2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar acil fikir alışverişi 😅 doğum çantasına hastane için bebeğe kıyafet koyucam ama ilk hangisi giydirilsin secemiyorum 😂 daha önce söylediğim neredeyse prematüre ebatinda olan takım tavşanli olan aslında onu vermek istiyorum onun iki tane de yedek patikli altı var😅 pembeyle tavsanliya şapka eldiven alicam, beyazda hepsi var zaten karar veremedim bi el atın 😅
Cnm bnım hemşireye verecek kıyafetlerımızde çok küçük aşırı. Çunku normal takımlar bol gelıyo. 2 takımım var ilk onları giydırcem. Premature kıyafeti gbi

Ayy süper 🙏🏻 bir dahaki kontrolde 32 oluyorum. Bakalım umarım dönmüş olur 🥲

Kuzum aslında tam tersi sezeryan asla istemiyor . Hatta geçenlerde bi arkadaşım aynı doktorda sezeryan olmak istedi öncelik normal doğum diye çok ısrar etti ama arkadaşımı ikna edemedi 🥲 her gittiğimde normal doğum öneriyorum diyor zten can hastanesi malum normal doğum ile ünlü . Ama bir dahaki kontrolde 32 oluyorum dönmesi lazım dedi umarım dönmüş olur 💕
Cnm benim oğlum 36-37. Haftada dönmüştü.

A Asliyokfotokopisivar Canım bak olmaz diye kenara koyduğum takım bu çıplak gözle daha minik duruyor. Eki Görüntüle 3360356
Kuzum bence olur sen yedek olarak köy bunuda bendeki bundan da minnak duruyor 😅 yada olmadı son ay ortalama kilosunu söylüyorlar ya ona göre karar verirsin ☺️ ben kızımın 3-3.300 falan doğacağını tahmin ediyorum o yüzden olur diye düşünüyorum

Hepsi çok güzel ama Tavşanlıyı giydirsinler ilk kuzum içinde kalmasın 😍😍 o premature boyutu 50 cm olanlar diye geçenlerden mi yoksa ayrı prematüre diye mi satılıyor 😊 benim de 2 tane 50 cm uygun takım var. Yenidoğan yazıyor ama çok küçük geliyorlar gözüme 😊
Kuzum yeni doğan takımı var 50 cm olan reismdeki pembeli mesela daha büyük bundan ☺️ üzerinde 0-0 ay 3 kilo yazıyor bakalım olmadi kilosuna göre doğduğu zaman iki takimi da veririm içeriye olursa tavsanliyi giydirin derim ☺️

Kuzum bence olur sen yedek olarak köy bunuda bendeki bundan da minnak duruyor 😅 yada olmadı son ay ortalama kilosunu söylüyorlar ya ona göre karar verirsin ☺️ ben kızımın 3-3.300 falan doğacağını tahmin ediyorum o yüzden olur diye düşünüyorum
Valla sen bakış açımı değiştirdin 😂 yıkayıp ütülüyeyim o zaman. Bende kilosu o civarlarda olsun istiyorum inşllah görebiliriz.🥹

Kızlar doğum ücretleri uçmuş hastaneye göre değişiyor ben daha ne doğumu nede ücretini konuşmadım ama benim hastanemde ücreti önden kabul etmiyormuş onu biliyorum sadece iyice şişirirler şimdi
Bn dun öğrendım. Sezeryan 40 bın tl olmuş. Keske özel saglık sıgortası yaptrsaydım en basında yada doğum paketi alsaydım

2024 dogum paketi 50.000 tl olmuş.

Valla sen bakış açımı değiştirdin 😂 yıkayıp ütülüyeyim o zaman. Bende kilosu o civarlarda olsun istiyorum inşllah görebiliriz.🥹
Kuzum bir hafta önce kuzenim doğum yaptı o bile diyor bacakların yarısı boşta 😅 çok hızlı büyüyorlar evet ama ilk dogduklarinda çok küçük oluyorlar ☺️ inşallah canım 🤲🏻

Bn dun öğrendım. Sezeryan 40 bın tl olmuş. Keske özel saglık sıgortası yaptrsaydım en basında yada doğum paketi alsaydım

2024 dogum paketi 50.000 tl olmuş.
Çokmuş canım 🥹 Allah yardımcımız olsun inşallah sağlıklı huzurlu doğumlarımız olurda enazından değer. Sağlık sigortasına bende geç kaldım malesef.

Kızlar acil fikir alışverişi 😅 doğum çantasına hastane için bebeğe kıyafet koyucam ama ilk hangisi giydirilsin secemiyorum 😂 daha önce söylediğim neredeyse prematüre ebatinda olan takım tavşanli olan aslında onu vermek istiyorum onun iki tane de yedek patikli altı var😅 pembeyle tavsanliya şapka eldiven alicam, beyazda hepsi var zaten karar veremedim bi el atın 😅
Ben. Doğumda beyqz giydirilmesini isterim ama ikisi de çok güzelll🥰

Hastaneye bi tane 0- 1ay götürücem bu beyaz takım hemşireye veririm. Bol da olsa giydirsin 😊 yanımda da 2 tane yenidoğan alt üst takım, 1 tane de yenidoğan tulum götürürüm , yeter heralde😊 benim kızın öyle iri olacağını da sanmıyorum. 25+5 te 845 Gr, 30 cm bişeydi😊

Ufff çok fena, hangi hastane ?
İstanbulda canım g. O. Paşa hastanesi, evet lüx ve konforlu.yenidoğan yogun bakım ünitesi vaer.Doktorumun anlaşması o hastane ile.

Eklentiler

• IMG_20231229_144315.jpg
    IMG_20231229_144315.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 64
X