2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bn doktordayım, sıra beklıuorum.
1 saat once 2 dilim baklava ve 2 küçük dilim cheeskek yedım.
Şekerıme baktılar 177 çıktı. Hemsıre yuksek dedi.şeker yuklemesındeki glikoz belkı bukdr yuksek çıkmazdı dedi. Bakalım doktor ne dıyecek.
Bak doktorun ne söylicek lazım gelirse şeker yüklemesi yap

Hayırlı günler kızlar nasılsınız? 🌸💜

Kızlar ya ben çantamı hazırladım sayılır ama aklımı karıştıran bişey var bu kıyafetler çok küçük geldi gözüme ya olmazsa diye korkuyorum 😁
Bende 0-3 aylıklara baktım bi elime aşırı küçük geldi 🥲😻

Ne yapcaz ortasını bulamadım ya büyük ya küçük almışım 0-3 bu arada küçük dediklerim 🥹 okadar aldık giyiverseler bari 😂
Canım ben bı tane nerdeyse prematüre ebatinda takım aldım hastaneye onu goturucem insallah çünkü gözüne küçük gelen takımları giydirince bacaklarinin yarısı boşta kaliyor inanmıyorsun nasıl bu kadar küçük olabilir diye bide doğduktan sonra ödemde atıyorlar iyice minik kalıyorlar 🥹🥹

Kızlar dolapta buldum sizce nasıl 🤗

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-28-12-08-04-851_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2023-12-28-12-08-04-851_com.dolap.android.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 67
Canım ben bı tane nerdeyse prematüre ebatinda takım aldım hastaneye onu goturucem insallah çünkü gözüne küçük gelen takımları giydirince bacaklarinin yarısı boşta kaliyor inanmıyorsun nasıl bu kadar küçük olabilir diye bide doğduktan sonra ödemde atıyorlar iyice minik kalıyorlar 🥹🥹
Aa gerçektenmi benimde o ebatta bir takım var onu çöpe gitti diye koydum kenara olmaz diye ilk tecrübe olduğu içinde ne bileyim dedim şimdi hastanede rezil olmayayım olmazlar falan canım

Ben bu rengi çok beğeniyorum ama renk takıntım olduğu için arabasına uyumlu aldım hemen hemen aynı yapıda zaten
Ben de renge bayıldım ama bebek arabamiz gri renkte bir de bu var

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-28-15-22-20-850_com.dolap.android.jpg
    Screenshot_2023-12-28-15-22-20-850_com.dolap.android.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar çıktım doktordan. Kızçem iyi çok şükür🙏 sat 29+0 usg:28+4 herzmn oldugu gbi 3 gün geride. 1.250 gr boyunu sormadım. Suyu ve rahim uzunluğu iyi.
Kasılmalar için bısey demedi normal dedi zaten rahat bi doktor takma kafana dıyor. İdrar tahlılınde bakteri 84 çıktı dedim o enfeksiyon anlamına gelmıyor dedi.

Şekeri söyledim yarın gel şeker yüklemesı yapalım dedi. Gitmeyecegım, diyet yap dıkkat et dedi. Bunu zaten biliyorum. Özellıkle tatlı, meyve ve karbonhidrata dıkkat edecegım. Grcekten çok yıyorum çunku.

Ordan çıkıp anlaşmalı oldugu hastaneye gttım, doğum fiyatları güncellenmiş. Normal 35, sezercik 40 bin🤦
Odalarınızı da görmk istıyorum dedim, hepsi dolu dedi 🥴inanmadım tabii..

Kızlar çıktım doktordan. Kızçem iyi çok şükür🙏 sat 29+0 usg:28+4 herzmn oldugu gbi 3 gün geride. 1.250 gr boyunu sormadım. Suyu ve rahim uzunluğu iyi.
Kasılmalar için bısey demedi normal dedi zaten rahat bi doktor takma kafana dıyor. İdrar tahlılınde bakteri 84 çıktı dedim o enfeksiyon anlamına gelmıyor dedi.

Şekeri söyledim yarın gel şeker yüklemesı yapalım dedi. Gitmeyecegım, diyet yap dıkkat et dedi. Bunu zaten biliyorum. Özellıkle tatlı, meyve ve karbonhidrata dıkkat edecegım. Grcekten çok yıyorum çunku.

Ordan çıkıp anlaşmalı oldugu hastaneye gttım, doğum fiyatları güncellenmiş. Normal 35, sezercik 40 bin🤦
Odalarınızı da görmk istıyorum dedim, hepsi dolu dedi 🥴inanmadım tabii..
Maşallah kızına 🧿
Şeker yüklemesi bende yaptırmadım, ama doğuma kadar sıkı takip, cihaz ile ölçümle yüksek çıktı, şeker yüklemesi yapıp yüksek çıkınca da diyet veriyor zaten, bende haftaya diyetisyene gideceğim, bugün kanda açlık tokluk baktık, iyi çıktı şükür ama dikkat ederek tabii, ben diyet ile yoluma devam edeceğim artık
Hastane de ne kadar pahalıymış, peki bu fiyat değişecek mi yılbaşından sonra birde o var, benim hastane şuan sezeryana 13bin alıyor ama yılbaşından sonra fiyat güncellenecekmiş

Maşallah kızına 🧿
Şeker yüklemesi bende yaptırmadım, ama doğuma kadar sıkı takip, cihaz ile ölçümle yüksek çıktı, şeker yüklemesi yapıp yüksek çıkınca da diyet veriyor zaten, bende haftaya diyetisyene gideceğim, bugün kanda açlık tokluk baktık, iyi çıktı şükür ama dikkat ederek tabii, ben diyet ile yoluma devam edeceğim artık
Hastane de ne kadar pahalıymış, peki bu fiyat değişecek mi yılbaşından sonra birde o var, benim hastane şuan sezeryana 13bin alıyor ama yılbaşından sonra fiyat güncellenecekmiş
Cnm bnde dıyet uygulayacagım

Bu hastanenin yılbası sonrası güncel fıyatı.
Bi özel hastane daha var orasıda 25 bin civarı ama pek iyi seyler duymadım.

Cnm bnde dıyet uygulayacagım

Bu hastanenin yılbası sonrası güncel fıyatı.
Bi özel hastane daha var orasıda 25 bin civarı ama pek iyi seyler duymadım.
Buradan birbirimize diyet gazı veririz 😂
He iyi bari daha yükselmez en azından, içine sinmesi en önemlisi, Allah iyilerle karşılaştırsın 🤲

X