2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
kuzum acıbadem vb hastaneler işte konu şu zaten verdiği fiyatların neredeyse yarısı hastanenin aldığı para diğer yarısı kendisi ayrıca doğum parası alıyor. normalde hastane 70.000 tl falan değil 35.000 örnek veriyorum :KK70: yani birebir yarısı mı bilmiyorum tabi ama örnek olsun diye dedim işte benim doktorumun muayene ücreti, tahlil ücretleri vs uygun fakat doğumu pahalı bunu biliyorduk kabul ederek gitmiştik ama bu kadar açık makas beklemiyorduk 😂😂😂😅😅
Hastane bnden 40 bın alırsa e doktorda ayrıyeten bnde alırsa, amann Allah'ım
Çıldırıciimm 🫨🫨🫨

Benimde öyle canım ya kullanılan yağ ya da aşırı salça baharat kullanımı benim kv aşırı yağlı baharatlı acılı ve tuzlu ve salçalı yemek yapıyor
Benimki de öyle. Aşırı yağlı, acılı. Kendi evimde hiç yanmayan midem bugün burda ejderhaya döndü 😵‍💫

A Ashleyyy kız ne güldüm sana krep olayına 😁bnde linçlicektım seni😅

Bn köye anneme geldim, köy kahvaltısı yaptım, güzinede bilmem kaç dilim kızarmış yağlı ekmek, yarım kase ayva reçeli, yarım kase incir reçeli,köy balı ve kahvaltılık vs işte.... 🤦
Şekerım çıktı reçel yemicektım ama dayanamıyorum🤓

Bn köye anneme geldim, köy kahvaltısı yaptım, güzinede bilmem kaç dilim kızarmış yağlı ekmek, yarım kase ayva reçeli, yarım kase incir reçeli,köy balı ve kahvaltılık vs işte.... 🤦
Sus kiz hahaha
Bende reçeli çok severimmm linçli kreple yedik çilek reçelimizi 🤣🤣

Kızlar azıcık bir şey yesem bile midemde çok fena ağırlık oluyor sanki artık vücudumda mideme hiç yer kalmamış gibi oluyor . Nefes almalarım aşırı derinleşti . Sizde durumlar ne ya 😩
Yalnız değilsin normalde aşırı açım ama 2 lokma aldıktan sonra sanki dünyaları yemişim de yer kalmamış gibi bence artık rahim iyice yukarı çıktı mideye baskı oluyor küçüldü mide yiyorum 1 saate yine acıkıp yiyorum böyle gidiyor 😄

• Beğen
Reactions: The
Cnm istanbulda semte göre ismi duyulmuş hastaneye göre fıyatlar değişiyor. Bi floryaya yada maslak acıbademe yada liv hospital a git bakalım ne derler😁🤦
Kapısından dahi geçemeyiz 😂
Kızlar azıcık bir şey yesem bile midemde çok fena ağırlık oluyor sanki artık vücudumda mideme hiç yer kalmamış gibi oluyor . Nefes almalarım aşırı derinleşti . Sizde durumlar ne ya 😩
Benimde öyle özellikle akşamları, az az sık sık yemeye çalışıyorum, birde en geç 8 den sonra yemiyorum, biraz olsun rahatlatıyor beni, özellikle akşamları çarpıntım oluyor benim

Kız yeme o kadar tatlı, benim şekerim çıktı okuyunca 😂

Benim de öyle oluyor. Doktor az az ye birden doyasıya yeme dedi ama pek yapamıyorum bu dediğini maalesef. Evdeyken yapıyorum da birine misafirliğe gidince kaçırıyorum 😁 sonra da nefes almaya çalış dur.

Cnm istanbulda semte göre ismi duyulmuş hastaneye göre fıyatlar değişiyor. Bi floryaya yada maslak acıbademe yada liv hospital a git bakalım ne derler😁🤦
ben de acıbadem internationala gidiyorum korkuyorum sormaya 😞kocam da çook cimridir şimdi değiştiremiyor da oh diyorum ödesin bir elini cebine atsın akrep var resmen

Yalnız değilsin normalde aşırı açım ama 2 lokma aldıktan sonra sanki dünyaları yemişim de yer kalmamış gibi bence artık rahim iyice yukarı çıktı mideye baskı oluyor küçüldü mide yiyorum 1 saate yine acıkıp yiyorum böyle gidiyor 😄
Aynen yaaa . Sabah bir ara bebiş aşağı doğru indi . Midem bir rahatladı böyle rahat bir nefes aldım sanki :KK70:

Benimde öyle özellikle akşamları, az az sık sık yemeye çalışıyorum, birde en geç 8 den sonra yemiyorum, biraz olsun rahatlatıyor beni, özellikle akşamları çarpıntım oluyor benim

Kız yeme o kadar tatlı, benim şekerim çıktı okuyunca 😂
Al benden de o kadar. Çarpıntı başladı . Az ve sık da yiyemiyorum .yemişken hakkını veriyorum 😂

Benim de öyle oluyor. Doktor az az ye birden doyasıya yeme dedi ama pek yapamıyorum bu dediğini maalesef. Evdeyken yapıyorum da birine misafirliğe gidince kaçırıyorum 😁 sonra da nefes almaya çalış dur.
Ayneeeeen . Az ve sık yiyeyim diye uyarıyorum kendimi ama yediğim şeyle doyduğuma beynimi asla inandıramadığım için yemeye devam ediyorum 😂

Hastane bnden 40 bın alırsa e doktorda ayrıyeten bnde alırsa, amann Allah'ım
Çıldırıciimm 🫨🫨🫨
kuzum valla her doktorun farklı işte ama doğum parası alacaktır diye düşünüyorum tabi bilmiyorum inan ki yanlış bilgi vermek istemiyorum korkutmayayım seni ama doktor anlaşma yaptığı için bence onlara daha uyguna geliyordur zaten hastaneler benim doktorumun gittiği hastane de kısıtlıydı şimdi onları arttıracağını söyledi alternatif arttıkça fiyatta da değişikler olur benim için

Acıbadem bildiğim kadarıyla çok pahalı bir yer zaten😏biz sorduk bir kaç ay önce 15 dediler bize eşimin sığortasından faydalanıyorum o zaman indirim olucak dediler ocaktan sonra 20 olsa sevinirim☺️yeni tüp bebek sürecinden çıkan insanlarız.Allah her kese yardım etsin bu nas fiyatlar🤭
öyle tabi bende doktorumun yeni anlaşacağı hastaneleri bekliyorum dört gözle daha uyguna gelecek güzel hastaneler olacak dedi çünkü inşallah bekliyorum bende yoksa devlete gidip doğurup çıkarım diye doktoru tehdit edicem :KK70:

Aynen yaaa . Sabah bir ara bebiş aşağı doğru indi . Midem bir rahatladı böyle rahat bir nefes aldım sanki :KK70:

Al benden de o kadar. Çarpıntı başladı . Az ve sık da yiyemiyorum .yemişken hakkını veriyorum 😂

Ayneeeeen . Az ve sık yiyeyim diye uyarıyorum kendimi ama yediğim şeyle doyduğuma beynimi asla inandıramadığım için yemeye devam ediyorum 😂
Ben de öyleyim ya. Aslında doydugumun farkındayım ama az yiyince biliyorum ki bir saat sonra yeniden acikacagim. Sevdiğim de bir şeyse yemeye devam ediyorum 😂 ama sonu hep pişmanlık 😂

öyle tabi bende doktorumun yeni anlaşacağı hastaneleri bekliyorum dört gözle daha uyguna gelecek güzel hastaneler olacak dedi çünkü inşallah bekliyorum bende yoksa devlete gidip doğurup çıkarım diye doktoru tehdit edicem :KK70:
Aynen öyle bencede söyle bu nasıl fiyatlar burda okumuştum yüksek fiyatlı hastanelerde 2 tane oda veriyorlarmış biri yakınları için ben zaten kimseyi istemiyorum bu tantana kime lazım😄

Benim doktor bakıyor sistemden ya o yüzden önden gidemiyorum niye erken geldin der 🤣🤣 o yüzden ben de devlete bir görünmeyi tercih ettim 😂. Zaten devlet hastanesi tahminimce 30 saniye kadar falan bakar ahshhd o da muayeneden sayılmaz 🤣🤣
Hahah benim ki dedi biliyor musun 😂😂 baktı sisteme ee sen erken gelmişsin niye geldin dedi 😂 napiyim dayanamıyorum hocam dedim😂 cikarken de 32.haftada gel bidaha ama sen aklına esince zaten gelirsin dedi 😂😂 kız devlete gittiğini de görüyorlar sistemden 😂😂

Hahah benim ki dedi biliyor musun 😂😂 baktı sisteme ee sen erken gelmişsin niye geldin dedi 😂 napiyim dayanamıyorum hocam dedim😂 cikarken de 32.haftada gel bidaha ama sen aklına esince zaten gelirsin dedi 😂😂 kız devlete gittiğini de görüyorlar sistemden 😂😂
Yaaa ciddi misin bu hiç iyi olmadı 🤣🤣🤣 derse niye gittin diye ne diycem 🙊😀

X