2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Pek iyi değilim kuzum. Malesef durumlarım da pek iyi değil. En geç bu haftasonu memlekete gidiyorum. Yüksek ihtimalle orada da hastaneye yatıracaklar 😔
Hastanede yatsan takipte olursun canım zaten çok az kaldı oradakı takiple tansiyonun bile olmaz güvenli olduğun için streste olmaz.Allah hepimizin yüzünü güldürsün🙌🏻🙌🏻

Amin inşallah kuzum 🙏 inşallah herşey güzel olsun hepimiz için. Kimse bu tarz şeylerle sınanmasın 🙏
Cnm bebişin çok erken gelmeyecek ben inanıyorum, sıkıntı çıkmayacak🙏bebişin doğsun hersey bianda bıtecek. Üzme kndini artık. Bak bnimde şekerim 177 çıktı bugun. Daha kurcalasam neler çıkar. Dikkat edıcem yedıklerıme, bu boğazla edebılecekmıyım bılmıyorum.

İnşallah hastanede daha iyi olursun.. Boyle boyle doğacak bebişin🌸, doğunca kilo alıp büyüyecek 😇 ve hersey bitecek ❣️tüm stresin

Cnm bebişin çok erken gelmeyecek ben inanıyorum, sıkıntı çıkmayacak🙏bebişin doğsun hersey bianda bıtecek. Üzme kndini artık. Bak bnimde şekerim 177 çıktı bugun. Daha kurcalasam neler çıkar. Dikkat edıcem yedıklerıme, bu boğazla edebılecekmıyım bılmıyorum.

İnşallah hastanede daha iyi olursun.. Boyle boyle doğacak bebişin🌸, doğunca kilo alıp büyüyecek 😇 ve hersey bitecek ❣️tüm stresin
İnşallah kuzum inşallah 🙏 inşallah çok erken gelmesin 🙏

tweeetyyy tweeetyyy çok geçmiş olsun canım hastaneye yatman daha iyi olur bence hem sürekli gözetim altında olursun anında müdahale edilir tansiyonuna sıkma canını herşey güzel olacak 🙏🏻🤲🏻

O Oylesinwbirisii kız sen nerelerdesin ne yazdığın var ne baktığın ne haldesin 😡😂😂
Ay kız burdayım da fazla yazamıyorum okuyup cıkıyorum😂 Eski tadım yok artıkkk karnım ağrıyor 2 gündür neden bilmiyorum. Geceleri bacak ağrısından uyuyamıyorum hep öne kilo aldığımdan ayakta da duramıyorum hemen belime vuruyor. Bi doğurup rahatlasaydık😂

Karnın var mı diye sor oda fazla yok bide karnım çok çıksa da taşıyamıyorum desem neyse 8. ve 9.aylarda kalkamam herhalde şimdiden böyleysem😂

tweeetyyy tweeetyyy kuzum çok zor yaşadığın şey empati bile yapamayabiliriz ama şuan sakin kalmaya çalışman gerek inşallah gözetim altında her şey çok daha iyiye gidecek evet hastanede zor ama bebiş iyi olsun bu zamanlar elbet geçecek sen çok güçlü bir annesin sakın kendini salma iyi ol lütfen 🙏🏻

Ay kız burdayım da fazla yazamıyorum okuyup cıkıyorum😂 Eski tadım yok artıkkk karnım ağrıyor 2 gündür neden bilmiyorum. Geceleri bacak ağrısından uyuyamıyorum hep öne kilo aldığımdan ayakta da duramıyorum hemen belime vuruyor. Bi doğurup rahatlasaydık😂
Karnın var mı diye sor oda fazla yok bide karnım çok çıksa da taşıyamıyorum desem neyse 8. ve 9.aylarda kalkamam herhalde şimdiden böyleysem😂
Bende öyleyim ya geceleri kramp giriyor uykulu uykulu ayağa dikiliyorum geçince geri yatıyorum çok zor valla ne yana yatsam o tarafın kaburgaları batıyor ne bileyim ama az kaldı dayan diyip kendimi avutuyorm sende öyle yap 😂😂

Kızlar her yemekten sonra tansiyonum normal rutinden fazla çıkıyor 3 gündür takip ediyoruz dikkat ettik hep yemekten sonra yüksek çıkıyor 2 saat sonraki ölçümde normale dönüyor neden olabilir tahmini olan?

Sol goğsünüzün altında ağrısı olan varmı?ama nasıl bir ağrı mesela uzanarken yok ve ya karnımı dik tutsam yok ağrı otururken belimi büksem ağrı oluyor orda hemen kendimi düzeltiyorumki ağrım olmasın🤔

Sol goğsünüzün altında ağrısı olan varmı?ama nasıl bir ağrı mesela uzanarken yok ve ya karnımı dik tutsam yok ağrı otururken belimi büksem ağrı oluyor orda hemen kendimi düzeltiyorumki ağrım olmasın🤔
Bebito baskı yapıyor sanki kemiklerin çıkacakmış gibi oluyor değil mi 😂😂 erkek bebeği olanlar genel de yaşarmış onu

Kızlar her yemekten sonra tansiyonum normal rutinden fazla çıkıyor 3 gündür takip ediyoruz dikkat ettik hep yemekten sonra yüksek çıkıyor 2 saat sonraki ölçümde normale dönüyor neden olabilir tahmini olan?
Yağdan tuzdan ola bilir canım ben ölçmüyorum mesela belkide ölçsem dediğin gibi yemekten sonra gebelikte yükselme bendede çıkar..limonlu su iç iyi gelir

X