2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Merhabalar, hanımlar. Bişey sormak istiyorum. Ne kadar yürüyorsunuz? Mesela ortalama kaç bin oluyordur günde?

Oyyy maşallah canım çok sevindim ayyy tarih vermiş resmen süper sağlıkla gelsin de önemli olan o
4 cm dediği 40 mm kuzum . 30 mm dediklerimiz 3 cm . mesela benim 28 mm aslında 2.8 cm aynı şeyler

Valla süpermiş ya hiç duymamıştım sağol kuzum deneyeceğim
Kar topu gibi oluyor en azında çamaşırı da ağartmıyor zarar görmüyor kuzum dene memnun kalırsın kimyasal keke çıkarıcılar da iş görüyor ama kıyafete zarar veriyor kumaşını bozuyor

Reactions: The
Oyyy maşallah canım çok sevindim ayyy tarih vermiş resmen süper sağlıkla gelsin de önemli olan o
4 cm dediği 40 mm kuzum . 30 mm dediklerimiz 3 cm . mesela benim 28 mm aslında 2.8 cm aynı şeyler
Aa o hiç aklıma gelmedi doğru ben de kocama diyoeum benim neden 4 cm çıktı gruptaki kızların 30 çıkıyor

Nasıl artmış şaka gibi yaa

Kv toz pembe almış kuzum 12 tane onlar var ekstra almadım
Keşke bana da kv almış olsaydı düşünmezdim bu kadar

MaşAllah kilosu çok iyiAyyy gün bile vermişbenim doktorum diyor Şubat'ta konuşucaz sanırım kilodan dolayı öyle hemen söyleyemiyorciğer geliştirici neden yapıyorki?

Artık yavaş yavaş doğum tarihi almaya başlıcaz. Özellikle sezaryen olacak olanlar. Ayyy Çok heyecanlı gerçekten insan bi tuhaf hissediyor.
Ay maşallah kaç haftalık oldunnn sizinkiler yaklaştııı ben mart sonuyumm ama heyecanlanıyorum sizlerin haftasını falan duyunca

Bebişin kıyafetlerini dolaba asmak için nasıl askı aldınız kızlar? Bi askıya bile karar veremedim çıldırcam

Ben bunu aldım canım şeffaf çok güzel duruyor dolabında, İbrahim meltem den görmüştüm de o zaman almıştım

Aaa hem kaydırmıyor kıyafetleri falan diye paylaşmıştı sanki dimi canım

MaşAllah kilosu çok iyiAyyy gün bile vermişbenim doktorum diyor Şubat'ta konuşucaz sanırım kilodan dolayı öyle hemen söyleyemiyorciğer geliştirici neden yapıyorki?
Her ihtimale karşı yapalım dedi 36+6 ya denk geliyor o tarih biraz erken ya ondan muhtemelen. Normalde sezaryeni 37 küsürlerde yapıyorlar herhalde. Şubatta belli olur herkesin herkes sağlıkla alsın inşallah kucağına

Ay maşallah kaç haftalık oldunnn sizinkiler yaklaştııı ben mart sonuyumm ama heyecanlanıyorum sizlerin haftasını falan duyunca
Aslında 29+2 yim ultrasona göre 31 çıktı ama benim 37 olunca alırız diye konuştuk baştan beri o yüzden böyle erken karar verdik galiba zaman su gibi akıyor valla bi bakmışız hepimizin bebeği yanında

Bebişin kıyafetlerini dolaba asmak için nasıl askı aldınız kızlar? Bi askıya bile karar veremedim çıldırcam
bence aşırı minikler kesin asamam ben kurutucudan alıp direk çekmeceye kızım olsaydı belki elbiselerini asardım ama erkek olunca bir de ben hiç süslü şık olsun istemiyorum özenmesin istiyorum kıyafete çok gay var korkar oldum (

Ay ben tüm lekelere kullanır oldum halıdaki çay lekesine falan mükemmel oluyor tabi bebişim kıyafetini onu kullandıktan sonra 2 kez duruladım orası ayrı mesele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…