2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
B Buddy x cnm bnde henuz paylaşmadım, ilk çocuklar farklı oluyor paylaş tabi ama bzden geçti artık yaş 40a dayandı🤦🙊 bnde paylaşırsam hep göbek üstü paylaşım yapıyorum, 1-2 kere yaptım o kdar..

Aahhaa cnm aldım bayrağı elime taşıyorum, en önden gdıyorum😁fıyat konusunda, ama hergun bısey öğrenıyorum. Bna dedılerki o hastanenın verdigı fiyat, sana doktorun fıyat verecek cunku o hastaneyle anlasmalı. 3-5 iner dıye tahmın edıyorum. Bıde dedılerki o gce bebek kuveze gırse yogun bakım yenıdogan kuvez ücreti almıyormuş hastane bunuda bı ıyıcene öğrenmem lazım.
Hastanede dogum yapan 2 kişiyi daha gordum. Övdulerde övduler. Bnde bı taraftan eşimi ikna etmeye çalışıyorum hastane konusunda, diğer hastaneleri kötülüyorum.
Yıldırım mah. Baypark var bılırsın, bn orda baslamıştım kontrollere bıde küçükköy duyguyu kesın bılırsın 😁🤦
he bide bende muayenehaneye gidiyorum kendi doktorun ücreti inmiyor çünkü ekstra kendisi doğum parasıni alıyor bu benim kendi doktorum için geçerli örnek veriyorum 40.000 civarı normal doğum olan hastane için bana doktorum 70.000 dedi

Cnm istanbulda semte göre ismi duyulmuş hastaneye göre fıyatlar değişiyor. Bi floryaya yada maslak acıbademe yada liv hospital a git bakalım ne derler😁🤦
acıbadem işte benim aldığım fiyat doktorum verdi 110.000 tl fiyatı hastane değil doktorum ayrıca doğum parası alıyor

Hangi acıbademe gdıyorsun cnm
acıbadem’e gitmiyorum doktorumun kendi muayenehanesi var anlaşmalı olduğu hastaneler var onların fiyatlarını söylemişti ama bu fiyatlar değişecek dedi zaten benim doktorumun 110.000 tl istediği acıbadem için başka bir doktor 80.000 fiyat vermişti arkadaşıma doktorun aldığı doğum ücreti ve anlaşması değişiklik gösteriyor anladığım kadarıyla işte kuaför oda süsleme falan filan cart curt

kuzum hastane değil fiyatı veren doktorum veriyor muayenehaneye gidiyorum hastane+kendisinin aldığı doğum parası sezeryan olursa daha yukarıda olacak :KK70:
Kız biz doğurduktan sonra doğur biz hepimiz toplaşıp engin bilgilerimizle seni doğurturuz 110 bin tl nedir yavrum 🤣🤣

hamileliğin başından beri sarı ne yaptıysak beyaz olmadı mübarek asla geçmiyor enfeksiyon bııktııımm :KK70:
Yok ya benimki genelde beyaz oluyor enfeksiyonum olunca ya yeşil yada sarı oluyor bıktık ya bıktık yaaa 😂😂

Kız biz doğurduktan sonra doğur biz hepimiz toplaşıp engin bilgilerimizle seni doğurturuz 110 bin tl nedir yavrum 🤣🤣
yok oraya vermeyeceğim o fiyatı zaten de rakamları duyunca şok olduk keşke doğum içinde özel sigorta yaptırsaydık dedik hiç aklımızda yoktu yılbaşından sonra farklı hastanelerle de anlaşacakmış yeni açılan hastane vs oldu ona yakın bir yere daha uygun bir hastane olacak gibi duruyor bakalım ben lüksünde değilim doktorumu çok seviyorum çok güveniyorum hastanesinde yeni doğan yoğun bakımı vs olsun yeterli benim için :KK70:

Ora neresi öyle çok merak ettim😄ben 40.000 bile versem doktoruma söylerim gel kendin doğur benim yerime🤣🤣
kuzum acıbadem vb hastaneler işte konu şu zaten verdiği fiyatların neredeyse yarısı hastanenin aldığı para diğer yarısı kendisi ayrıca doğum parası alıyor. normalde hastane 70.000 tl falan değil 35.000 örnek veriyorum :KK70: yani birebir yarısı mı bilmiyorum tabi ama örnek olsun diye dedim işte benim doktorumun muayene ücreti, tahlil ücretleri vs uygun fakat doğumu pahalı bunu biliyorduk kabul ederek gitmiştik ama bu kadar açık makas beklemiyorduk 😂😂😂😅😅

kuzum acıbadem vb hastaneler işte konu şu zaten verdiği fiyatların neredeyse yarısı hastanenin aldığı para diğer yarısı kendisi ayrıca doğum parası alıyor. normalde hastane 70.000 tl falan değil 35.000 örnek veriyorum :KK70: yani birebir yarısı mı bilmiyorum tabi ama örnek olsun diye dedim işte benim doktorumun muayene ücreti, tahlil ücretleri vs uygun fakat doğumu pahalı bunu biliyorduk kabul ederek gitmiştik ama bu kadar açık makas beklemiyorduk 😂😂😂😅😅
Acıbadem bildiğim kadarıyla çok pahalı bir yer zaten😏biz sorduk bir kaç ay önce 15 dediler bize eşimin sığortasından faydalanıyorum o zaman indirim olucak dediler ocaktan sonra 20 olsa sevinirim☺️yeni tüp bebek sürecinden çıkan insanlarız.Allah her kese yardım etsin bu nas fiyatlar🤭

Kizlar ya şunu farkettim ne zaman başkasının evinde yemek yesem midem yanmaya başlıyor. Ben yemeklerimde hep zeytinyağı kullanırım. Özellikle kv ye geldiğimde midem çok kötü oluyor, hem kızartma yağından hem de sanırım yemekleri çok yağlı ve ayçiçek yağından yaptığı için mi bilemiyorum..

Kizlar ya şunu farkettim ne zaman başkasının evinde yemek yesem midem yanmaya başlıyor. Ben yemeklerimde hep zeytinyağı kullanırım. Özellikle kv ye geldiğimde midem çok kötü oluyor, hem kızartma yağından hem de sanırım yemekleri çok yağlı ve ayçiçek yağından yaptığı için mi bilemiyorum..
Benimde öyle canım ya kullanılan yağ ya da aşırı salça baharat kullanımı benim kv aşırı yağlı baharatlı acılı ve tuzlu ve salçalı yemek yapıyor

• Beğen
Reactions: The
X