2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Süper cok teşekkürler canım

Canım az önce yengemi aradım bende onlardan alacaklarımı liste yapması için kesinlikle gümüş kapak , lansinoh göğüs ucu krem , göğüs pedi al dedi
Aynen öyle yapayım bende, gümüş kapakla ilgili çok araştırma yaptım kuzum. Hatta doğuma iki hafta kala başlayın diyorlar bir saat takın. Sonra doğumdan sonra emzirirken çıkarın takın diyor

Aynen öyle yapayım bende, gümüş kapakla ilgili çok araştırma yaptım kuzum. Hatta doğuma iki hafta kala başlayın diyorlar bir saat takın. Sonra doğumdan sonra emzirirken çıkarın takın diyor
Aynen kuzum önceden alıştırın demişler bende öyle yapmayı düşünüyorum lansinoh içinde doğuma yakın sürün göğüs uçlarınız yumuşasın diyenler de olmuş onu da deneyeceğim ileriki haftalarda inşallah minimum yara ile atlatırız

Cnm bnde inceledım arastrdım. Gümüş kapak göğüs ucunda nasıl duracak, kaymayacakmı bn onun yerıne göğüs kalkanı aldım bakalım, göğüs pedide al, sütler akıyo cunku

Canım doktor bana 32. Haftadan sonra günde bir kez sür demişti

Kuzum içerik olarak falan araştırdın mı nasılmış ben hiç bakmadım kaynatırım hep diye düşünüyodum sirkeli suyla falan
Kızlar göğüs pedi mi? Gümüş kapak mı sizce hangisini almalıyız
Kuzum ikisi çok farklı şeyler göğüs pedi yara iyileşmesinde veya acıya faydalı bisey degil sut bulasmasin diye koyuyolar genelde gumus kapak yara olmasin veya olan yara cabuk iyilessin diye bide philips avent in slikon gogus koruyuculari var gogus ucu kiyafete falan degmesin diye ve akan sutu biriktirsin diye ben ilk basta bundan alacagim baktim yara oluyo gumus kapaga gecerim

Kuzum araştırdım en temiz içerik bana bu geldi uni baby de falan diğer markaların da var e bebeğin de var ama ben bu marka alcam ama dediğim gibi ilk dolaba yerleştirirken sadece tencerede kaynatıp yerleştiririm bebekler emzik biberon kullanmaya başladığında mama süt falan temas ettiğinde bununla köpürtüp yıkayıp sonra kaynatıp güzelce kurular kaldırırım her seferinde diye düşündüm siveno da olabilir bu arada onunda içeriği güzeldi

Philps acente göğüs koruyucuları daha mı iyi canım,

Ayy rengi ne kadar güzel yaaa ön iç cebi termal kaplama mı kuzum benden bundan alayım olmadı çok hoş rengi
Kuzum evet içi ve yanları termal, siyahı grisi ve daha açık kremi vardı. Siyahı okul çantası gibiydi. Gri istemedim. Açık kremide çok çabuk kirlenir dedim

Eklentiler

• 0F9A7C03-CB18-497C-9A57-CA8B3ECB62BC.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 82
  • 7B793BDE-B6CD-4B45-B6DE-D4C1A3D3C2F5.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 80
İnşallah cok güzel sonuçlar alırsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…