2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Şimdi yenidoğandan çağırdılar, gitti eşim. Dua edin kızlar
Canım inşallah iyi haber alırsınız, çok zor bir süreç olmalı. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah, bol bol dua ediyorum inşallah dualarımızla toparlar

Hey Allahım ama yine de rahatladım, çok şükür canımm. Hep iyiyiz, bebeğim çok sağlıklı de iyi olun inşallah

Ayy elhamdülillah çok korktum bende sen öyle yazınca.. çok şükür iyi kuzumuz

şükürler olsun gerçekten acısı bile tatlı

Şükür olsun evet Arya çok güçlü hersey güzel olacak Allah’ın izni ile

Canım tansiyonla alakalı dediğin durum anlık yükselip tekrar inme gösteriyordur. Aniden gelen baş ağrısı, başta sıcaklık yanma hissi ense köküne doğru ağrıların da var mı? Bol su iç dinlen kendini yorma tuzu kes bir süre tuzlu gıdaları, hazır gıdaları, abur cuburları

Kızlar yaaa çok fena salgına yakalandım, dün akşam acillik oldum, boğaz ağrısından ve ateşten ölüyordum serum taktı doktor, ama bu sabah yine aynıyım bana ilaç vermiş parol ve klamoks diye bir antibiyotik.Antibiyoriği de kendi doktoruma sordum yarım yarım bölerek içebilirsin dedi. İçip içmeme konusunda kararsız kaldım antibiyotiğo ama boğazlarım çok fena yaaa

Canım baş ağrım ya da Ense kökü ağrım olmuyor ama baş bölgemde sıcaklık vuruyor bir anda. 4 lt su içiyorum tuz tamamen kestim zeytini bile tuzsuz peyniri bile tuzsuz alıyoruz o derecedeyim böbrek büyümem var zaten perinatolog uyarmıştı yağ ve tuz konusunda çok dikkatliyim abur cubur hiç yemiyorum evde kendimiz az şekerden tatlı yapıyoruz onu da çok küçük porsiyonda yediriyor eşim çok pimpirik o konuda yedirmiyor zaten tek yediğim ev yemekleri her gün günlük yapılıyor yemekler de anlamıyorum neden oluyor doktorum da bir kaç kez tuzu kes dedi zaten kestim bol su iç dedi zaten 3 lt demişti 4 lt ye çıkardı öyle içiyorum anlam veremedim neyse bugün soracağım inşallah

0 beden de almak gerekır mı acbaa ?
Canım benim ikizler için erken doğum olacak prematüre ondan aldım yoksa 1 bedenle başlanıyordur normal kilosunda doğan bebekler için doktorum bize prematüre alın dedi doğumhanedeki ebeler o yüzden aldık prematüre de en iyi Molfix dediler popoya oturması falan

Ya kızlar Allah aşkına benim karnımı. Neresi küçük şimdi geldik bekliyoruz klasik kaç haftalıksın muhabbetleri, iki hamilede aaa karnın çok küçük diyor. Sinir oluyorum ya. Ben inanın kimseye ne karnın küçük derim nede büyük. Anlamıyorum ki insanlar nasıl bir karın istiyor elbisem triko normalde bundan bir tık daha küçük elbise triko olduğu için kalın biraz

Eklentiler

• 0115D11B-C26C-4B1F-8C16-8CEC6D3D93B4.jpeg
    138 KB · Görüntüleme: 96
Çok geçmiş olsun canım herkes hastalıktan dökülüyor antibiyotik bende hastalandığım zaman kullandım 500 mg günde 2 kez alıyordum düşük mg vermişlerdi kadın doğum ve enfeksiyon doktoru karar vermişti mg olarak. Antibiyotik kullanmazsam daha tehlikeli olacağını enfeksiyonun antibiyotikten daha kötü durumlara yol açtığını söylemişlerdi öyle kullandım hep damardan serum verdiler hastanede kaldığım hafta hem de eve geçince hap olarak da aldım

bebek bezı aldınız mı kızlar ?stok ıcın ? marka ya da beden olarak ne dusundunuz ?
Molfix 1 numara aldım 200 tane falan cevremdekiler bez stoklama dedi 2 numara almadim arkadasimin bebegine prima bile pisik yapti o yuzden marka cok onemli degil bebegin cildine uymasi onemli deneye deneye bulucaz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…