu da çok güzelmiş. Ortasındaki minik askı ne asmak için acaba 🙈😀

bence aşırı minikler kesin asamam ben 😂😂😂 kurutucudan alıp direk çekmeceye ☺️kızım olsaydı belki elbiselerini asardım ama erkek olunca bir de ben hiç süslü şık olsun istemiyorum özenmesin istiyorum kıyafete çok gay var korkar oldum :KK43:(
Yaaa kıyamaaam annelik neler düşündürtüyor 😂

• Beğen
Reactions: The
Kızlar amazonda bunu buldum da 402 lira uygun geldi de iyidir dimi bu siteden daha önce alışveriş yapmadım diyelim ki beğenmedim iadede sıkıntı oluyor mu
Amazon cok iyi hem hızlı kargo oluyor hemde hiç bir konuda sorun yasatmıyor
Ben genelde herşeyi amazondan alıyorum
Mesele bebek icin yürütec aldım yırtdısından geldi onlarda zaman biraz uzuyor yurtdısı urunlerinde ama genel olarak bir sorun yaşamazsın

Aaa hem kaydırmıyor kıyafetleri falan diye paylaşmıştı sanki dimi canım
Ne diyerek paylaştığını hatırlamıyorum da kenarlarında tırtıkları var o yüzden kaymaz muhtemelen 🙈 bak senin için 3 parça kıyafetini astım gör diye sonra da kaldırdım hemen 😂 bunlar yıkandı ütülenip asılacak sadece doğuma yakın 🥰

Eklentiler

• PXL_20240103_192754416.jpg
    PXL_20240103_192754416.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 93
Amazon cok iyi hem hızlı kargo oluyor hemde hiç bir konuda sorun yasatmıyor
Ben genelde herşeyi amazondan alıyorum
Mesele bebek icin yürütec aldım yırtdısından geldi onlarda zaman biraz uzuyor yurtdısı urunlerinde ama genel olarak bir sorun yaşamazsın
Ay çok teşekkür ederim canım o zaman alayım ben de yurt dışı ürünü yazıyor ama olsun Türkiye'ye göre daha ucuz geldi bana uyku tulumları 🙈

Ay çok teşekkür ederim canım o zaman alayım ben de yurt dışı ürünü yazıyor ama olsun Türkiye'ye göre daha ucuz geldi bana uyku tulumları 🙈
Evet orda cok harika ürünler oluyor çoçuk için oyuncaklarda var ben hep favladım allahın izniyle ileride alırım cok secenek oluyor bide mesela trendyolda olan ürünleri amazonla karsılastırıp alıyorum ve her zaman amazon daha uygun oluyor
Ben mesela bebek battanıyesını bıle ordan aldım yurtdısından geldi çok güzelller güven yani sadece kargo gelıs süresi biraz uzuyor ama o verdıklerı tarihe uygun sekılde gönderiyolar bak örnek olarak koyuyorum sana ikisede yurtdısından geldi

Eklentiler

• IMG_3061.jpeg
    IMG_3061.jpeg
    81,4 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_3062.jpeg
    IMG_3062.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 71
Bir çırpıda 8 bölüm bitti valla bende soluksuz izledim , yenisi çekilecek gibi bitti ama kimindir ne zaman vizyona girer 🥰
Ayy bende öyle bir izledim ki ne ara bitti anlamadım, evet tekrar soygun yapacaklar keşke yakın zamanda çıksa yaa 😍😍 bu İspanyollar valla çok iyi rol yapıyor 😂 Vis a Vis izlemismiydin oda efsaneydi Sierra'ya o diziden beri hastayım resmen Berlin'de de görünce aşırı sevindim 😂

tweeetyyy tweeetyyy canım benim güzel Arya'na kavuştun artık emin ellerde. Her geçen gün daha iyiye gidecek güzel bebeğin. Okurken içim cız etti ama güzel günleriniz yakın inşallah 🙏 sende daha iyisindir umarım artık. Dualarım hep seninle ve prenses Aryamızla 🙏
Ben iyiyim kuzum. Kızım için dua ediyorum 🤲 Rabbim bize bağışlasın ❤️🙏

Aslında 29+2 yim ultrasona göre 31 çıktı ama benim 37 olunca alırız diye konuştuk baştan beri o yüzden böyle erken karar verdik galiba ☺️ zaman su gibi akıyor valla bi bakmışız hepimizin bebeği yanında 😍😍
Cnm çok guzel kilosu masallah🤩ama ilerisini görmeden nasıl o tarıhe verdı anlayamadım, çok erken çunku, o tarihe kdr köprünün altından sular gecebılır😁bn şahsen solunum sıkıntısı ve küvez olayından korktuğum için, eğer ki hrsey normal ilerliyorsa bnım için ne kdr geç sezeryana alırsa o kdr iyi.
Bu sekılde konusacagım ama bakalım bu işler böylemi oluyor karşı açıdan😅

Evet orda cok harika ürünler oluyor çoçuk için oyuncaklarda var ben hep favladım allahın izniyle ileride alırım cok secenek oluyor bide mesela trendyolda olan ürünleri amazonla karsılastırıp alıyorum ve her zaman amazon daha uygun oluyor
Ben mesela bebek battanıyesını bıle ordan aldım yurtdısından geldi çok güzelller güven yani sadece kargo gelıs süresi biraz uzuyor ama o verdıklerı tarihe uygun sekılde gönderiyolar bak örnek olarak koyuyorum sana ikisede yurtdısından geldi
Yaaa çok şekerler güle güle kullansın miniğin 🥰 🥰 o zaman bundan sonra ben oradan da bakayım geliş süresi önemli değil onu bilerek sipariş verince beklenti de olmaz o konuda 🙈canım çok teşekkür ederim❤️

bence aşırı minikler kesin asamam ben 😂😂😂 kurutucudan alıp direk çekmeceye ☺️kızım olsaydı belki elbiselerini asardım ama erkek olunca bir de ben hiç süslü şık olsun istemiyorum özenmesin istiyorum kıyafete çok gay var korkar oldum :KK43:(
😄😄Bende oğluşuma giyim bakınca çok süslü bakmıyorum korktuğum için diğil🤭sade yakıştırıyorum nedense

X