2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hahah sende bendensin paylaş kız o zaman hiç bişey olmaz Allah'ın izniyle

Valla doktor beni de 4 hafta sonra çağırdı normalde. O muayeneye gittikten sonra 2 haftada bir gelirsin dedi. 4 hafta çok uzun geliyor bana ya

Al benden de o kadar ilk iki hafta çok iyi ama 3. Haftaya girince acaba iyi mi diye kafamda biri konusmaya başlıyor
Benim doktor bakıyor sistemden ya o yüzden önden gidemiyorum niye erken geldin der o yüzden ben de devlete bir görünmeyi tercih ettim . Zaten devlet hastanesi tahminimce 30 saniye kadar falan bakar ahshhd o da muayeneden sayılmaz

Ben de iş arkadaşlarımla paylaşmadim ama onlar zaten beni hala ilk bebeğimin doğum iznimde diye biliyorlar. Sen ne bahane uydurdun ki bu kadar uzun bir izne? B Buddy x
İş yerimde yöneticiler ve müdürüm biliyor tabiki ama iş arkadaşlarım bilmiyor sadece 1 kişi biliyor o da zaten bizim birimden değil 3. Aya kadar iş yerindeydim zaten hibrit çalışıyoruz karnın da yoktu bol giydim kimse anlamadı 3. Aydan 4. Aya evden çalıştım hep hiç ofise gitmedim 4. Ayda heyete çıktım ayağımdan ameliyat olduğumu söyledim bir kez iş yerinde düşüp yan bağlarımı yırtmıştım bu yıl onun etkisinin yine başladığını amelşyat olduğumu heyete çıktığımı söyledim yöneticiler ve müdürüme de kimsenin bilmesini istemediğimi tüp bebek olduğunu söyledim anlayışla karşıladılar

Reactions: The
Hee anladım canım ben de pek kimsenin bilmesini istemiyorum doğrusu. Yani yakın akrabalarım ve arkadaşlarım tabiki biliyor ama sosyal medya hesaplarımdan hiçbir şey paylaşmadim paylaşmayı da pek düşünmüyorum. Doğumdan sonra nasipse paylaşacağım

Kızlar merhaba, benim bebeğim normalde çok hareketli ve hareketleri de sert. Ancak dün sanki çok yavaşladı, akşam da hiç yoktu. Bugün de henüz hiç hissetmedim. Normalde sabahları 10.30-11 gibi muhakkak dürtükler hals hareket yok. Bu beni biraz tedirgin etmeye başladı. Size oluyor mu arada, telaşlanmam gerekir mi, ne kadar bekleyeyim?

Ben hep deniz ismini istiyorum eşim hiç istemiyor bu konuda sadece ona saygı duyabilirim başka kimseyi ilgilendirmez ben isim söylüyorum o içine sinerse kabul ediyor hala bir sonuca net varamadık ama bakalım Ayza da çok güzel hiç duyulmamış

Normalde aşırı hareketliyse ve su an hiç hissetmiyorsan bence bir doktora görünebilirsin canım. Karnını azcik dürtüklesen? Tatlı bir şeyler vs yesen? Eğer hala yoksa ben olsam bir acile giderdim.

Gece hissettin mi canım ya da sabah bu saate kadar minik dahi olsa hissettin mi illa sert güçlü olmasına gerek yok minik minik tepki verse de olur sola yatıp çikolata yiyip bekledin mi biraz da dürt karnını eğer bunların hiçbiri yoksa bir doktora görün istersen

Ben dün ayza ismini ilk defa bir bijuteri ismi olarak gördüm. Onun dışında bir tek sende duymuştum ama bence de güzel

Ahshahdha kız Tikabasa 40 binleri söyleyince 24 bin ucuz geldi
Aahhaa cnm aldım bayrağı elime taşıyorum, en önden gdıyorumfıyat konusunda, ama hergun bısey öğrenıyorum. Bna dedılerki o hastanenın verdigı fiyat, sana doktorun fıyat verecek cunku o hastaneyle anlasmalı. 3-5 iner dıye tahmın edıyorum. Bıde dedılerki o gce bebek kuveze gırse yogun bakım yenıdogan kuvez ücreti almıyormuş hastane bunuda bı ıyıcene öğrenmem lazım.
Hastanede dogum yapan 2 kişiyi daha gordum. Övdulerde övduler. Bnde bı taraftan eşimi ikna etmeye çalışıyorum hastane konusunda, diğer hastaneleri kötülüyorum.
Yıldırım mah. Baypark var bılırsın, bn orda baslamıştım kontrollere bıde küçükköy duyguyu kesın bılırsın

biraz onu hareketlendiren şeylerden yiyip sol tarafına yat. benimde 26. haftamda böyle oldu doktorum pozisyonu aşırı dik şuanda normalde baya hareket ediyor ama sen az hissediyorsun demişti ki normalde bende aşırı hissediyordum 28. haftaya kadar düzensiz hareketler normal demişti gün içinde toplam 10 hareket yapmış olması gerekiyor bunu 10 dakika içinde de yapabilir gün içine de yayabilir

Cnm ayza ismi çok hoşkibar
Oğlumun sınıfında var arkadaşı ayza.

40.000 çok ucuzmuş ki ben 70.000 tl rakam aldım 110.000lere kadar çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…