2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Peki kuzum bu mu dediğin şampuan olarak ne kullanacaksın ?
Aynen canım bundan aldım daha kargoda ama Hepsiburada da sepette 183 tl mi 187 tl ye mi ne düşüyor ben de aldıktan sonra gördüm oradaki fiyatını alacaksan hepsiburadaya bak sepette indirimi var şampuan mustela nın fotodakinden aldım set bir de şeyin yanına bir tane daha fotodaki tek bir şampuan ayrıca aldım 2 bebek olduğu için yoksa tek bir şampuanla baya giden varmış. Bir de ecowell şampuanları da güzel ama o zaman mustelaya göre fiyat farkı vardı arasında o yüzden mustela aldım yeğenlerimde hep mustela kullandık. Mustela losyonu bulamadım baktım da o yüzden ecowell hem burada niqu da almıştı hem de baya instagramda öneren ebe, doktor olunca onu tercih ettim. Zeytinyağı hakiki değilse ciltlere zarar verme durumu varmış. Kantoron yağı hakiki bulmak zor anca memleketten bulunur. Hindistan cevizi badem yağı da mantıklı ama yapıları daha yoğun ya onların bebekleri rahatsız eder mi etmez mi bilemedim benim kafama ecowell yattı losyon olarak

Eklentiler

• IMG_3017.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 74
benimde şuan o şekilde normalde çok hissederdim hareketlerini tamamen pozisyonu kaynaklı dedi bende öyle düşünüyorum tabi ki temkini elden bırakmıyoruz ama evhamda yapmayalım

Kızlar bebek için emzik biberon oyuncak deterjanı dezenfektanı alan var mı , ne öneriyorsunuz ona göre steril edip kaldırırım paketlerden son zamanlarda yakın diye düşündüm alayım şimdiden

Benim de 1 ay önce alt sinira yakındı 40 mm, 10 gün sonraa %20 artış oldu

Benim yıkamama bile gerek kalmadı, altına uzun bot giydim botun üstünde kaldı tayt keşke boy aynam olsaydı da çekip sizi güldürseydim ee napıcaz boydaş’ım ne giycez biz nisan grubunda istikrarlı bi şekilde oysho önerildi 1000 tl vermekle vermemek arasındaki kalın çizgideyim ben

Yani oysho almak sıkıntı değil ama ona o parayı vermem triko elbise çizme giyerim, eşimin eşofmanları mis gibi zaten raporluyum işe de gitmiyorum özel bir yere gideceksem defacto hamile pantolonum var zaten ben yatıyorum ayağa kalkmam da yasak o yüzden beni zorlayan şeyler değil canım çok sallamıyorum artık hamile giyim almıyorum da hiçbiri olmuyor zaten zorlamaya gerek yok 2 kurutma makinası görünce utanmasa şorta dönecekler

Kızlar bebek için emzik biberon oyuncak deterjanı dezenfektanı alan var mı , ne öneriyorsunuz ona göre steril edip kaldırırım paketlerden son zamanlarda yakın diye düşündüm alayım şimdiden
Ben emzik biberon temizleyici şundan düşünüyorum daha almadım ama ilk başta dolaba yerleştirirken bununla yıkamam sanırım kaynatır kurutur kaldırırım bebekler doğunca onlarla ürünler temas ettikten sonra buna geçerim diye düşündüm

Sende bir tane varmış en azından bende o da yok her yere eşofmanla da gidilmiyo defactodan aldığının boyu nasıl canım linki var mı bari onu alayım bi tane olsun dediğin gibi elbiseyle falan geçiştiririm kalanını da

Ay kız lcw dan almışım şu linki foto da bedeni kodu falan çektim kalkıp 42 beden almışım bak bunu 13. Hafta da almıştım düşün ileri görüşlülük de ben gibi olun
En azından paçaları bileğimin altında ben bunu mağazada deneyip mağazadan almıştım aynı paraydı net ve mağaza fiyatı

Eklentiler

• IMG_3018.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 56
pentinin taytından ben çok memnunum en başından beri onu giyiyorum S beden hamile taytı ben kilo almadım 26. haftamdayım suan %90 gebeliğimi geçirebileceğim onunla onun dışında full triko elbise takılıyorum

Çok sevindim işte bu habere gözün aydın canım

Süpersin ya mağazada bu yoktu denediklerim de kısa olunca lcw’ye küsmüştüm hemen yapıştırıyorum ben de bi 42 beden bi de kalkmışsın uğraşmışsın valla sağol

Çok teşekkür ederim cevabın için

B
Herhangi bir riskiniz yok ise doktorunun verdiği rapor ile seyahat etmenizde sıkıntı yok 36. Haftadan sonra uçak seyahati izni yok , ben 28. Haftada uçak yolculuğu yaptım rapor ile.
Basınç vs.etki eder mi bebek stres olur mu korkusu var 1 saat 20 dakika falan sürüyor da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…