2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yok benimki böyle demezde günahını almayımama mesela ben hasta olunca normal karşılıyorum kendimi kendim tedavi ederim doğal yolla ama kendisi hasta olunca bana diyorki bu gün sen hiç ciddiye almıyorsunyani bu o demekki Nigu başla doğal yollarla beni tedavi etmeye

Erkekler biraz çocuksu bence ilgi istiyor

Cnm bnce sen sgk ya git sor. 32.haftadan sonra rapor baslayınca işyerıyle işin kalmıyor, devlet öduyor.
Tazminat son 3 aylık brüt ücret uzerınden hesaplanıyordu. Bı arastr cnm internetten.

Bnde gecen gun bışy ogrendım ve şok oldum. Bn çocugu olan herkesin ilerıde dogum borçlanması yapma hakkı var sanıyordum ama değilmiş. Sadece doğumdan sonra işten çıkıp, sgksı ödenmeyenler faydalanıyomuş. Bnde ilerde 2 çocuk öderım dıye sevınıyodum.

Bn oğlumda 32.haftada izne cıktı.
16 hafta sonra işbası yaptım. Doğum param yattı, işbası yaptım ve 20 gun sonra işten çıktım. Buda karışık bı durum mesela. Ama aktıf calışanlar mesela sen, ilerıde doğum borçlanmasından faydalanamıyormuşsun.

Cunku cocuk dogduktan 2 sene sonrasını ödeme hakkın var senin zaten ödenıyo sgk'an.

Eklentiler

• IMG-20231223-WA0000.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG-20231222-WA0017.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20231223-WA0001.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 51
bilmem ki ya mesela 3 gündür karnımda ağrılar var garip bi his var böyle çekilme gibi sanırım bebis büyüdüğünden
Olabilir kuzum benim mesela ultrasonda bile görüyor doktor kasılmaların var dedi bakınca direk sende bir sor istersen muayene olurken braxton hiks kasılmaları bunlar çok normal artık dedi

Ay kızlar bu bebemin de kafası büyük ya 1 hafta önde kafası kağıda yeni baktım öylesine de şimdi gördüm hey yarabbim nedir bu benim bebelerin kafayla derdi
Benimki de ilerde birkac gün koca kafam

Reactions: The
Kızlar bizde park yatak aldık bugün bakalım inşAllah memnun kalırız ama sizlerden anne Bebek bakım çantası önerisi istiyorum yA ben karar veremiyorum
Ben bu siteden aldım canım bende zor karar vermiştim hep büyük istiyordum olsun hem sağlam olsun çünkü en çok onu kullanıcaz

Eklentiler

• IMG20231123144549.jpg
    139,6 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…