2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aminn canım maşallah sana da sağlıkla gelsin minik ne zorlukları var insanın aklı çıkıyor bir şey olacak diye oladar güzel bir duygu ki dün ilk defa bebek görünümünde gördük parmakları ayakları vardı mucize gibi

Bu arada hepinize muhteşem bir yıl geçirmenizi dilerim. Biz Nisan grubu olarak kutlaştık. Ama bir ayağım da burada. Umarım harikulade bir yıl olur hepimiz için. Sağlık, mutluluk, bereket dolu olur. Bebişlerimizin doğacağı yıla giriyoruz az kaldı

Evet kuzum beni de başlatacak eşim suanki piyasada dengesizliklerden dolayı bekliyorduk malum sigorta odemeleri yüksek oluyor eleman falanda var bide benimki yük olmasın dedik artik doğumdan sonra inşallah

Yaaa minnoş

Hahahah O Oylesinwbirisii bence bunlar bir çete

Amin canım.Dediğin gibi hepimiz bu yeni yılda sağ salim bebişlerimize kavuşak çok çok güzel sağlıklı mutlu bir yıl olsun bebişlerimize bakınca yüzümüz gülsün

Ayy kizlarr bizim doğum zami belli oldu ben 30-35 olur diyordum 24 bin oldu ayy çok sevindim ama mesai dışı +4 bin artık ordan gol yersek yapacak bişey yok
24 bine mi sevindin vay gidi kadim şehir İstanbul vay gözünü seveyim hadi hayırlı olsun o zaman

Sağlıkla mutlulukla huzurla bereketle vakitlice güzellikle kolaylıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi yeni yılın en güzel hediyeleri bizim için miniklerimiz yeni yılımız şimdiden hepimize kutlu olsun

Kızlar ben de doktor batağına düştüm yaa. Özelde doğum paketim olmasına rağmen bir de gittim 10 gün sonraya devlete randevu aldım. Ne olacak bu merak
Sen bensin başlarda bende öyleydim de şimdi yapmıyorum devlete gideceğim ayın 10 unda 1 ay olacak oğluşumu görmeyelii iyi sabrettim

Sen bensin başlarda bende öyleydim de şimdi yapmıyorum devlete gideceğim ayın 10 unda 1 ay olacak oğluşumu görmeyelii iyi sabrettim
Ama ben bu zamana kadar hiç böyle bir şey yapmamıştım ilk kez içime böyle bir şey yapma isteği düştü. Bahane olarak da en son gittiğimde rahim ağzı uzunluğu 35 mm çıkmıştı, devletteki de baksın falan filan bir şeyler buldum kendime işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…