2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benim de
Çok şükür canım. İyi haberini almak hepimize ilaç gibi geldi. O kaşar sevindim ki iyi olmanıza. Sonunda sütün de gelmiş. Şifa olsun bebeğine inşallah. Sağlıkla kavuşun en kısa zamanda. Dualarımız seninle

Kuzum yordunmu kendini bu gün?sancım olmasa bile kasıklarımda hep ağrı var umursamıyorum ben artık
Yorulmadım aslında uzanıyordum öyle birden sancı girdi geçti 1 dakika sonra

Ben de bir yerde okumuştum, gerçek kasılma belden başlıyormuş galiba. Ay hiç bilmiyorum bu konulara bakmadım daha.
Evet sanırım öyleymiş bende bi kitaptan okumuştum. Ayirt ederiz ya benim normalde hiç sancım sızım olmuyor bugün ilk defa oldu o yüzden umursamıyorum ama

Kızlar siz ayda bir gitmiyor musunuz Benim doktorum bir ay sonra bekliyorum dedi, bu iki haftada bir muayenelere ne zaman başlayacağız biz ya
Benimki detaylı ultrasondan beridir yani 20. Haftamdan beri 3 hafta sonra görüşelim diyip duruyor ne var 2 hafta sonra görüşsek vicdansız o kadar dayanamiyoz işte

kızlar afedersiniz ama benim rahmim ağırıyor ya çok oturup yürürsem ağrıyor yatarkende sağa sola dönerken bir ağrı baskı hissi oluşuyor normal bu durum? bende de açılma erken doğum riski olunca korkmaya başladım her şeyden

Benimki detaylı ultrasondan beridir yani 20. Haftamdan beri 3 hafta sonra görüşelim diyip duruyor ne var 2 hafta sonra görüşsek vicdansız o kadar dayanamiyoz işte
Ay seninki iyi 3 haftada çağırıyormuş, benimki bir ay sonra gel diyor. Eşim de bunu duyar da götürür mü, zararlı işte bir ay sonra gidelim diyor

Ay seninki iyi 3 haftada çağırıyormuş, benimki bir ay sonra gel diyor. Eşim de bunu duyar da götürür mü, zararlı işte bir ay sonra gidelim diyor
İçeri alma kız 3 hafta sonra çağırdı de

Geçmiş olsun canım, ara sıra benim de sancı gibi oluyor ama uzun sürmüyor. Bir de bu aralar çok ağrılarım arttı o yüzden her şeyi doğuma yorumlamamaya çalışıyorum. Bence biraz yat uzan, geçmezse doktoruna görün

Kızlar siz ayda bir gitmiyor musunuz Benim doktorum bir ay sonra bekliyorum dedi, bu iki haftada bir muayenelere ne zaman başlayacağız biz ya
Kuzum risk olmayınca ayda 1 zatenbende su fazlalığı olduğu için sık sık takip ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…