2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
merhaba kızlar 27. haftamdayım ve birkaç gündür çok fazla kasık ağrısı çekiyorum öyle ki oturduktan veya uzandıktan sonra ayağa kalkınca ilk bir kaç adımımı basamıyorum topallar gibi yürüyorum normaldir heralde dedim karnım büyüyor diye fakat 2 gündür üzerine birde bel ağrısı eklendi her adım attığımda sızlıyor resmen bu durum normal mi sizde yaşıyor musunuz?
Benim de az bi yorulsam bu ağrılarım 2-3 gün oluyor hep adım attığımda sızlama . Özellikle vajina kemiği mi denir çatı kemiği mi ne deniyor bilmiyorum alt kısımda oralar her adım attığımda ağrıyor😔Doktora dediğim de normal dedi. Çok zayıf yapılı hamile kaldın sana hamilelik daha ağır geliyor olabilir dedi. Bol bol dinlen yat dedi. .yine de Doktorunu bilgilendir canım için rahat etsin .

kızlaaaar 3-4 gündür uyuyamıyorum sabahlara kdar...huzursuz bacak sendromu oluyor sanırım bende...bacaklarımda değişik bir his var ağrı desem değil sürekli hareket eettirme isteği bi huzursuzluk ..çok kötü valla sabaha kadar kafayı yiyorum.var mı böyle benim gibi bişi yaşayan ?r

kızlaaaar 3-4 gündür uyuyamıyorum sabahlara kdar...huzursuz bacak sendromu oluyor sanırım bende...bacaklarımda değişik bir his var ağrı desem değil sürekli hareket eettirme isteği bi huzursuzluk ..çok kötü valla sabaha kadar kafayı yiyorum.var mı böyle benim gibi bişi yaşayan ?r
Benim oluyordu bacaklarıma kramplar giriyordu magnezyum 2 ye artırdım şimdi yok çok şükür

Benim de az bi yorulsam bu ağrılarım 2-3 gün oluyor hep adım attığımda sızlama . Özellikle vajina kemiği mi denir çatı kemiği mi ne deniyor bilmiyorum alt kısımda oralar her adım attığımda ağrıyor😔Doktora dediğim de normal dedi. Çok zayıf yapılı hamile kaldın sana hamilelik daha ağır geliyor olabilir dedi. Bol bol dinlen yat dedi. .yine de Doktorunu bilgilendir canım için rahat etsin .
aynı benimde vajina kısmı her adım attığımda ağrıyor senin gibi ama ben hiç yormadım kendimi sürekli dinlenme halindeyim anlamadım ki🤷‍♀️ dediğin gibi doktoruma sorayım en iyisi

Kızlar beyaz yoğun peynirmsi denebilecek akıntım oldu şimdi ilk kez. Sizce mantar enfeksiyonu olabilir mi? Kaşıntı sızlama yanma vs. Yok

aynı benimde vajina kısmı her adım attığımda ağrıyor senin gibi ama ben hiç yormadım kendimi sürekli dinlenme halindeyim anlamadım ki🤷‍♀️ dediğin gibi doktoruma sorayım en iyisi
Ben de yormuyorum kendimi artık . Sadece çamaşır asmak, yemek yapmak gibi yorucu olmayan şeyler yapıyorum ama o bile ağrıları arttırıyor 😔 magnezyum kullanıyor musun canım sen

Kızlar beyaz yoğun peynirmsi denebilecek akıntım oldu şimdi ilk kez. Sizce mantar enfeksiyonu olabilir mi? Kaşıntı sızlama yanma vs. Yok
Kokulu mu canım olabilir bende de süt kıvamlı kokulu akıntı başladı kaşıntı yok

Bnım surekli kokusuz süt kesiği akıntım var. Beyaz ve sulu
Aynen böyle kuzum ama bende kokuda başladı mantar mı değil mi bilmiyorum doktorum da daha dünkü sonuçlara yanıt vermedi ama çamaşır değiştirdiğim için sık rahatsız etmiyor tek endişem eğer mantarda ilerlemesini istemem tabiki

Sola yatılması gerekiyor ileri haftalarda. Bir ebenin videosu vardı, sola yattığınızda bebek hareketlenebilir bu rahatsız olduğu anlamına gelmez, kan akışı gerektiği gibi olduğu için ve beslenebildiği için hareketlenir diyordu. Sırt üstü yatılınca büyüyen rahim baskısından kalbimize giden damara baskı oluyor, tansiyon düşebilir bu yüzden önerilmiyor zaten.
Yaaa öyle miii . Tamam o zaman sola yatmaya devam . Ne bileyim çok hızlı vurduğu için ve sürekli böyle ittiği için heralde bi tarafı acıyor gibi düşündüm ben😂

Kızlar bn doktordayım, sıra beklıuorum.
1 saat once 2 dilim baklava ve 2 küçük dilim cheeskek yedım.
Şekerıme baktılar 177 çıktı. Hemsıre yuksek dedi.şeker yuklemesındeki glikoz belkı bukdr yuksek çıkmazdı dedi. Bakalım doktor ne dıyecek.
Yüksek çıkmış canım inşallah bir problem olmaz 🙏

X