2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Günaydınlar kızlar ben organizer almıştım ama geldi parça olarak çok az 2 bebek ben ve eşime hayatta yetmez anca bebeklere yeter o da battaniye falan koymazsam müslinle anca o yüzden bu kilitli poşetlerden aldım düşünen olursa 2.5 lt - 1 lt - 0.4 lt hepsinden aldım miniklere eldiven koyarım kalanları evde de kullanırım

Kızlar e bebekten çok onlıne sipariş vermiştim 4 gün önce falan , şimdi baktım siparişim iptal edildi yazıyor , başına gelen oldu mu , şimdi mesai dışı diye bilgi alamadımda saçma geldi
Bir hafta önce bende sipariş verdim henüz kargoya verilmiş

Kızlar yılbaşı zami gelecek diye bilinçli yapılmış olabilir mi

Ay dün forumda bir başlığa denk geldim ve dayanamayıp yazdım foruma hemcinsini bu kadar rencide eden insanlara sinirle. Yazan arkadaş 15 haftalık sanırım tüp bebek ile hamile kalmış mozaik pasta hamilelikte yenir mi diye başlık açmış açabilir herkes başlık açıyor sonuçta hakaret aşağılayıcı alaycı küfür olmadıktan sonra gayet doğal kıza yazmadıklarını bırakmamışlar sen nasıl çocuk bakacaksın yaş kaç şaka mısınız falan o kadar okurken gerildim ki şikayet ettim birini çünkü soruya soruyla cevap veriyor yetersizlikten baktım her başlığa cevap vermiş hepsine soruya soruyla karşılık veriyor bugün tek ayak cezası almış şükür o kadar rahatladım ki konuyu açan kişiye de ayrıca üzüldüm

O konuyu okumadım ama açık söylemek gerekirse bazen bana da çok saçma geliyor böyle şeyler ya bilemiyorum mozaik pasta yenir mi diye soru mu olur allasen

Kızlar bu ben değilim ben adımla aynı. Sonunda noktalama işareti falan var anlamadım.

Eklentiler

• 57ED4D85-62A5-48A3-936F-C54E6B44A274.png
    262,8 KB · Görüntüleme: 77
geçmiş olsun,fetal dna testini nerde yaptırdınız ? devlet hastaneleri yapmıyormuş özelde de 15-16 bin tutuyor dediler

O konuyu okumadım ama açık söylemek gerekirse bazen bana da çok saçma geliyor böyle şeyler ya bilemiyorum mozaik pasta yenir mi diye soru mu olur allasen
B Buddy x canım yorumu yapan ben değilim ama benim adımla yapılmış sonunda noktalama işareti falan ve ben anlamıyorum pek, ismimi nasıl değiştirebilirim ben

Eklentiler

• B63C1CC4-8360-4756-B4D8-CF76798E1CFB.png
    262,8 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…