2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay kızlar yine kan beynime sıçradı. Görümcem bugün diyor ki Ayza ismini hiç beğenmedim daha güzel isimler var. Ay herkes bu kadar isim konusına meraklıysa doğurup koysun arkadaş size ne. Diğer görümcem de diyor anne yanı beşikler sağlıklı değil wldlsşwlflfl maşallah her konuda fikirleri vae bi diploma eksik. Çıldırdım geldim yine

Benimkilerde eşime başka erkek bebek isimleri atıyorlar bana kimse birşey söylemiyor

Benimkilerde eşime başka erkek bebek isimleri atıyorlar bana kimse birşey söylemiyor
Ay cok sinirleniyorum ya. Kardeşim bebeği yapan biziz, eşimle karar vermişiz sevişip yapmışız. Bakacak olanda biziz. Bırakın ismine de biz karar verelim. Ya ben başka isimler önermelerine önceden olsa bir şey demezdim o zaman ismi belli değildi. Ama artık isminin belli olduğunu söylemişiz, kocamla oturup karar vermişiz. Höç böğönmödöm demek ne demek. Sana soracaktık isim koyarken

Üstlerine vazife olmayan şeylere karışmakta bire birler benim kv direk babanın adını koyacaksınız yanına isim bakın dedi bana düşün yok öyle birşey düşünmüyoruz oğluna söyleyip mecbur hissettirme dedim çat diye geçende çocuğun adı bu olacak öyle görünüyor dedim hiç ses etmedi ama insanın siniri bozuluyor iki görümcede ayrı ayrı mesaj atmış eşime Ubeyde güzel Halid güzel diye önerdikleri isimler güzel olsa neyse amaan boşver

Coğrafya kaderindir diye boşuna demiyolar Bizim memlekette geline ters gitme sevdası var. Bak yabancılara hiç danışıyolar mı birilerine, ya da birileri karışıyor mu Herkes doğurup istediği ismi koyabilir. Ayza ismini eşim çok beğendi o yüzden değiştirmeyi düşünmüyorum

Of kime neymiş yaaa . Sallaaa . Eğer görümcen evliyse ‘’eeee hanne ne zaman geliyor’ falan de djdjsjsj

Doğum parası ne kadar?

Bende siveno roll on almıştım beyaz tişörtlerimi hep koltukaltlarını sararttı , bende baktım siveno deterjana kokusuzdu ama almadım , unıbaby yenidoğan sarı kapak aldım o da kokusuz ama yıkayınca temiz kokusu var , beğendim ben , pembe kapak unıbaby yumuşatıcı da aldım onu kullanmadım yenidoğan kıyafetlerine zararlı olur mu bilemedim daha

Ben kaçırdım o zaman saol kuzum

Süt çok faydalı bir şey değil, bu konuda doktor görüşleri değişiyor artık. Sütü fermente halde içmek öneriliyor, yoğurt kefir vs.
Aynen öyle. Hatta ben hamile kalamıyordum, pcos yüzünden yumurtlayamıyordum. Bir doktor bulmuştum, oturdu karşıma dedi bebişim süt ve süt ürünleri sağlıklı yumurtlamanın en büyük düşmanı. 3 ay ağzıma süt sürmedim, peynir bile az, sadece çok kaliteli peynir yedim. Öyle sürme peynir vs ağzıma sürmedim. Yoğurt da günde 1 kase hakkım vardı. 3 ay sonunda ilk defa yumurtladım ve hamile kaldım çok şükür.

Maalesef hamilelikte her b.k yasak olduğu için canım isterse süt içiyorum ısıtıp. Ama hamişlik bitince bitkisel süte döneceğim tekrar kahvem için.

Ya üstüne vazife olmayan kim varsa isim öneriyo. Bunu koyun diyolar bir de herkes isim anası olma peşinde. Ben de sen bir daha doğurunca onu koyarsın diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…