2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım ben zeypba markası var. Dolap uygulamasında daha uyguna satıyorlar. 3lü Müslüm aldım . Desenlerini de beğendim 120*120 ölçüsü büyük. Yumuşacık çok güzel bunlar çift katlı, 3 tanesi 250 TL 😊. Bu markadan bi de 4 katlı aldım o da çok güzel, bi tane de cigitten 4 katlı almıştım ama zeypbanınkini kumaş ve ölçü olarak daha çok beğendim ben 😊 dolap uygulamasında kullanıcı adı @outletmuslinzeypba 😊
Süper cok teşekkürler canım 🌸

Canım az önce yengemi aradım bende onlardan alacaklarımı liste yapması için kesinlikle gümüş kapak , lansinoh göğüs ucu krem , göğüs pedi al dedi
Aynen öyle yapayım bende, gümüş kapakla ilgili çok araştırma yaptım kuzum. Hatta doğuma iki hafta kala başlayın diyorlar bir saat takın. Sonra doğumdan sonra emzirirken çıkarın takın diyor

Aynen öyle yapayım bende, gümüş kapakla ilgili çok araştırma yaptım kuzum. Hatta doğuma iki hafta kala başlayın diyorlar bir saat takın. Sonra doğumdan sonra emzirirken çıkarın takın diyor
Aynen kuzum önceden alıştırın demişler bende öyle yapmayı düşünüyorum lansinoh içinde doğuma yakın sürün göğüs uçlarınız yumuşasın diyenler de olmuş onu da deneyeceğim ileriki haftalarda inşallah minimum yara ile atlatırız 😄

Cnm bnde inceledım arastrdım. Gümüş kapak göğüs ucunda nasıl duracak, kaymayacakmı bn onun yerıne göğüs kalkanı aldım bakalım, göğüs pedide al, sütler akıyo cunku

Aynen kuzum önceden alıştırın demişler bende öyle yapmayı düşünüyorum lansinoh içinde doğuma yakın sürün göğüs uçlarınız yumuşasın diyenler de olmuş onu da deneyeceğim ileriki haftalarda inşallah minimum yara ile atlatırız 😄
Canım doktor bana 32. Haftadan sonra günde bir kez sür demişti

Ben emzik biberon temizleyici şundan düşünüyorum daha almadım ama ilk başta dolaba yerleştirirken bununla yıkamam sanırım kaynatır kurutur kaldırırım bebekler doğunca onlarla ürünler temas ettikten sonra buna geçerim diye düşündüm

Kuzum içerik olarak falan araştırdın mı nasılmış ben hiç bakmadım kaynatırım hep diye düşünüyodum sirkeli suyla falan😁
Kızlar göğüs pedi mi? Gümüş kapak mı sizce hangisini almalıyız
Kuzum ikisi çok farklı şeyler göğüs pedi yara iyileşmesinde veya acıya faydalı bisey degil sut bulasmasin diye koyuyolar genelde gumus kapak yara olmasin veya olan yara cabuk iyilessin diye bide philips avent in slikon gogus koruyuculari var gogus ucu kiyafete falan degmesin diye ve akan sutu biriktirsin diye ben ilk basta bundan alacagim baktim yara oluyo gumus kapaga gecerim 😊

Kuzum içerik olarak falan araştırdın mı nasılmış ben hiç bakmadım kaynatırım hep diye düşünüyodum sirkeli suyla falan😁

Kuzum ikisi çok farklı şeyler göğüs pedi yara iyileşmesinde veya acıya faydalı bisey degil sut bulasmasin diye koyuyolar genelde gumus kapak yara olmasin veya olan yara cabuk iyilessin diye bide philips avent in slikon gogus koruyuculari var gogus ucu kiyafete falan degmesin diye ve akan sutu biriktirsin diye ben ilk basta bundan alacagim baktim yara oluyo gumus kapaga gecerim 😊
Kuzum araştırdım en temiz içerik bana bu geldi uni baby de falan diğer markaların da var e bebeğin de var ama ben bu marka alcam ama dediğim gibi ilk dolaba yerleştirirken sadece tencerede kaynatıp yerleştiririm bebekler emzik biberon kullanmaya başladığında mama süt falan temas ettiğinde bununla köpürtüp yıkayıp sonra kaynatıp güzelce kurular kaldırırım her seferinde diye düşündüm 🙏🏻😄 siveno da olabilir bu arada onunda içeriği güzeldi

Philps acente göğüs koruyucuları daha mı iyi canım,

Kızlar çanta bunu aldım, gidip yerinde görerek aldım bugün hastane dönüşü.

Eklentiler

• 7F8AC6BB-1E11-495B-AA8E-2785AF738111.jpeg
    7F8AC6BB-1E11-495B-AA8E-2785AF738111.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 92
  • D543A596-1343-440A-9023-17259C6C2B5A.jpeg
    D543A596-1343-440A-9023-17259C6C2B5A.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 93
Ayy rengi ne kadar güzel yaaa 😻 ön iç cebi termal kaplama mı kuzum benden bundan alayım olmadı çok hoş rengi
Kuzum evet içi ve yanları termal, siyahı grisi ve daha açık kremi vardı. Siyahı okul çantası gibiydi. Gri istemedim. Açık kremide çok çabuk kirlenir dedim

Eklentiler

• 0F9A7C03-CB18-497C-9A57-CA8B3ECB62BC.jpeg
    0F9A7C03-CB18-497C-9A57-CA8B3ECB62BC.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 82
  • 7B793BDE-B6CD-4B45-B6DE-D4C1A3D3C2F5.jpeg
    7B793BDE-B6CD-4B45-B6DE-D4C1A3D3C2F5.jpeg
    115,1 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Genetik doktoru bizi yarın görecekmiş. Randevu verdiler. 2.sonucu hemşire söyleyemiyormuş. Yasakmış yani iyi ve kötü sonuç olmasına gerek yokmuş. Yine genetik doktoru görüşüyormuş yarın 14.30 da gideceğiz.
İnşallah cok güzel sonuçlar alırsin canım🙏🙏🙏

X