2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet gerçekten öyle asla unutacağımı sanmıyorum bu kadar takmıyordum ama son zamanlarda iyice doldum. Annem 45 yaşında canım evet o yüzden geliyor o da hiç söylenmez ne biçim bir aile diye soğutmamak için ama ben az çok ne düşündüğünü biliyorum. Eşim aralarından nasıl böyle olmuş bilmiyorum. Annesizlik onu büyütmüş hassaslaştırmış resmen ben de dile getirmiyorum hiç beklentilerimi ama o arada belli ediyor hissediyorum onun mahcubiyetini o yüzden bir an önce sağlıkla kavuşacağımız zaman gelsin de her şeyi elime alıp onun da bu hislerden kurtulmasını istiyorum
Ay kuzum kıyamam sana sende şükür ki eşine karşı anlayışlısın onun mahcubiyetini anlayıp ne güzel onun yüzüne vurmuyorsun o da senin hassasiyetini bilip sana elinden geldiğinde yardımcı oluyordur. Erkekler gerçekten bir kadın gibi temizlik yapamıyor ben ilk zamanlar eşime kızardım detaylı yap diye elimden bu kadar geliyor anlamıyorum ama yapıyorum bir şeyler diyordu. Onlarda bir şekilde ailelerinin yardımcı olmadığının farkında ama gelip de bize ya annemde hiç gelmiyor hep seninki geliyor diyemiyor benim eşimde öyle annem her hafta temizliğe gelir eşimde Allah razı olsun anne geliyorsun evi dip köşe temizliyorsun der anneme o bile bana yeter anneme de yeter bir kez annem bıktım temizlemekten demedi sağolsun gerçekten 🙏🏻 ama kv kendi temizlik yapmadığı yetmiyormuş gibi bize gelir ebeveyn banyosuna kadar evi gezer banyoların camları kireçli kalmış der bende aval aval yüzüne bakarım sinirden gel sen temizle kolaysa benimde annem 53 yaşında kadın elinden o kadar geliyor napsın.. hiç canını sıkma eşinle de zaten aranı bozmazsın siz o dengeyi belli ki maşallah güzel kurmuşsunuz sağsalim doğsunlar da bebeklerimiz elbet zaten kendimize gelince işlerimizi yaparız hayırlısıyla 🥰

Kızlarrrrr amniyonsentezin ön sonucu temizzzzz çıkmış ne olur bana dua edin ne olur 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 gerçek sonuç inşallah oda temiz gelir. Öyle araştırdım ki, ön sonuç temiz gelip. İkinci sonuç kötü gelen var. Bana dua edin şu cuma günü ne olur. Allah oğlumu bana bağışlasın onu sağlıklı kucağıma alayım

Kızlarrrrr amniyonsentezin ön sonucu temizzzzz çıkmış ne olur bana dua edin ne olur 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 gerçek sonuç inşallah oda temiz gelir. Öyle araştırdım ki, ön sonuç temiz gelip. İkinci sonuç kötü gelen var. Bana dua edin şu cuma günü ne olur. Allah oğlumu bana bağışlasın onu sağlıklı kucağıma alayım
Kuzum bak ne güzel ilk sonuç güzel gelmiş çok şükür😍😍ikincide öyle gelicek Allahın izniyle🙌🏻🙌🏻

Ben bunu almıştım evde dursun diye evlenirken 500’e aldım sanırım 3 yıl önce . Çekim gücü o kadar iyi ki bazen halıyı bile kaldırıyor 😂 bencr tam bir fiyat performans ürünü. Hem de torbasız. Bimin uygulamasında var hemde 9 taksit yazıyor.
Bu da güzelmiş kuzum teşekkür ederim 🌺

Ay kuzum kıyamam sana sende şükür ki eşine karşı anlayışlısın onun mahcubiyetini anlayıp ne güzel onun yüzüne vurmuyorsun o da senin hassasiyetini bilip sana elinden geldiğinde yardımcı oluyordur. Erkekler gerçekten bir kadın gibi temizlik yapamıyor ben ilk zamanlar eşime kızardım detaylı yap diye elimden bu kadar geliyor anlamıyorum ama yapıyorum bir şeyler diyordu. Onlarda bir şekilde ailelerinin yardımcı olmadığının farkında ama gelip de bize ya annemde hiç gelmiyor hep seninki geliyor diyemiyor benim eşimde öyle annem her hafta temizliğe gelir eşimde Allah razı olsun anne geliyorsun evi dip köşe temizliyorsun der anneme o bile bana yeter anneme de yeter bir kez annem bıktım temizlemekten demedi sağolsun gerçekten 🙏🏻 ama kv kendi temizlik yapmadığı yetmiyormuş gibi bize gelir ebeveyn banyosuna kadar evi gezer banyoların camları kireçli kalmış der bende aval aval yüzüne bakarım sinirden gel sen temizle kolaysa benimde annem 53 yaşında kadın elinden o kadar geliyor napsın.. hiç canını sıkma eşinle de zaten aranı bozmazsın siz o dengeyi belli ki maşallah güzel kurmuşsunuz sağsalim doğsunlar da bebeklerimiz elbet zaten kendimize gelince işlerimizi yaparız hayırlısıyla 🥰
Ay o ne teftiş eder gibi, çok sinir bozucu. Bir yardımı dokunmayıp bir de laf mı ediyor.😒 Senin de Allah yardımcın olsun canım valla insan böyle böyle doluyor işte. Kız yok benim eşim babası başka kadınla evlenince ablasında yaşamaya başlamış lisede ona da yük hissettiği için yardımcı olmak adına her işini yapmış ablasının ama hep aidiyet duygusundan mahrum kalmış. Üniversite de evde kalmış çalışıp okumuş hep kendi kendini idame ettirdiği için çok becerikli zaten başak burcu temiz titiz. Yemekleri benden daha lezzetli yapar, kirli sepetini hep boş tutar biraz dolsa yıkar, mutfaktan çıkınca her yer tiril tirildir. Çoğu kadından daha güzel yapar işi. Ama kıyamıyorum işten yorgun gelip evde bir şeyler yapmasına. Ama ben aidiyeti seninle evlenince hissettim demesi işte bana yetiyor o yüzden onun kötü hissetmesini istemiyorum. Geçecek bu günler de inşallah canım hepimiz sağlıkla kavuşalım da tek derdimiz ilgisiz aileler olsun 🙏🏻

O da güzel gelecek kuzummm ❤️❤️❤️❤️

Kuzum bende iyiyim, şükür olsun, hali ile amniyosentez olduğum için ruhsal bir çöküntü bende yaşıyorum. Sonuç çıksa oh diyeceğim. Sakın kafana takma bak bebek etkilenmiyor şükür olsun. Maşallah 🧿 benim gebelik şekerim çıktı bu kadar sorun üstüne bu eksikti.
Hadi yaa diyete mi başladın şimdi canım gebelik şekerinde öyle yapılıyor diye biliyorum. Umarım senin için de her şey yolunda ilerler kuzum valla hepimiz bir şeyler yaşıyoruz ne sıkıntılı bir süreçmiş inşallah mükâfatını kucağımıza aldığımızda alacağız. Bu zor günlerin hediyesi olarak inşallah hepimizin pırıl pırıl çocukları olacak, öyle hissediyorum ben🙏🏻

Ah canım inşallah sağlıkla alacaksın kucağına, bugün dua edeceğim sizin için🤲🏻

Çok şükür oda temiz çıkacak Allahın izniyle canım her zaman güzel düşün oğluşunu sağlıcakla kucaklıycaksın inşallah 🤲

Kuzum bende iyiyim, şükür olsun, hali ile amniyosentez olduğum için ruhsal bir çöküntü bende yaşıyorum. Sonuç çıksa oh diyeceğim. Sakın kafana takma bak bebek etkilenmiyor şükür olsun. Maşallah 🧿 benim gebelik şekerim çıktı bu kadar sorun üstüne bu eksikti.
Canım sonuç ne zaman çıkacak hayırlısıyla inşallah 🙏🏻

Oy oy maşallah bu bile çok güzel bir haber kuzum 🧿🧿 Allahın izniyle inşallah gerçek sonuçta tertemiz çıksın 🙏🏻🙏🏻

Ayy yaşasınnn çok şükür Rabbime 🤲🏻 elhamdülillah kuzum çok çok sevindim inşallah rabbim onunda temiz çıkmasını nasip etsin 🤲🏻 sağlıkla sihatle kucağına alıcaksın inşallah evladını canım benim ❤️❤️

Hadi yaa diyete mi başladın şimdi canım gebelik şekerinde öyle yapılıyor diye biliyorum. Umarım senin için de her şey yolunda ilerler kuzum valla hepimiz bir şeyler yaşıyoruz ne sıkıntılı bir süreçmiş inşallah mükâfatını kucağımıza aldığımızda alacağız. Bu zor günlerin hediyesi olarak inşallah hepimizin pırıl pırıl çocukları olacak, öyle hissediyorum ben🙏🏻
Kuzum sen şeker baktırdın mı?

Bezleri şimdiden ayarladım eski toz bezi atletlerini çıkardım bir tane banyodan vileda kovası çıkardım su mu akıtmak isterlerse diye 🤣 cici havlularımı yok edip tezgahın üstünü kaldırdım altını da elim akşam gelsin kaldırır hemen dolabın içini 🤣 be kadar sürer acaba kurulumu Max 1 saat falandır herhalde 🤷🏻‍♀️ markasını hiç bilmiyorum ya gelsin ilk ona bakcam🤭
Çok çabuk kuruyorlar ya pıt pıt hemen bitiyor elleri hızlı oluyor adamlarin genelde tesisat yeniyse yarım saat bile sürmez

Evet canım normal çıktı benim çok şükür🙏🏻 senin geldi mi yaptırma zamanın
Geldi ama yaptırmadım normalde geçen haftaydı işte. Öyle apar topar gittim yaptırmamış oldum. Bir de mide bulantılarım hiç bitmedi benim ben o içeceği içemeyeceğim galiba bilmiyorum 😞 yarın doktorla konuşcam. Ciğer geliştirici iğne de yapılacak bana yarın

X