2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar doğum ücretleri uçmuş hastaneye göre değişiyor ben daha ne doğumu nede ücretini konuşmadım ama benim hastanemde ücreti önden kabul etmiyormuş onu biliyorum sadece iyice şişirirler şimdi
Ay evet ya, benim doktor en son 20.000 di bundan 3 ay önce. Yılbaşından sonra zamlanacak demişlerdi. Biz doğurana kadar nolcak bakalım.

Kızlar acil fikir alışverişi 😅 doğum çantasına hastane için bebeğe kıyafet koyucam ama ilk hangisi giydirilsin secemiyorum 😂 daha önce söylediğim neredeyse prematüre ebatinda olan takım tavşanli olan aslında onu vermek istiyorum onun iki tane de yedek patikli altı var😅 pembeyle tavsanliya şapka eldiven alicam, beyazda hepsi var zaten karar veremedim bi el atın 😅
Beyazlıya vuruldum 💕

Tecrübeli annelere bir sorum var 😍😁 Dün gece 2 3 gibi uyandığım da aklıma birden şey geldi şimdi doğumdan sonra süt geliyo ya bebek emerken sütün akıp akmadığını veya az gelip gelmediğini hissedebiliyor muyuz 🤔😁 yani yetip yetmediğini kendimiz anliyor muyuz yoksa bebekten mi takip ediyoruz bezinden aglamasından falan 😁 sacma mi bilmiyorum ama simdi yeter miyim dusuncesi geliyo aklima ac olurda anlamam falan 🥹
Cnm sütün geldiğini bebek emerken anlıyorsun zatn ama dosya da anlayacaklar zamn oluyor ilk zmnlar bebekleri anlamak çok zor 😃

Evt bnde geç kaldım maalesef. Cnm etrafta daha uygun fıyatlı ozel hastanelerde var, 25 bın 30 bin falan onlarda
Ay evet ya, benim doktor en son 20.000 di bundan 3 ay önce. Yılbaşından sonra zamlanacak demişlerdi. Biz doğurana kadar nolcak bakalım.
Artık değiştirme gibi bir lüksüm yok malesef doktorumdan çok memnunum yapacak bişey yok kızlar battı balık yan gider 😂 Ama ücretler çok farklılık gösteriyor biri 18 biri 50 neye göre bu fiyatlar kime göre anlamadım 🤷‍♀️

Benim hastane 4 ay önce tüp bebek doçent doktor 24.000 tl sezeryan istiyormuş yılbaşından sonra fiyat ne olur hiç bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ normalde neyseki özel sağlık sigortam var iş yerim %90 karşılıyor doğumu ama tüp bebek doktoru olunca sigorta işlemiyor gerçi hastane onu ayarlarız demişti tüp bebekten değil kadın Doğumdan kayıtları açarız demişlerdi umarım yaparlar 🤲🏻😇

Artık değiştirme gibi bir lüksüm yok malesef doktorumdan çok memnunum yapacak bişey yok kızlar battı balık yan gider 😂 Ama ücretler çok farklılık gösteriyor biri 18 biri 50 neye göre bu fiyatlar kime göre anlamadım 🤷‍♀️
Kafalarına göre 🤦

Anaaa epidural uyuşturma için bir de para mı istiyorlar ayrıca 😦 uyuşturmadan mı kesçekler vermezsek.
Cnm epidural normal doğum için. Onun farkını her hastane alır. Doktor gce evınden gelirse ekstra ücret falan bunları baska özel hastanelerde alıyo.

Bak buda 2024 doğum paketi fıyatları sezeryan için 🥴
Yakınlarınıza lohusa şerbeti ikramı dıyor😁😁ayy kımse gelmıcekki hastaneye zaten, bide szın istedgınız 20 kişiye bildırım mesajı atacaklarmış😁ayy yok kalsın, telefonlar susmuyor sonra, mumkunse kımse bılsın istemıyorum ilk 2 gün doğurdugumu, sadece bebişime odaklanmk istıyorum😇🌸

Eklentiler

• IMG_20231229_150832.jpg
    IMG_20231229_150832.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 60
Cnm epidural normal doğum için. Onun farkını her hastane alır. Doktor gce evınden gelirse ekstra ücret falan bunları baska özel hastanelerde alıyo.

Bak buda 2024 doğum paketi fıyatları sezeryan için 🥴
Yakınlarınıza lohusa şerbeti ikramı dıyor😁😁ayy kımse gelmıcekki hastaneye zaten, bide szın istedgınız 20 kişiye bildırım mesajı atacaklarmış😁ayy yok kalsın, telefonlar susmuyor sonra, mumkunse kımse bılsın istemıyorum ilk 2 gün doğurdugumu, sadece bebişime odaklanmk istıyorum😇🌸
Ay çok güldüm 20 kişiye sms ayy yok kalsın demene ahahahah çok doğru gerekirse üstüne para vereyim kapıdan içeri kimseyi sokmayın 😄

Ay çok güldüm 20 kişiye sms ayy yok kalsın demene ahahahah çok doğru gerekirse üstüne para vereyim kapıdan içeri kimseyi sokmayın 😄
Aaaahhaaaa😁😁😁ayneen bncedeeee

Bn oğlumda giden gelenden emziremedim yavrumu sarılık oldu ve mıkrop kaptı. Annemin telefonları susmadı bnle ılgılenemedi, ayyy kabustu kabusss🤦🤦

Aaaahhaaaa😁😁😁ayneen bncedeeee

Bn oğlumda giden gelenden emziremedim yavrumu sarılık oldu ve mıkrop kaptı. Annemin telefonları susmadı bnle ılgılenemedi, ayyy kabustu kabusss🤦🤦
Ayy deme korkulu rüyam gelen kış kış diyebilsem keşke 😟 bir de her yer mikrop herkes hasta ben hastaneye maske götürücem kendi annem babama bile kv kp hepsine maske taktırıp sevdiricem bebekleri yoksa kimse maskesiz odaya giremez bu konuda çok net olucam. Yeğenlerim korona vakti doğdu biz hastane odasına çift maskeyle girdik giren önce ellerini yıkamıştı abim yoksa giremezsiniz demişti gayet açık hatta annemler torunlarını 2 ay maskeyle sevdiler maskesiz eve bile giremedik

Ayy deme korkulu rüyam gelen kış kış diyebilsem keşke 😟 bir de her yer mikrop herkes hasta ben hastaneye maske götürücem kendi annem babama bile kv kp hepsine maske taktırıp sevdiricem bebekleri yoksa kimse maskesiz odaya giremez bu konuda çok net olucam. Yeğenlerim korona vakti doğdu biz hastane odasına çift maskeyle girdik giren önce ellerini yıkamıştı abim yoksa giremezsiniz demişti gayet açık hatta annemler torunlarını 2 ay maskeyle sevdiler maskesiz eve bile giremedik
bende aynı düşüncedeyim ,maske önemli minnacık olacaklar , bağışıklıkları zayıf olucak çok doğru , ben şu dönemde kalabalık bir mekana giriyorsam maske takıyorum valla , salgınlar gene hortladı 😬

bende aynı düşüncedeyim ,maske önemli minnacık olacaklar , bağışıklıkları zayıf olucak çok doğru , ben şu dönemde kalabalık bir mekana giriyorsam maske takıyorum valla , salgınlar gene hortladı 😬
Bende dışarı nadir çıkıyorum çıktığımda hep maskeliyim çok uzun süre gitmiyor nasıl bir illetse şuanki 😄

X