2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ben de avent silikon aldım umarım işe yarar, ilk bebeğimle acayip yara olmuştu, resmen sezeryan acısını unutmuştum gogus açısından, bu kez lansinoh balm olan ve silikon kapaklarla korumam gerektiğini soylediler

Coraspin, progestan başladık, ve 3 litre su içtim.,bunların haricinde yapılacak bir şey yokmus

Coraspin, progestan başladık, gunde 3 litre su içtim, başka yapılacak bir şey yokmus
Anladım canım bana kan akışı normal olduğu için coraspin başlatmadı ama ben de içmek istiyorum da bir yandan korkuyorum zararı olur vs diye

Kızlar bu rahim sızlamam 3 gündür şiddetlenerek devam ediyor ben idrar yolu enfeksiyonundan şüpheleniyorum kokulu akıntım da başladı sabah doktora idrar testi vermek istediğimi yazacağım belki kontrole gel der ya da idrar testi ver diyip ilaç falan verir

Rahim sızlaması genelde dediğin gibi enfeksiyon kaynaklı ola bilir sen yaz doktoruna ne söylerse onu yap kuzum.

saat 8 den beri ara ara gelen kasılmalarım var bi tarafa toplanıp top gibi oluyo yarım saat 40 dk da bir gitsem mi acile çok panik oldum yalnızım bi de çok sinirim bozuldu durduramıyorum ağlamamı

Rahim sızlaması genelde dediğin gibi enfeksiyon kaynaklı ola bilir sen yaz doktoruna ne söylerse onu yap kuzum.
Aynen canım bir kez daha olmuştu kontrolde o sızlayan yer neresi diye sorduğunda mesane demişti büyük ihtimal yine enfeksiyon tekrarladı en azından baştan önlem alayım

saat 8 den beri ara ara gelen kasılmalarım var bi tarafa toplanıp top gibi oluyo yarım saat 40 dk da bir gitsem mi acile çok panik oldum yalnızım bi de çok sinirim bozuldu durduramıyorum ağlamamı
Doktoruna yaz istersen canım çok kötü hissediyorsan git bi baksınlar rahatlar için hem

Canım benim de var enfeksiyon, bel ağrın falan da var mı karnına vuruyor mu ? Testte çıkarsa da fitil falan verir büyük ihtimal

Canım haftalarımız küçük diye nst de sancı çıkmıyor, ben de acile gittim kasılmam var diye çatı muayenesi yaptı açılman yok dedi enfeksiyondur dedi gönderdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…