2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım bütün önlemlerini almışsın

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine çok şükür iyisin

Canım benım öncelıkle anneliğin hayırlı uğurlu olsun Bizim grubumuz da da ben dahil erken doğum yapan annelerımız oldu 28 haftada 32 haftada 35 haftada yoğun bakımda mısler gıbı baktılar saglıkla evlerındeler şimdi bebişlerimiz seninkide güzelce büyüyüp yanına gelecek annesi Sütün damla damla olması suan cok normal uc dort gune daha fazla sulanacaktır ıkı saatte bır sağ bestlak galacatago damlalarından birini al şifa olsun inşallah

Çok şukur cnm
E o kasılmalar neymiş peki?
Ne dedi baska doktor? Bnde nst ye girmk istıyorum. Bu hafta içi gdıcem doktora
Yalanci kasılma olmuş canım çok güzel bir rahim ağzın var öyle pat diye doğum olmaz bu uzunlukla dedi bebekte aşağılarda değil magnezyumunu kullan hiç korkma dedi kan, su gelisi, çok şiddetli düzenli agrida sıkıntı olur dedi ay sonu gelirsin birdaha dedi

Nst ye girdın dımı cnm
Kaç dakıka tutuyorlar nst de

Nst ye girdın dımı cnm
Kaç dakıka tutuyorlar nst de
Yok kuzum ultrasonda baktı kasılma falan hiç bişey yok o yüzden nst istemedi önceki çektirdiğime baktı hiç bişey yok 50 çıkan için parazit o düzenli bişey değil o yüzden önemsiz dedi nst de 20 dk falan kaldım canım 35 te başlayacak nstye gerek görmedi

Kızlar az önce bir sancı girdi kasiklarıma adet sancısı gibi o bölge taş gibi oldu ama geçti ilk defa oluyor sanırım yalancı kasılmalarım başladı

Kızlar az önce bir sancı girdi kasiklarıma adet sancısı gibi o bölge taş gibi oldu ama geçti ilk defa oluyor sanırım yalancı kasılmalarım başladı
Kuzum yordunmu kendini bu gün?sancım olmasa bile kasıklarımda hep ağrı var umursamıyorum ben artık

Ben de bir yerde okumuştum, gerçek kasılma belden başlıyormuş galiba. Ay hiç bilmiyorum bu konulara bakmadım daha.

Çok şükür yaa, inşallah sütün de daha fazla gelir canım benim tweeetyyy Sen bize örnek oldun, ben geçen hafta yaşamıştım o korkuyu. Ama sen ve güzel kızın bize her şeyin olması gerektiği gibi olacağını ve bebeklerimizin artık yaşam sınırını aştığını göstereceksiniz Daha daha güzel haberlerle gel bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…