2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Anladım canım bizim şirket uzun süreli çalışanlara özellikle eğer kötü ayrılmıyor ise tazminatını veriyor kendi çıkmak istese bile. Ama işte benim süreç değişik bi avukatla sonra da ika ile görüşeyim en iyisi teşekkür ederim

Doğum borçlanması ne onu bile bilmiyorum işte son 3 ay maaş almamış oluyorum iş yerimden ben tazminat nasıl hesaplanacak onu sormam gerekiyor bu konularda çok bilgisizim haftaya işim bunları çözmek iş yerimle sgk ile avukat ile görüşmek en iyisi öyle olacak sanırım teşekkür ederim canım

Kızlar e bebekten çok onlıne sipariş vermiştim 4 gün önce falan , şimdi baktım siparişim iptal edildi yazıyor , başına gelen oldu mu , şimdi mesai dışı diye bilgi alamadımda saçma geldi

Kızlar e bebekten çok onlıne sipariş vermiştim 4 gün önce falan , şimdi baktım siparişim iptal edildi yazıyor , başına gelen oldu mu , şimdi mesai dışı diye bilgi alamadımda saçma geldi
Bende hala bekliyorum bi hazırlayamadılar neden öyle yaptılar ki sana kötü olmuş çok mu parça vardı

Benim doktor da umursamadı . Anlattım güzelce. Çok normal diyor. Sıklaşmadıkça takmıyorum ben de artık. Geçen sıklaştı Yusuf Yusuf oldum ama
Bnımde gecen sıklastı noluyor dedimdediğin gbi şimdi takmıyorum. Son zmnlarda gunde 1-2 kere oluyor.
Doktora dedım dün takmış endol fitile, kasılman agrın olursa endol fitil at hemen, pammık gbi olursun dıyor

Cnm şimdi aklıma geldi. 170i ara durumunu anlat. Yardımcı oluyorlar,

Ben pandemide işten çıkarmanın hani yasak oldugu dönemde allem ettim kullem ettım, sabrettım, 3 ay pusuda bekledım ve çıkışımı alıp çıktım. 170 yardımcı oldu bna fikir vermişti çıkış kodlarıyla ilgılı.

Bende renkli ultrasona gideceğimm ama kaçıncı haftada gitsem şöyle net bir fotoğraf istiyorumm 30 da gideyim dedim ama bakayim
Ya ben 29+6 dayım çok netti yüzü falan. Hatta burun yapısı dudak aynı eşime benziyor. Eğer makinası iyiyse hastahanenin gayet güzel çıkıyor fotolar

Ben deterjan sipariş etmiştim nerdeyse 1 hafta kargoya bile vermediler sonradan ben yazınca kargoya verdiler getirdiler..bundan önce hiç sipariş etmezdim ordan hatda kendi kendime dedim birde online sipariş etmem ordan

Ben deterjan sipariş etmiştim nerdeyse 1 hafta kargoya bile vermediler sonradan ben yazınca kargoya verdiler getirdiler..bundan önce hiç sipariş etmezdim ordan hatda kendi kendime dedim birde online sipariş etmem ordan
Benim de 2bin tl civarı alışveriş 7 parça ürün hepsi iptal görünüyor bende anlamadım , sipariş iptal edildi yazıyor yarın ararım çağrı merkezini bakayım bilgi alabilirsem , ücret iadesi de olmamış 5 gün geçti

Aaa e tamam arıyım pazartesi inşallah bana da yardımcı olurlar sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…