2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
hep istedim diledim ömrüm boyunca bir oğlum olsun öyle bir erkek yetiştireyim ki kimsenin canını yakmasın kimseyi sevgisiz bırakmasın. Çok şükür oğlum olacak bana bu hayatta gerçek sevgiyi tattıracak. Babanın yerini tutmaz belki ama hayatımda ilk defa bir erkeğin sevgisinden şüphe etmeyeceğim

Aaaa prillam tansiyonu mu etkiliyor ben içiyorum 😞😞😞 içmeyince sabahları kahvaltı yapamıyorum 😞😞😞 yok kuzum hamurişini geç ekmek bile yemiyorum midem bulanıyor. Sadece şekerli meyve yiyorum
Doktorum bırak dedi bana etkilemesin dedi bilmiyorum o kadar kişi içiyor sanmıyorum direkt etkisi olacağını ama önlem amaçlı bıraktırmış olabilir canım bilemiyorum. 🤷🏼‍♀️ Ama biraz ye kuzum bebeğin kilosu için yemen lazım ya ben şeker çıkmayınca biraz da canım bu aralar tatlı şeyler isteyince evde tatlıya sardım sanırım o yüzden bebeğim o kadar kilo aldı diye düşünüyorum

Kızlarrrrr amniyonsentezin ön sonucu temizzzzz çıkmış ne olur bana dua edin ne olur 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 gerçek sonuç inşallah oda temiz gelir. Öyle araştırdım ki, ön sonuç temiz gelip. İkinci sonuç kötü gelen var. Bana dua edin şu cuma günü ne olur. Allah oğlumu bana bağışlasın onu sağlıklı kucağıma alayım
Ayy gizemm çok şükür hadi inşallah canım o da temiz çıkacak Allahın izniyle ❤️❤️

hep istedim diledim ömrüm boyunca bir oğlum olsun öyle bir erkek yetiştireyim ki kimsenin canını yakmasın kimseyi sevgisiz bırakmasın. Çok şükür oğlum olacak bana bu hayatta gerçek sevgiyi tattıracak. Babanın yerini tutmaz belki ama hayatımda ilk defa bir erkeğin sevgisinden şüphe etmeyeceğim
Tam içimdekini yazmışsın🥹Allah bize o günleri nasip etsin🙌🏻🙌🏻

Bugün bende öyleyim çok yıpranmış hissediyorum sürekli birşey alıyorum bitmiyor gerçekten çöktüm artık kimse yardımcı olmuyor tek başıma çabalayip duruyorum 😞😞
Çok iyi anlıyorum. Hormonlar zaten alt üst. Bir yandan hamileliğin sıkıntılarını çekiyoruz, bir yandan kendimizi eğitmeye çalışıyoruz okuyup, bir yandan eş - kv - kp ya da annelere laf anlatmaya çalışıyoruz. Yaptığımız alışverişten keyif almamız gerekirken tükenmişlik hissi ile karşılaşıyoruz. Aynı anda bir sürü şeyle savaşıyoruz. Annelik gerçekten çok zor.

Şunu unutma, asla yalnız değilsin. Kendini ne zaman kötü hissetsen aklına aynı senin gibi hisseden diğer hamişleri getir.

Bugün bende öyleyim çok yıpranmış hissediyorum sürekli birşey alıyorum bitmiyor gerçekten çöktüm artık kimse yardımcı olmuyor tek başıma çabalayip duruyorum 😞😞
Ahh canım ya, mekanları cennet olsun
Biliyor musun, benim annemde babamda hayatta ama yok gibiler, şu hayatta o kadar yapayalnızım ki birkez daha anladım, ben düşersem beni tutacak kimse yok 😔 Allah gönlüne ferahlık versin canım 🤲

Allah kolaylık versin canım gerçekten hayat çok zor maddi manevi Rabbim inşallah hepimizi hayırlı sağlıklı evlatlarla mükafatlandırsın 🤲🥹 Bende babamı özlüyorum beyin kanaması geçirmişti ondan sonra sesini duyamadım bizi duyuyormu hiç bilmiyoruz öylece yatıyor 🥹 belkide hiçbir zaman anne olduğumu bilmiyecek torununu sevemiycek içimde kanayan bir yara oldu babam çok üzgünüm gerçekten oğlum üzülsün istemiyorum ama hep ağlamak geliyor içimden onun ablamlar hamileyken doğum yaparken ki koşuşturması geliyor aklıma bana hiç koşamıycak bilmeyecek çok doluyum🥹
Canım babacığın inşallah sağlığına kavuşur çok geçmiş olsun. 🙏

Ah çok zor canım seni o kadar iyi anlıyorum ki ben babamı 14 yaşında annemi de bu sene enkaz altında kaybettim bende annemin babamın eksikliğini yaşıyorum sanırsam insan bir destek istiyor sırtı okşanılsın istiyor sadece hamilelik için değil hayatın her alanında insanlar bazen içinden çıkılamayan durumlarda destek istiyor bir güzel söz güzel nasihat boşuna demiyorlar kaç yaşıma gelirsem geleyim anneme ve babama hep ihtiyacım olacak 😔
Canım başınız sağolsun. Allah mekanlarını cennet eylesin, nur içinde yatsın tüm kaybettiklerimiz. Ben de 7 sene önce kaybettim babamı 27 yaşındaydım. Ama çok sarsmıştı. Sevdiklerimizi kaybetmenin acısının tarifi yok.

Dediğin gibi hangi yaşta olursak olalım insan anne ve babaya ihtiyaç duyuyor. Ancak hayat devam ediyor. İçimizde her geçen zaman bir mum sönüyor ama sona 1 tane kalıyor ve biz ölene kadar da yanmaya devam edecek.

Ben inanıyorum ki sevdiklerimiz bizi görüyor, yanımızdalar. Allah geri kalanlara uzun ve sıralı ömür versin inşallah.

Canım babacığın inşallah sağlığına kavuşur çok geçmiş olsun. 🙏

Canım başınız sağolsun. Allah mekanlarını cennet eylesin, nur içinde yatsın tüm kaybettiklerimiz. Ben de 7 sene önce kaybettim babamı 27 yaşındaydım. Ama çok sarsmıştı. Sevdiklerimizi kaybetmenin acısının tarifi yok.

Dediğin gibi hangi yaşta olursak olalım insan anne ve babaya ihtiyaç duyuyor. Ancak hayat devam ediyor. İçimizde her geçen zaman bir mum sönüyor ama sona 1 tane kalıyor ve biz ölene kadar da yanmaya devam edecek.

Ben inanıyorum ki sevdiklerimiz bizi görüyor, yanımızdalar. Allah geri kalanlara uzun ve sıralı ömür versin inşallah.
Allah razı olsun canım şifa bekleyen herkese inşallah 🤲💜

Doktorum bırak dedi bana etkilemesin dedi bilmiyorum o kadar kişi içiyor sanmıyorum direkt etkisi olacağını ama önlem amaçlı bıraktırmış olabilir canım bilemiyorum. 🤷🏼‍♀️ Ama biraz ye kuzum bebeğin kilosu için yemen lazım ya ben şeker çıkmayınca biraz da canım bu aralar tatlı şeyler isteyince evde tatlıya sardım sanırım o yüzden bebeğim o kadar kilo aldı diye düşünüyorum
Aaaa tatlıdan kilo alıyor mu? Bak hemen yolluyorum eşimi tatlı alsın gelsin 😂😂😂 o zaman ben de bırakıyorum prillamı. Madem bi doktor öyle dedi şüphelendim yani

Kızlar yalnız diğilsiniz annem şimdi mecbur yanımda sonra Allah nasip etsin çocuk doğulduktan sonra gidiyor ve ayda 1 defa bile gelemicek yalnızım burda.Bu gün görümcem gelmiş kapıdan köyden gelen katmerleri verdi bende dedimki al kendine ben yemiyorum zaten diyetdeyim yok dedi buzluğa at çocuk doğulduktan sonra gelen gidenin çok olucak🤦🏻‍♀️ayyy ben nasıl ağzımı açtım dedim valla kimse kusura bakmasın tek başınayım eski ben yok artık eskiden gelmeden önce arıyordular kaç gün önce ve ben 2 gün hazırlık yapıyordum şimdi çayı bile zor demlerim güldü sanki boş vermiş gibi sözlerimi birde dedim ben mevlit yapıcam gelen hepsi o günü gelsin ve siz varsınız dedim yemeklerini sizde yesinler gelsinler benim zaten burda kimsek yok🤷🏻‍♀️ eşime dedim sinirlendi görümceme boş konuşuyor dedi bir defada diyor gelmedi yardıma hiç takmıcam artık bu kadar sözümü dedim

Kızlar yalnız diğilsiniz annem şimdi mecbur yanımda sonra Allah nasip etsin çocuk doğulduktan sonra gidiyor ve ayda 1 defa bile gelemicek yalnızım burda.Bu gün görümcem gelmiş kapıdan köyden gelen katmerleri verdi bende dedimki al kendine ben yemiyorum zaten diyetdeyim yok dedi buzluğa at çocuk doğulduktan sonra gelen gidenin çok olucak🤦🏻‍♀️ayyy ben nasıl ağzımı açtım dedim valla kimse kusura bakmasın tek başınayım eski ben yok artık eskiden gelmeden önce arıyordular kaç gün önce ve ben 2 gün hazırlık yapıyordum şimdi çayı bile zor demlerim güldü sanki boş vermiş gibi sözlerimi birde dedim ben mevlit yapıcam gelen hepsi o günü gelsin ve siz varsınız dedim yemeklerini sizde yesinler gelsinler benim zaten burda kimsek yok🤷🏻‍♀️ eşime dedim sinirlendi görümceme boş konuşuyor dedi bir defada diyor gelmedi yardıma hiç takmıcam artık bu kadar sözümü dedim
Valla şu misafir olayı vs beni de geriyo. İYi demişsin söylyip. Ne güzel eşin de sana destek. Gelceklere de dersin mevlütte ağırlayacağım diye.

Valla şu misafir olayı vs beni de geriyo. İYi demişsin söylyip. Ne güzel eşin de sana destek. Gelceklere de dersin mevlütte ağırlayacağım diye.
Şimdiden söylemek lazım kuzum bunlar alışmışlar nigu her şeyi yapar geçen gün diyorum annemi resmen zor tutuyorum aman diyor bırakma çocuğun mevlitinden sonra gitsin kendilerini hiç zora sokmak istemiyorlar.Eşim destek olmasa ben yoktum şimdi kendi görüyor zaten hep benimkiler yardıma koşarlar.Ama eşim dedi bizimkiler hepsi gelemicekler mevlitte kendi sülalesini iyi tanıyor ondan ben anladımki şimdiden demek lazımki bir tek çayi zar zor Hall ederim ve yardım edenim yok akrabaların yanında bunu demek lazımki belki utanırlarki kız tek başına kalmış.

Kız bu nasıl gerçek hikayeden uyarlama. Alev ve Apo olacak iş değil. Nursema'nın evine nasıl 3-4 binlik doğalgaz faturası geldi bir de. Biz her gün açtık o kadar gelmedi fghjkl 😂
Ayy bence de bence de. Ve benim en merak ettiğim kim bunlar! Alevle apo tiksinç 🙈🙈 ben de her gün açıyorum naptı Nursema bu aydan 50-60 mı yaptı kombinin ayarını 😂

X