2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar eşim nazar değer diye aşırı korkuyor ve hamileliğimi kimse bilmiyor arkadaşlarım iş arkadaşlarım kimsenin haberi yok sadece aileler benim akrabalarım bile bilmiyor ama eşimin 7 sülalesi biliyor kv sağolsun.. eşimde paylaşım yapma karnını paylaşma fotoğrafları kırp nazar değer anlatma kimseye çok iyi geçtiğini söyleme nazar değer bir anda kötüleşirsin diye diye 7. Aya geldik 😄🤲🏻 çok şükür ama ben ne bileyim bi fotoğraf kendim bile olmasam bir emzik fotoğrafı bir bebek fotoğrafı kendimi bile çekmesem bir şey ile bunu paylaşmak istiyorum ama eşim o kadar korkutuyor ki beni nazardan vazgeçiyorum ya diyorum şimdi nazar değer de vicdan yaparım kötü bir şey olursa ama sonra diyorum kv 7 sülaleye anlattı olsa olurdu kanama olduğunda onu bile anlattı herkese ben hala bebeklerimi paylaşamıyorum diye düşününce üzülüyorum. İkiz olduğunu paylaşmayayım bari tek bir emzik paylaşayım diyorum sonra ne gerek var diyorum ay kafam allak bullak eşim paylaşmaktan beni soğuttu 🤣 nazar değer mi siz paylaştınız mı yoksa aman sal zaten doğurunca paylaşılır mı kafasındasınız. Eşim diyor bebekler doğunca 40 ı bile çıkmadan yüzü gösterilmiyor boşver şimdi nazar değer diyor onun pimpirikliğini de anlıyorum zor bu aşamalara geldik kolay elde etmedik korkuyor ama bende üzülüyorum ne bileyim hiç paylaşmıyorum hep resimleri paylaşırken kırpıyorum göbeğimden yukarısını paylaşıyorum
Geç gördüm ama yazmak istedim ☺️ bizim de sadece anne babalar kardeşler biliyor. Elimden geldiğince saklıyorum. Tercih meselesi tabiki ama benimde nazar korkusuyla paylaşasım gelmiyor kimseyle. Tabi bizim kötü bir hikayemiz var ondan da kaynaklı biraz ama doğunca paylaşırsınız bol bol. İnsanlar bazen gereksiz konuşuyor ister istemez rahatsız oluyoruz.

Kızlar ben progestan fitil kullanıyorum. Sabah akşam afedersiniz bazen fitille karışık sarı ve beyaz şeffaf jelimsi akıntım oluyor. Hafif hafif yanmada başladı sizde durumlar nasıl? Oluyormu böyle akıntılarınız. Daha önce olıyordu nadiren idrarda verdim kaç kere bişey çıkmadı ama şikayetim pek yoktu o zaman yanma gibi 10 ocakta randevum var inşallah enfeksiyon değildir.

Kızlar ben progestan fitil kullanıyorum. Sabah akşam afedersiniz bazen fitille karışık sarı ve beyaz şeffaf jelimsi akıntım oluyor. Hafif hafif yanmada başladı sizde durumlar nasıl? Oluyormu böyle akıntılarınız. Daha önce olıyordu nadiren idrarda verdim kaç kere bişey çıkmadı ama şikayetim pek yoktu o zaman yanma gibi 10 ocakta randevum var inşallah enfeksiyon değildir.
Ben ilk haftalardan kullanıyorum hala ama ben bir tek akşam kullanıyorum ondan sabah kalkınca bir kaç defa wc giderken beyaz akıntı oluyor sonra gün içinde artık gelmiyor sarı hiç gelmiyor

Ben ilk haftalardan kullanıyorum hala ama ben bir tek akşam kullanıyorum ondan sabah kalkınca bir kaç defa wc giderken beyaz akıntı oluyor sonra gün içinde artık gelmiyor sarı hiç gelmiyor
Evet canım akşam kullandığım akmıyor gündüz kullandığım illaki akıyor ama bu akıntı sıklaşınca canım sıkıldı bugünde yanma hissediyorum enfeksiyon sanırım idrar vericem tekrar ne olur ne olmaz

Evet canım akşam kullandığım akmıyor gündüz kullandığım illaki akıyor ama bu akıntı sıklaşınca canım sıkıldı bugünde yanma hissediyorum enfeksiyon sanırım idrar vericem tekrar ne olur ne olmaz
Bende yanma olunca enfeksiyon oluyorum genelde en iyisi idrar ver bol su iç İn şa Allah iyi çıkar sonuçlar

Kızlar sağlıklı hayrli senemiz olsun inşallah bebslerimizle benm yılbaşı aktivitem bebek yastk kuvoz besik fiyonk ve anne yatak fiyonk yapmaktı kuvoz etek kısmıyla inşallah bitince paylaşrm ayrıca ablamızın okul odevide canta yaptk😀😀harflerimixin birini yanlis almisiz🤣🤣dogum hediyesi martenickalarimizi da hazrladik
IMG-20231231-WA0003.jpeg
IMG-20240101-WA0003.jpeg
20240101_005249.jpg
20240101_005247.jpg
20240101_005243.jpg

Bana da zalain verdi çok kaşıntı yapınca onu kullanıyorum ama faydası oluyor mu bilmiyorum. Bazen o kadar çok kaşınıyor ki dayanamaz oluyorum, valla inşallah şu enfeksiyonlar mantarlar hamilelikten sonra kalmaz da gider yoksa işimiz zor
ayy inşallah gider tek isteğim o😂 kaşınması çok kötü yaa hele de evde değilsen😟

Kizlar iyi gunler yeni gune yeni yila. Gece bir ruya gordum etkisinden hala cikamadim. Benim kanli bir sekilde suyum geliyor baya çok geliyor her yer siril siklam oluyor hastaneye gitmeye calisiyoruz fakat bir sekilde gidemiyoruz. Uyandim çok şükür ruyaymis. Daha 28 hafta bile olmadik kesin dogacak ölücek diye çok korktum ruyamda :KK43: zaten daha once bebek kaybim var insallah iyiye işarettir. Zamaninda gelir insallah

Kizlar iyi gunler yeni gune yeni yila. Gece bir ruya gordum etkisinden hala cikamadim. Benim kanli bir sekilde suyum geliyor baya çok geliyor her yer siril siklam oluyor hastaneye gitmeye calisiyoruz fakat bir sekilde gidemiyoruz. Uyandim çok şükür ruyaymis. Daha 28 hafta bile olmadik kesin dogacak ölücek diye çok korktum ruyamda :KK43: zaten daha once bebek kaybim var insallah iyiye işarettir. Zamaninda gelir insallah
Benim rüyalarımda böyle. Gebeliğin başından beri 3-4 kez gördüm bacaklarımdan kanlar akmaya başlıyor bebeğim düşüyor 😔 Allah korusun. Ama kan rüyayı bozarmış dediler. Allah hayra çıkarsın 🙏 sağlıkla zamanında kucağımuza alalın🙏

Benim rüyalarımda böyle. Gebeliğin başından beri 3-4 kez gördüm bacaklarımdan kanlar akmaya başlıyor bebeğim düşüyor 😔 Allah korusun. Ama kan rüyayı bozarmış dediler. Allah hayra çıkarsın 🙏 sağlıkla zamanında kucağımuza alalın🙏
Ay deme çok gerçekçiydi. O telaşla hastane çantami hazirliyorum. Bebek esyalarini falan. Niye oyalaniyon demi gerekli seyleri al çik git yetis hastaneye demi. Perşembe kan uyusmazligi ignesi olucam hastaneye yaticam zatn. Insallah bebism iyidr. Çantayi hazirlasakmi acaba Allah korusun erken dogum gibi seyler olursa içimiz rahat olur.

X