2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay bu fiyatlar yeni yıl fiyatları mı yoksa yeni yılda bir de üstüne zamlanacak mı

Ay evet bende gördüm maşallah 2750 gr doğmuş eve çıkmış direk bize de güzel sağlıklı doğumlar nasip olsun inşallah onları görünce diyorum ki daha hiçbir şeyim hazır değil

Pek iyi değilim kuzum. Malesef durumlarım da pek iyi değil. En geç bu haftasonu memlekete gidiyorum. Yüksek ihtimalle orada da hastaneye yatıracaklar
Canım dualarımız seninle. İnşallah bebişin bekleyecek. Şu an elinden hiç bir şey gelmiyor. Stres ve üzüntü tansiyonunu daha çok çıkartmaktan başka bir işe yaramıyor. Elde de değil biliyorum ama kafanı dağıtmaya çalış olabildiğince. İnşallah sorunsuzca alacaksın fıstığımızı kucağına. Aldığın o minnoş kıyafetleri giydireceksin güzelce

Amin amin kuzum inşallah keşke elimden gelebilse sakinleşmek. Ağlaya ağlaya bir hal oldum kendimi durduramıyorum ki gerçekten çok yoruldum psikolojik olarak bittim tükendim

Benim sonuçlarım kötüye gidiyor kuzum Bebek de çok kilo almıyor. Kan akışı da bozulmaya başlamış
Hay Allah kıyamam Allahım yardım etsin inşallah hastaneye yatıracaklarsa orda gözetim altında olursun sende daha rahat olursun bende sevinmiştim tansiyon aletin yanlış ölçüyormuş diye bu kan akışına doktor niye iğne vermiyor sana anlamış değilim ben hamileliğimi öğrendiğim gün hemen başlatmıştı doktorum önlem amaçlı hem iğne hem coraspin ne diyim inşallah sağlıkla atlatacaksınız miniğinle bu süreci dualarım seninle sağlıklı olsun doğunca tontiş yaparsın sen merak etme

Amin inşallah kuzum benim kan akışı sorunu tansiyondan. Yani tansiyon çözülemedikçe kötüye gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…