2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
ya o kadar karışık ki derya deniz resmen sen özetlemişsin bize inşallah hiç gerek kalmaz kalırsa da en kolay şekilde atlatırız doğumlarımızı inşallah

Kizlar yaa bebek arabası ne aldınız ? Travel sistem iyi midir acaba kullanışlı mıdır ki ? Bana hediye alacaklar ama tabi benim fikrim de önemli biz kullanicaz sonuçta

Öyle mi ayy boşuna kendime eziyet ettim çok saol canım peki ölçü ne kadar kullanmam gerek

Aaa beni dümdüz yatirdilar ve acayip midem bulandi kusacaktim başımı yana çevirdi hemşire kus dedi ama öğürdüm sadece bişey gelmedi sonra hemen bi ilac verdi damardan kesildi bulantım
Aynen kuzum öyle oluyor biz de mesela ameliyattan çıkıp servise hastayı emanet ettiğimizde hastayı biz açılı yatırıp veriyoruz servis birimi inadına yatırıyor hastayı o an dikkatli biri varsa hemen başını kaldırıyor hastanın eğer yoksa hastanın midesi bulanıyor başı ağrıyor gözü kararıyor falan o zaman maalesef ilaç yapıyoruz

Ben bir kere dalin kendi kıyafetimize granül kullandım toz deterjan haznesinde yıkadım ama eridi kuzum hiç başka bir şey yapmamıştım 2 sene falan oldu bir daha da kullanmadım kokusu lavantalıydı

Kuzum inşallah düzelecek herşey hep duamizdasin rabbim bu sefer güzel seyler duymani nasip etsin tam kaç haftalık oluyorsun 34lere gelsen bir Allah'ın izniyle olsun sen yaz içini dök kendi içinde yaşadığında patlayacak gibi oluyorsun en azından sana elimizden geldiğince moral motivasyon sağlarız insan yakınlarına anlatamiyor ama böyle bir platform var çok şükür ki belki konuşmak içini dökmek stresini azaltır bı nebze olsa özelden bana da yazabilirsin her zaman dinlerim destek olurum kuzum yalnız değilsin tamam mı

Vay arkadaş ya beni dümdüz tahtaya yatırdılar hatta korktum bide toprak atin ustume dedim insan saçmalıyor korkudan o an bide adam beni kesiyor arkada serdar ortac caliyor oda ayrı bı sinirimi bozmuştu bana istek parcan varmı falan dediler Allah'tan dikişlerimi düzgün yapmışlar

Kizlar bugün ben de kontrolden çıktım, 26+2 haftalik civcivim910 Gr dedi, ölçümler çok şükür haftasıyla uyumlu geçen ay basi asagidaydi şimdi yukarda daha döner dedi inşallah , nefesim yetmiyor gibi oluyordu bazen ondanmis, caanım kizlar kontrollerden hep çok şükür diyerek ayrılalım inşallah

Canım direkt deterjan hanesine koy, ben öyle yapıyordum birşey olmuyordu, dalan roxy kullanıyordum, daha birşey almadığım için, yıkama da yapamadım haliyle

Ben bir kere dalin kendi kıyafetimize granül kullandım toz deterjan haznesinde yıkadım ama eridi kuzum hiç başka bir şey yapmamıştım 2 sene falan oldu bir daha da kullanmadım kokusu lavantalıydı
Kız yalandan iş çıkardım başıma üzerinde de yazıyor kalıntı bırakmaz diye alırken e bebekte iki ayrı çalışana sordum bak tikamaz dimi diye geldim eve saçma sapan şeyler yaptım (makineyi yeni aldım korkuyorum napiyim )

Bizim minnoşlar aynı bende dün 26+2 idim kilosu 912 çıktı

Ahahahha ay kuzum çok güldürdün beni makinanın bozulmayacağı varsa da bozulacak tövbe de sen zor yolu seçmişsin olsun

Öyle mi ayy boşuna kendime eziyet ettim çok saol canım peki ölçü ne kadar kullanmam gerek
Ben dalan, duru, baby me kullandım şimdiye kadar hiç birinde kalıntı sıkıntısı olmadı. Bazılarında ölçü kaşığı oluyor. Onla 1 kaşık koyuyorum. Kaşık yoksa küçük çay bardaklarıyla 1 bardak koyabilirsin ya da yarım su bardağı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…