2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay ne bileyim canım internette 30. Haftada falan 35 olur yazıyor da yine Google'ın tutsagina düştüm galiba

Bende renkli ultrasona gideceğimm ama kaçıncı haftada gitsem şöyle net bir fotoğraf istiyorumm 30 da gideyim dedim ama bakayim
Doktorunda yok mu kuzum renkli ultrason ? Bazı doktorların cihazlarında olsa bile bakmiyolar renkliyle nedense benim doktorumda da yok saniyodum esime dedim ilerleyince guzel bi doktora gidelim de ultrason fotosu olsun elimizde diye sonraki hafta baktim benim doktorda da varmis renkli bebegin pozisyonuna gore aciyormus simdi bildigim icin her firsatta soyluyorum renkli bakalim diye

Kesinlikle 28 haftadayım hamile yastığımı göbeğim eziyor hiç bir şey anlamıyorum koltuk yastıklarından destek alıyorum göbeğim 2 kilodan fazla hamile yastığımda haklı
Ya ben ve hamile yastığım zor sığıyoruz bir de kocamla paylaşmak zorunda kalıyorum yatağı atacam aşağı en son

Ya ben ve hamile yastığım zor sığıyoruz bir de kocamla paylaşmak zorunda kalıyorum yatağı atacam aşağı en son
Ay sorma. Gece bazen benim oğlan da geliyor yatağa. Ayy 3 kişi hiç yatamıyorum. Gidiyorum oğlanın yatağına kendim yatıyorum rahat rahat

Ay sorma. Gece bazen benim oğlan da geliyor yatağa. Ayy 3 kişi hiç yatamıyorum. Gidiyorum oğlanın yatağına kendim yatıyorum rahat rahat
Keşke bende montessori yatak alsaydim kaçar kaçar yatardim mis

Reactions: The
Benim bir önceki vajinaldi ve 41 çıkmıştı kuzum 2 hafta önce. Bugün karnimdan 35 çıktı işte. Doktor sıkıntı yok dedi progestani bile kesti ama benim aklım karıştı
Benim doktorumda sorun etmiyor kuzum 35 çıktığında 40 i görmez daha erken gelir doğumda daha kolay olur demişti benim Allah'tan uzun çıktı çünkü kasılmam çok oluyor korkuturdu beni öteki türlü

Benim doktorumda sorun etmiyor kuzum 35 çıktığında 40 i görmez daha erken gelir doğumda daha kolay olur demişti benim Allah'tan uzun çıktı çünkü kasılmam çok oluyor korkuturdu beni öteki türlü
Demek 40ı görmez dedi ay ben görsün istiyordum aslında hiç minik bebek bakma tecrübem yok ne bileyim herhalde korkuyorum küçük olursa diye
Benim kasilmam şu an öyle pek yok gibi günde bir iki defa oluyor, arabada yolculuk yaparken çok oluyor sadece niyeyse.

Kiz her türlü küçük olcaklar en azından strese girmezsin kaka yapar mı diye çevre baskısından da kurtulursun benimde yürürken ve ayaktayken çok oluyor

Nasıl anlıyorsunuz kasılmayı ben hiç anlamıyorum yani acı hissediyorum arada ama ayırt edemiyorum

Daha 3 aya yakın zaman var yatıp kalcaz heralde. Sağa sola dönmek bile zorlaşıyor. Doğumdan sonra hemen bitecek mi acaba bu ağrılar sızılar bilenler söylesin
Bitecek inşallah gerçi benim uyku sorunum aylarca daha devam etmişti bebek uyusa dahi uykuya dönemiyordum emzirdikten sonra.

Bitecek inşallah gerçi benim uyku sorunum aylarca daha devam etmişti bebek uyusa dahi uykuya dönemiyordum emzirdikten sonra.
Uykusuzluk mahvediyor zaten. Ben gebeliğin ilk aylarında uyuyamıyorum diye ağlıyordum resmen. 2. Trimester ortalarında biraz rahatladım uyku konusunda . Yine geri geldi uykusuzluk bikaç haftadır . Şöyle doya doya aralıksız 10 saat uyumak istiyorum benim de emzirme zamanları öyle olur diye tahmin ediyorum uyandım mı uykuya tekrar dalamıyorum

Evvet evet ben de uyanınca uyuyamayanlardanim kuzum. O sorun oluyor işte 2 saatte bir uyanınca ee uyuyamıyordum saatlerce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…